(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Наші переваги

#

Ім'я на ринку
Ми успішно працюємо вже понад шість років і за ці роки обслужили кілька тисяч покупців.

#

Спеціалізація
Наш магазин не торгує всім - у нас ви знайдете тільки металошукачі та супутні товари.

#

Ціни
Ми регулярно моніторимо цінові пропозиції конкурентів та наші пропозиції на металошукачі – найкращі в Україні.

#

Якість
Всі металошукачі представлені в нашому асортименті - справжні, поставляються в оригінальній упаковці та забезпечені гарантією.
 Пінпоінтер
Quest XPointer 2
Пінпоінтер
4945.00 грн
Купити
 Ґрунтовий металошукач
Minelab X-Terra Pro
Ґрунтовий металошукач
14960.00 грн
Купити
 Ґрунтовий металошукач
Quest X-5
Ґрунтовий металошукач
9890.00 грн
Купити
 Ґрунтовий металошукач
Garrett ACE APEX
Ґрунтовий металошукач
22880.00 грн
Купити
Статті та огляди

 Український копач та копач англійський - зовсім різні люди. Історія трапилася у лютому 2023 року з англійським копачем Кріс Улліотт, на полі в районі Райдейл, Північний Йоркшир. За описом таблоїда ВВС, Кріс захопився...

 Компанія Garrett запустила в продаж абсолютну новинку цього року - Garrett Axiom. Металошукач для золота та не тільки!

 Американський виробник Garrett анонсував нову модель металошукача для пошуку золота. Заявлено що це буде самий потужний детектор в компанії Garrett. Можливо мова йде про гібридну технологію PI та VLF.

Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

Магазин металошукачів “Лопата

Пошук скарбів – це одне із найбільш захоплюючих занять, які доступні практично кожній людині. Можливість доторкнутися до минулого, зробити неймовірно важливе відкриття, непогано заробити або просто чудово провести час наодинці або в компанії друзів. у кожного шукача скарбів своя мета. Основним фактором, що впливає на успішність такого пошуку, є металодетектор. Саме цей простий, але неймовірно ефективний пристрій дозволить виявити скарби, навіть якщо вони заховані на пристойній глибині. Якщо вам цікаво, скільки коштує і де можна купити функціональний металошукач, отримати всю необхідну інформацію та оформити замовлення можна в інтернет-магазині «Лопата». Ми працюємо із клієнтами по всій Україні.

Содержание:

 1. Що таке металодетектор
 2. Принцип роботи металодетекторів
 3. Де використовуються металодетектори
 4. Які бувають металодетектори
 5. Що потрібно знати при виборі металодетектора
 6. Як користуватися металошукачем
 7. Які металошукачі можна купити у нашому інтернет-магазині
 8. Інтернет-магазин lopata.com.ua: переваги співпраці
 9. Відповіді на запитання

Що таке металодетектор

Металодетектор або металошукач – це спеціальний пристрій, який використовується для визначення наявності та точного місця знаходження різних об'єктів. Основною умовою є матеріал – об'єкт обов'язково повинен повністю або частково складатися з металу чи сплаву кількох різновидів. Ще одна вимога – ґрунт або інше середовище, в якому здійснюватиметься пошук, повинен мати низьку або нульову провідність, цей фактор обов'язково потрібно врахувати перед початком пошуків.

Перші металошукачі розробили ще першій половині ХХ століття США. Перед інженерами стояло завдання створити прилад, який використовуватимуть для перевірки співробітників різних заводів та виробництв з метою запобігти можливим крадіжкам. Однак, отриманий прилад виявився настільки ефективним, що його стали використовувати і в інших сферах. Основна мета – аналіз наявності у різних матеріалах чи ґрунті металевих вкраплень чи об'єктів, їх пошук.

Спочатку металошукачі були досить громіздкими, це значно звужувало кількість сфер, де використовувалися апарати. Оскільки попит на використання виявників металу з часом тільки зростав, на ринку електроніки почали з'являтися більш компактні моделі. Вони ставали не тільки зручнішими, а й дозволяли суттєво розширити сферу застосування.

Принцип роботи металодетекторів

Незважаючи на те, що сьогодні на ринку електроніки представлений досить великий вибір моделей металошукачів, які дозволяють покрити вимоги будь-якого користувача, більшість із них працює за схожим принципом. Для цього пристрою містять у своїй конструкції котушки та блоки керування з аналізаторами.

Аналіз об'єкта відбувається у такий спосіб:

 • при надходженні струму на котушку остання генерує електромагнітні хвилі в заданому частотному діапазоні;
 • е/м хвилі відбиваються від металевих предметів, що знаходяться в зоні їхньої дії;
 • відбиті хвилі фіксує аналізатор у блоці керування.

Залежно від моделі металошукача користувачеві будуть доступні різні функції, а також кількість котушок. Найпростіші моделі дозволяють визначити наявність металу як такого, більш удосконалені дають зрозуміти вид матеріалу, а також приблизний розмір об'єкта.

