Популярні металошукачі у Рівному:
Металошукачі у Рівному.
Правильно обраний металошукач визначає якість пошукових робіт як для шукачів-початківців, так і для професійних любителів археології. Купити металошукач у Рівному зараз не становить жодної проблеми, достатньо мати вихід в інтернет чи навіть просто телефон.
Знаходячись у Рівному, Ви можете у нас на сайті підібрати оптимальний варіант пошукового обладнання будь-якого рівня та лише заповнивши форму заявки зробити замовлення.
По телефонам нашого магазину кваліфіковані менеджери нададуть вам повну інформацію про металошукачі та допоможуть оформити замовлення. Замовити металошукач Ви можете за телефонами: (044) 223-59-56 Київ, (050) 817-56-54 МТС, (098) 157-73-80 Київстар
Металошукачі доставляються до Рівного у найкоротші терміни кур'єрською службою «Нова пошта» протягом одного дня.
На скелі перевізника Ви можете оглянути покупку перед її оплатою та сплатити при отриманні.
Безперечною перевагою покупки металошукача у Рівному через наш магазин є безкоштовна доставка та наявність офіційної української гарантії, що надається покупцям на всі пошукові прилади.
Отримати вибраний та замовлений Вами металошукач у Рівному можна в офісі перевізника «Нова пошта» за адресою :
відділення №1 Відділення №1: вул. Князя Володимира, 109а (0362) 420-462.
Час роботи:
08:00-20:00 (пн.-пт.)
09:00-17:00 (зб.)
Рівне
Старовинне українське місто Рівного існує близько семи століть, переживаючи за цей період то радісні, чи то трагічні події. Не раз він нападав на ворогів і горів страшним вогнем, але нікому так не вдавалося його знищити. Археологічні знахідки свідчать, що люди тут мешкали задовго до утворення міста. Починаючи з IV тисячоліття до н.е., у цій місцевості селилися племена землеробів і скотарів. У центральній частині міста під час розкопок було знайдено залишки споруд, що датуються Х століттям. Згідно з давньоруським літописом минулих літ, тут проживали давньослов'янські племена - волиняни. Знахідки римської зброї вказують на зв'язок місцевих народів із Римською імперією. У період з 1200 по 1340 роки місто Рівне сильно залежало від Києва і було частиною великого Галицько-Волинського князівства, утвореного давньоруськими князями Рюриковичами. А з XIV століття ці землі перейшли у володіння Великого князівства Литовського. Дружина волинського князя Марія Несвицька (Рівненська) збудувала тут перший дерев'яний замок. А 1492 року місто отримує Магдебурзьке право, після чого починає розвиватися торгівля, проводяться ярмарки. У XVII столітті місто відходить до Речі Посполитої, переходячи до рук одного польського магната іншому. Наприкінці XVIII століття Рівне входить до складу Російської імперії і стає центром Волинської губернії. У роки революцій та громадянських воєн жителі Рівного зазнали чимало бід від німецьких, польських, російських окупаційних режимів, і місто знову стає частиною Польщі. Згідно з пактом Молотова-Ріббентропа у 1939 році Рівне входить до складу УРСР, беручи статус обласного центру Рівненської області. На початку фашистської окупації майже половину населення Рівного було знищено. Після визволення Червоною армією відбувається відновлення зруйнованого війною міста. Наступні десятиліття стають періодом інтенсивного розвитку Рівного. Протягом століть місто пройшло нелегкий і складний шлях, перш ніж постало перед світом у сучасному вигляді.