Металошукачі в Павлоград.
Правильно обраний металошукач визначає якість пошукових робіт як для шукачів-початківців, так і для професійних любителів археології. Купити металошукач у Павлограді зараз не становить жодної проблеми, достатньо мати вихід в інтернет чи навіть просто телефон.
Перебуваючи у Павлограді, Ви можете у нас на сайті підібрати оптимальний варіант пошукового обладнання будь-якого рівня та лише заповнивши форму заявки зробити замовлення.
По телефонам нашого магазину кваліфіковані менеджери нададуть вам повну інформацію про металошукачі та допоможуть оформити замовлення. Замовити металошукач Ви можете за телефонами: (044) 223-59-56 Київ, (050) 817-56-54 МТС, (098) 157-73-80 Київстар
Металошукачі доставляються до Павлограда у найкоротші терміни кур'єрською службою «Нова пошта» протягом одного дня.
На скелі перевізника Ви можете оглянути покупку перед її оплатою та сплатити при отриманні.
Безперечною перевагою покупки металошукача у Павлограді через наш магазин є безкоштовна доставка та наявність офіційної української гарантії, що надається покупцям на всі пошукові прилади.
Отримати вибраний та замовлений Вами металошукач у Павлограді можна в офісі перевізника «Нова пошта» за адресою :
відділення №1 Відділення №1: вул. Дніпровська, 49 (район СШБ) (056) 795-99-09
Час роботи:
08:00-20:00 (пн.-пт.)
09:00-17:00 (зб.)
Популярні металошукачі у Павлограді:
ПАВЛОГРАД
Історія Павлограда як міста починає свій шлях у XVIII столітті, коли легендарний запорожець Матвій Хижняк збудував на цьому місці зимівник. Але ця земля зберігає набагато більше загадок, що відводять своєю історією в глибину століть. Однією з таких таємничих знахідок є язичницький храм, знайдений неподалік Павлограда поблизу села Межиричі. Мавринський майдан – грандіозна стародавня споруда, що є ланцюгом земляних валів з жертовниками та вівтарями. Це найважливіше відкриття в Україні, зроблене за останнє десятиліття, і здатне посісти гідне місце поряд із англійським Стоунхенджем. Хто будував цей майдан і в які часи вченим ще доведеться розгадати. У цій місцевості існують інші древні види курганів і поховань, наприклад, поблизу села Оженківки було знайдено могильник з кам'яними бабами, завжди спрямованими на схід. Десь 500 років тому поряд із Павлоградом пролягав Муравський шлях, яким рухалися кримські татари для нападів на Московське князівство. Після зведення захисних фортець татари почали уникати цей шлях, і ним скористалися козаки, які прямували до Криму. Після спорудження тут зимівника, на цьому місці утворилися Матвіївські хутори, а пізніше місто Павлоград, назване на честь спадкоємця престолу Павла I. Першими жителями міста були запорізькі козаки та демобілізовані військові. Наприкінці XIX століття Павлоград стає відомим торговим центром, де головними товарами є зерно та борошно. Знаменитий павлоградський хліб поставлявся у міста Російської імперії, а й у інші країни. У роки радянської влади місто стає районним центром, розвиваючись в економічному та культурному відношенні. З початком Великої Вітчизняної війни місто потрапляє під німецьку окупацію, на той час уже зруйноване на три чверті. Після звільнення Павлоград відбудовується наново, перетворюючись на стратегічно важливий промисловий центр. Зараз це спокійне зелене місто з красивими храмами та соборами, а головне із прекрасними та веселими жителями.