Де використовуються металодетектори

Металодетектори сьогодні використовуються в багатьох сферах діяльності людини: це може бути як професійне використання на різних підприємствах, так і аматорське – для пошуку скарбів і т. д. Ось лише невеликий перелік сфер, де використання металошукачів стало щоденною необхідністю:

Сфера використання Деталізація

Охоронні підприємства

Досить часто металошукач можна побачити в аеропорту, на вокзалі, у торговому центрі, при вході до банку чи будь-якої іншої установи. Використання такого приладу дозволяє не тільки підвищити рівень безпеки, а й звести рівень дискомфорту до мінімуму.
Військові Воєнізовані структури використовують металошукачі для виявлення мін та інших вибухових пристроїв. Оскільки останні постійно модернізуються, апарат повинен мати високу чутливість.

Виробництво

Виявники металу часто використовують на різних харчових заводах для перевірки якості продукції. Якщо бути точніше – вони потрібні у тому, щоб виключити наявність металевих предметів, випадково які у продукцію.

Будівництво

Незамінні як під час будівництва нових об'єктів, так і при реконструкції. Металошукач дозволяє визначати кабельні траси, труби, балки та інші компоненти.
Сміттєпереробка Найчастіше встановлюються у сортувальних цехах для відокремлення металобрухту від пластику, макулатури та інших відходів.

Видобуток копалин

Дозволяють визначати поклади золота, срібла та інших металів. З їх допомогою можна раціоналізувати використання техніки та живої робочої сили.
Археологія Визначають наявність металевих предметів дома розкопок. Як і в попередньому пункті, дозволяють суттєво економити ресурси.
Хобі Пошуки скарбів, загублених монет чи коштовностей вже давно стали не лише хобі, а й основним способом заробітку для багатьох людей.

При виборі металошукача важливо розуміти, що отримати найкращі результати можна лише в тому випадку, якщо ви правильно підберете модель. Для цього орієнтуйтесь на вимоги вашої компанії, а також отримати детальну консультацію ви зможете у менеджерів інтернет-магазину lopata.com.ua.

Які бувають металодетектори

У цьому розділі ми розглянемо найбільш популярні види металошукачів, які сьогодні доступні для покупки lopata.com.ua. 

Тип металошукача Особливості
Ґрунтові Призначені для пошуку металевих предметів у ґрунті. Залежно від моделі можуть мати функцію розпізнавання типу металу та пошук на різній глибині. Поділяються на три типи відповідно до рівня пошуковика.
Міношукачі Використовується для пошуку вибухових пристроїв. Крім стандартного електромагнітного аналізу, може також використовуватися хімічний, ІФ-випромінювання та інші.
Глибинні Призначені для пошуку великих металевих предметів на глибині (в середньому до 6 метрів). При цьому пристрій не відреагує на дрібні предмети.
Підводні Призначені для пошуку дрібних предметів у воді, оскільки повністю водонепроникні. Максимальна глибина залежить від моделі.
Доглядові Можуть бути арочними чи ручними. Використовуються для огляду відвідувачів того чи іншого підприємства, в аеропортах тощо.
Пінпоінтери Використовуються для більш точного визначення об'єкта у ґрунті, стіні будинку та інших середовищах. Мають невеликий розмір.

Для того щоб обрана модель металошукача виправдала ваші очікування, необхідно спочатку визначитися зі списком вимог до пристрою. Наші менеджери завжди готові допомогти вам і відповісти на всі питання.

Що потрібно знати при виборі металодетектора

Якщо вам потрібно оновити поточну модель металошукача або ви зіткнулися з необхідністю його придбання вперше, рекомендуємо звернути увагу на список нижче. Це критерії, які варто врахувати як новачкам, і професіоналам.

Купуючи металодетектор, звертайте увагу на:

 • тип – оскільки ґрунтові істотно відрізнятимуться від глибинних або оглядових, вибір правильної категорії дозволить отримати базові можливості;
 • робоча частота – для пошуку великих предметів на великій глибині підійдуть моделі з меншою чутливістю (до 5 кГц), якщо вас цікавлять монети та інші дрібні предмети, краще взяти варіант з показником від 14 кГц;
 • наявність дискримінатора – ця функція дозволяє визначити тип металу, така модель необхідна для робіт на забруднених площах;
 • герметичність – є обов'язковою для пошукових робіт під водою або в умовах високої вологості;
 • наявність пінпоінтера – Ця функція дозволяє підвищити точність визначення місцезнаходження предмета, особливо корисною вона буде для археологів та будівельників.

Також варто звернути увагу на розмір та вагу моделі. Якщо ви плануєте використовувати металодетектор досить активно, він має бути досить зручним. Для цього можна придбати додаткові аксесуари.

Як користуватися металошукачем

Для того, щоб розібратися в роботі металодетектора, рекомендуємо спочатку вивчити інструкцію. Як би банально не звучала ця порада, але саме в технічній документації детально описані всі функції та правила налаштування апарату.

