(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.

Як захистити металошукач від зовнішніх факторів

Пошук з металошукачем приносить масу задоволень для їх власників, проте згодом деякі його частини зношуються, особливо під час активного обстеження пошукових ділянок. Котушка чіпляється за траву, ударяється об каміння, блок управління може намокнути від дощу, і якщо вчасно не подбає про захист приладу, то він може прийти в плачевний стан. Замість витрачати гроші на новий детектор, найкраще заздалегідь підготувати захисні аксесуари, які в достатній кількості пропонують виробники пошукової техніки.

Пошукові котушки металошукачів здебільшого забезпечені захисним шаром, проте він недовговічний і швидко стирається від зіткнення з рослинністю та камінням, а гострі тверді предмети можуть сильно подряпати поверхню приладу. Сильний удар може завдати значної шкоди незахищеному металодетектору, а котушка може отримати тріщини, які позначатимуться на подальшій роботі.
Для захисту блоку управління найпростіше придбати спеціальний захисний чохол, що відповідає моделі металошукача. Якщо такого не виявиться у продажу чи шкода грошей можна спробувати виготовити захист із підручних коштів, наприклад, із жіночої косметички чи сумочки, що підходить за розміром та має прозору частину. Закріпити саморобний чохол допоможе простий скотч. Від вологи захистить звичайнісінька харчова плівка, яка легко намотується на будь-яку поверхню.

Забезпечення захисту пошукової котушки не менш важливе для запобігання блоку управління, оскільки від її чутливості безпосередньо залежить результат пошуку. Найшвидший і найпростіший спосіб захистити котушку металошукача – це купити пластиковий чохол, але також можна виготовити її самостійно. Для цього підійдуть гофровані пластикові трубки, що розрізають уздовж, кришки від пластмасових відер відповідних розмірів або старі камери від велосипедних коліс. Все це закріплюється за допомогою скотчу та захист готовий.
Щоб уникнути попадання води всередину котушки через роз'єм, до якого входить кабель, що з'єднує котушку з блоком управління, потрібно відкрутити гайку змастити її герметиком, а потім закрутити назад. Так можна запобігти намоканню внутрішніх частин котушки. Обов'язково потрібно захищати металошукач під час перевезення. Для цього існує величезний вибір різноманітних рюкзаків та сумок, які можуть захистити металошукач ударів та вмістити багато додаткових аксесуарів для пошукових робіт.

поділитися



Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нас вигідні ціни на металошукачі в чернівцях, тому поспішайте підібрати собі котушка нел та купити за найкращою ціною
  • Як швидко підібрати навушники для металодетектора, а також котушка на металошукач - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • Пропонуємо підібрати пінпоінтер fisher або ace apex ціна здивує всіх.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити makro legend та купити металошукач у харкові - найкращий асортимент в Україні.
  • У нашому магазині можете підібрати піноінтер недорого, а також металошукач купити левів з доставкою по Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2025.