Український копач та копач англійський - зовсім різні люди. Історія трапилася у лютому 2023 року з англійським копачем Кріс Улліотт, на полі в районі Райдейл, Північний Йоркшир. За описом таблоїда ВВС, Кріс захопився...
Компанія Garrett запустила в продаж абсолютну новинку цього року - Garrett Axiom. Металошукач для золота та не тільки!
Американський виробник Garrett анонсував нову модель металошукача для пошуку золота. Заявлено що це буде самий потужний детектор в компанії Garrett. Можливо мова йде про гібридну технологію PI та VLF.
Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.
Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.
Пошук скарбів – це одне із найбільш захоплюючих занять, які доступні практично кожній людині. Можливість доторкнутися до минулого, зробити неймовірно важливе відкриття, непогано заробити або просто чудово провести час наодинці або в компанії друзів. у кожного шукача скарбів своя мета. Основним фактором, що впливає на успішність такого пошуку, є металодетектор. Саме цей простий, але неймовірно ефективний пристрій дозволить виявити скарби, навіть якщо вони заховані на пристойній глибині. Якщо вам цікаво, скільки коштує і де можна купити функціональний металошукач, отримати всю необхідну інформацію та оформити замовлення можна в інтернет-магазині «Лопата». Ми працюємо із клієнтами по всій Україні.
Содержание:
Металодетектор або металошукач – це спеціальний пристрій, який використовується для визначення наявності та точного місця знаходження різних об'єктів. Основною умовою є матеріал – об'єкт обов'язково повинен повністю або частково складатися з металу чи сплаву кількох різновидів. Ще одна вимога – ґрунт або інше середовище, в якому здійснюватиметься пошук, повинен мати низьку або нульову провідність, цей фактор обов'язково потрібно врахувати перед початком пошуків.
Перші металошукачі розробили ще першій половині ХХ століття США. Перед інженерами стояло завдання створити прилад, який використовуватимуть для перевірки співробітників різних заводів та виробництв з метою запобігти можливим крадіжкам. Однак, отриманий прилад виявився настільки ефективним, що його стали використовувати і в інших сферах. Основна мета – аналіз наявності у різних матеріалах чи ґрунті металевих вкраплень чи об'єктів, їх пошук.
Спочатку металошукачі були досить громіздкими, це значно звужувало кількість сфер, де використовувалися апарати. Оскільки попит на використання виявників металу з часом тільки зростав, на ринку електроніки почали з'являтися більш компактні моделі. Вони ставали не тільки зручнішими, а й дозволяли суттєво розширити сферу застосування.
Незважаючи на те, що сьогодні на ринку електроніки представлений досить великий вибір моделей металошукачів, які дозволяють покрити вимоги будь-якого користувача, більшість із них працює за схожим принципом. Для цього пристрою містять у своїй конструкції котушки та блоки керування з аналізаторами.
Аналіз об'єкта відбувається у такий спосіб:
Залежно від моделі металошукача користувачеві будуть доступні різні функції, а також кількість котушок. Найпростіші моделі дозволяють визначити наявність металу як такого, більш удосконалені дають зрозуміти вид матеріалу, а також приблизний розмір об'єкта.
Металодетектори сьогодні використовуються в багатьох сферах діяльності людини: це може бути як професійне використання на різних підприємствах, так і аматорське – для пошуку скарбів і т. д. Ось лише невеликий перелік сфер, де використання металошукачів стало щоденною необхідністю:
Сфера використання | Деталізація |
Охоронні підприємства |
Досить часто металошукач можна побачити в аеропорту, на вокзалі, у торговому центрі, при вході до банку чи будь-якої іншої установи. Використання такого приладу дозволяє не тільки підвищити рівень безпеки, а й звести рівень дискомфорту до мінімуму. |
Військові | Воєнізовані структури використовують металошукачі для виявлення мін та інших вибухових пристроїв. Оскільки останні постійно модернізуються, апарат повинен мати високу чутливість. |
Виробництво |
Виявники металу часто використовують на різних харчових заводах для перевірки якості продукції. Якщо бути точніше – вони потрібні у тому, щоб виключити наявність металевих предметів, випадково які у продукцію. |
Будівництво |
Незамінні як під час будівництва нових об'єктів, так і при реконструкції. Металошукач дозволяє визначати кабельні траси, труби, балки та інші компоненти. |
Сміттєпереробка | Найчастіше встановлюються у сортувальних цехах для відокремлення металобрухту від пластику, макулатури та інших відходів. |
Видобуток копалин |
Дозволяють визначати поклади золота, срібла та інших металів. З їх допомогою можна раціоналізувати використання техніки та живої робочої сили. |
Археологія | Визначають наявність металевих предметів дома розкопок. Як і в попередньому пункті, дозволяють суттєво економити ресурси. |
Хобі | Пошуки скарбів, загублених монет чи коштовностей вже давно стали не лише хобі, а й основним способом заробітку для багатьох людей. |
При виборі металошукача важливо розуміти, що отримати найкращі результати можна лише в тому випадку, якщо ви правильно підберете модель. Для цього орієнтуйтесь на вимоги вашої компанії, а також отримати детальну консультацію ви зможете у менеджерів інтернет-магазину lopata.com.ua.