Після включення рекомендуємо звертати увагу на такі моменти:

 • звук приладу – чим чіткішим і гучнішим буде писк, тим ближче знаходиться предмет, переривчастий сигнал буде говорити про неправильну форму об'єкта або наявність пошкоджень;
 • діаграма – це показник на дисплеї металодетектора (що більше рівнів на ній відображається, тим ближче до мети ви знаходитесь);
 • спеціальні позначення – в залежності від моделі на дисплеї також може відображатися приблизний розмір та цінність металу, при цьому варто врахувати, що у кожного виробника своє розшифрування.

Якщо вам потрібна консультація досвідченого фахівця, який добре розуміється на різних моделях металодетекторів, наші консультанти готові допомогти вам як з вибором, так і з налаштуванням пристрою. Наша команда – це професіонали своєї справи, вони чудово розуміються на характеристиках моделей, які представлені на нашому сайті.

Які металошукачі можна купити у нашому інтернет-магазині

В інтернет-магазині lopata.com.ua представлений великий вибір металошукачів, які відповідають будь-якому запиту клієнта. Просто повідомте наших менеджерів характеристики, які повинен мати прилад, і вони запропонують кілька варіантів на вибір.

Вибрати металошукач можна за такими критеріями:

 • тип – ми пропонуємо ґрунтові, глибинні, підводні, оглядові, а також міношукачі та піноінтери;
 • виробник – Garrett, Minelab, Quest, XP, Nokta, Tesoro, Golden Mask, Teknetics, Koshey, Bounty Hunter, Makro та інші;
 • рівень – для початківців, досвідчених та профі;
 • вологозахист – з і без;
 • живлення -ndash; батареї або акумулятор.

ТОП найкращих виробників металодетекторів

Також у каталозі ви зможете підібрати аксесуари до металошукачів. Це лопати, ліхтарі, магніти, навушники, сумки та рюкзаки, а також різноманітні комплектуючі.

Інтернет-магазин lopata.com.ua: переваги співпраці

Якщо ви хочете купити справді функціональний та якісний металодетектор, інтернет-магазин lopata.com.ua стане для вас справжньою знахідкою. Ми представлені на ринку України вже понад 6 років, за цей час компанія отримала сотні позитивних відгуків від задоволених клієнтів.

Купуючи у нас, ви отримуєте велику кількість переваг:

 • широкий вибір моделей – у нас представлені металошукачі як для професійного використання на різних об'єктах, так і аматорські варіанти, що чудово підходять для полювання за скарбами;
 • завжди в наявності – найпопулярніші моделі та комплектуючі до них завжди є на складі, тому ви зможете отримати своє замовлення вже найближчими днями;
 • підтримка клієнтів – після покупки ви завжди зможете звернутися до наших менеджерів за консультацією, ми маємо інструкції до всіх металошукачів, представлених на сайті;
 • аксесуари та комплектуючі – ви зможете купити все необхідне в одному місці, це не тільки зручно, а й вигідно;
 • професійна команда – наші консультанти уважно ставляться до кожного клієнта, це дозволяє підібрати саме ту модель, що відповідає вашим запитам;
 • швидка доставка – ми надсилаємо товари по Україні за допомогою найбільш надійних логістичних служб, завдяки цьому доставка займає лише 1-2 дні;
 • вигідні ціни – у нас ви завжди зможете отримати мінімальну вартість, яка є на ринку, завдяки цьому можна не заощаджувати на якості;
 • покупка в кредит – вибирайте потрібну модель та сплачуйте частинами з мінімальним відсотком.

Також у нашому інтернет-магазині доступні такі послуги, як оренда металошукачів, їх ремонт та обмін. За бажанням ви також зможете вибрати як нову модель, так і б/в у відмінному стані.

Відповіді на запитання

Вперше на нашому сайті? Тоді рекомендуємо ознайомитися з відповідями на найчастіші питання.

Чому варто обрати lopata.com.ua?

Тому що ми пропонуємо дійсно вигідні ціни за якісну техніку, а також завжди орієнтуємось на побажання та можливості клієнтів.

Як оформити замовлення?

Виберіть модель та натисніть «купити» або «купити в кредит» та заповніть невелику форму реєстрації. Другий варіант – зв'яжіться з нами в робочий час за одним із номерів телефонів або напишіть нам на пошту.

Чи можна придбати металошукач для особистого використання?

Звичайно! Ми пропонуємо десятки різних моделей, які можна використовувати для пошуку скарбів, дослідження приватних ділянок та інших завдань.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
 • У нас вигідні ціни на металошукач у житомирі, тому поспішайте підібрати собі mars tiger та купити за найкращою ціною
 • Пропонуємо підібрати garrett pro pointer або піноінтер nokta ціна здивує всіх.
 • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити металошукач whites та garrett купити - найкращий асортимент в Україні.
 • Як швидко підібрати нокта легенд, а також xp deus 28 - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
 • У нашому магазині можете підібрати металошукач garrett 250, а також vanquish 340 купити з доставкою по Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.