Популярні металошукачі в Ужгороді:
Металошукачі у Львові.
Правильно обраний металошукач визначає якість пошукових робіт як для шукачів-початківців, так і для професійних любителів археології. Купити металошукач в Ужгороді зараз не становить жодної проблеми, достатньо мати вихід в інтернет або навіть телефон.
Перебуваючи в Ужгороді, Ви можете у нас на сайті підібрати оптимальний варіант пошукового обладнання будь-якого рівня і лише заповнивши форму заявки зробити замовлення.
По телефонам нашого магазину кваліфіковані менеджери нададуть вам повну інформацію про металошукачі та допоможуть оформити замовлення. Замовити металошукач Ви можете за телефонами: (044) 223-59-56 Київ, (050) 817-56-54 МТС, (098) 157-73-80 Київстар
Металошукачі доставляються до Ужгорода у найкоротші терміни кур'єрською службою «Нова пошта» на протязі одного дня.
На скелі перевізника Ви можете оглянути покупку перед її оплатою та сплатити при отриманні.
Безперечною перевагою покупки металошукача в Ужгороді через наш магазин є безкоштовна доставка та наявність офіційної української гарантії, що надається покупцям на всі пошукові прилади.
Отримати вибраний та замовлений Вами металошукач в Ужгороді можна в офісі перевізника «Нова пошта» за адресою :
відділення №1 Відділення №1: вул. Гагаріна, 36 (0312) 48-80-91
Час роботи:
08:00-20:00 (пн.-пт.)
09:00-17:00 (зб.)
Ужгород
Ужгород – одне з найдавніших слов'янських міст України, засноване білими хорватами ще в IX столітті. Але найдавніші археологічні знахідки на околицях Ужгорода датуються 100 тисячоліттям до нашої ери. В античні часи тут жили дакійці, про що свідчить унікальна пам'ятка археології – Малокопанський могильник. Дакійське поселення, розкладене поблизу села Мала Копаня, близько двох тисяч років. На його місці археологами було знайдено велику кількість стародавньої зброї, античних керамічних виробів та дорогоцінних прикрас. У ранньофеодальний період цьому місці виникла оборонна фортеця, що стала центром слов'янського князівства під проводом легендарного князя Лаборца. У ХІІ столітті місто захопили угорські племена і до XVII століття Унгвар був у володінні угорських королів. Ужгород неодноразово зазнав нападів татарських орд, трансільванських та австрійських військ, ставши крайнім східним форпостом Австрійської імперії. Після приєднання до Австрії місто стало швидко розвиватися в економічному напрямку в ті часи славилося своїми ярмарками. Ужгород набуває рис типового центрально-європейського міста. Після першої світової війни та розпаду Австро-Угорщини місто переходить до Чехословаччини. У цей період Ужгород помітно розростається та перебудовується, а після Другої світової війни входить до складу СРСР. У період радянської влади Ужгород стає центром науки та культури, а також окремих галузей промисловості. За свою тисячолітню історію місто неодноразово переходило з рук в руки, змінюючи своїх правителів, що сильно позначилося на архітектурному образі міста. Зараз це старовинне місто з безліччю музеїв, церков та середньовічних замків. Але головним предметом гордості мешканців Ужгорода залишається стародавній замок, заснований Філіпом Другетом у XI столітті.