У цьому розділі ми розглянемо найбільш популярні види металошукачів, які сьогодні доступні для покупки lopata.com.ua.
Тип металошукача | Особливості |
Ґрунтові | Призначені для пошуку металевих предметів у ґрунті. Залежно від моделі можуть мати функцію розпізнавання типу металу та пошук на різній глибині. Поділяються на три типи відповідно до рівня пошуковика. |
Міношукачі | Використовується для пошуку вибухових пристроїв. Крім стандартного електромагнітного аналізу, може також використовуватися хімічний, ІФ-випромінювання та інші. |
Глибинні | Призначені для пошуку великих металевих предметів на глибині (в середньому до 6 метрів). При цьому пристрій не відреагує на дрібні предмети. |
Підводні | Призначені для пошуку дрібних предметів у воді, оскільки повністю водонепроникні. Максимальна глибина залежить від моделі. |
Доглядові | Можуть бути арочними чи ручними. Використовуються для огляду відвідувачів того чи іншого підприємства, в аеропортах тощо. |
Пінпоінтери | Використовуються для більш точного визначення об'єкта у ґрунті, стіні будинку та інших середовищах. Мають невеликий розмір. |
Для того щоб обрана модель металошукача виправдала ваші очікування, необхідно спочатку визначитися зі списком вимог до пристрою. Наші менеджери завжди готові допомогти вам і відповісти на всі питання.
Якщо вам потрібно оновити поточну модель металошукача або ви зіткнулися з необхідністю його придбання вперше, рекомендуємо звернути увагу на список нижче. Це критерії, які варто врахувати як новачкам, і професіоналам.
Купуючи металодетектор, звертайте увагу на:
Також варто звернути увагу на розмір та вагу моделі. Якщо ви плануєте використовувати металодетектор досить активно, він має бути досить зручним. Для цього можна придбати додаткові аксесуари.
Для того, щоб розібратися в роботі металодетектора, рекомендуємо спочатку вивчити інструкцію. Як би банально не звучала ця порада, але саме в технічній документації детально описані всі функції та правила налаштування апарату.
Після включення рекомендуємо звертати увагу на такі моменти:
Якщо вам потрібна консультація досвідченого фахівця, який добре розуміється на різних моделях металодетекторів, наші консультанти готові допомогти вам як з вибором, так і з налаштуванням пристрою. Наша команда – це професіонали своєї справи, вони чудово розуміються на характеристиках моделей, які представлені на нашому сайті.
В інтернет-магазині lopata.com.ua представлений великий вибір металошукачів, які відповідають будь-якому запиту клієнта. Просто повідомте наших менеджерів характеристики, які повинен мати прилад, і вони запропонують кілька варіантів на вибір.
Вибрати металошукач можна за такими критеріями:
Також у каталозі ви зможете підібрати аксесуари до металошукачів. Це лопати, ліхтарі, магніти, навушники, сумки та рюкзаки, а також різноманітні комплектуючі.
Якщо ви хочете купити справді функціональний та якісний металодетектор, інтернет-магазин lopata.com.ua стане для вас справжньою знахідкою. Ми представлені на ринку України вже понад 6 років, за цей час компанія отримала сотні позитивних відгуків від задоволених клієнтів.
Купуючи у нас, ви отримуєте велику кількість переваг:
Також у нашому інтернет-магазині доступні такі послуги, як оренда металошукачів, їх ремонт та обмін. За бажанням ви також зможете вибрати як нову модель, так і б/в у відмінному стані.
Вперше на нашому сайті? Тоді рекомендуємо ознайомитися з відповідями на найчастіші питання.
Тому що ми пропонуємо дійсно вигідні ціни за якісну техніку, а також завжди орієнтуємось на побажання та можливості клієнтів.
Виберіть модель та натисніть «купити» або «купити в кредит» та заповніть невелику форму реєстрації. Другий варіант – зв'яжіться з нами в робочий час за одним із номерів телефонів або напишіть нам на пошту.
Звичайно! Ми пропонуємо десятки різних моделей, які можна використовувати для пошуку скарбів, дослідження приватних ділянок та інших завдань.