Металошукачі ціна в Умань |
Правильно обраний металошукач визначає якість пошукових робіт як для шукачів-початківців, так і для професійних любителів археології. Купити металошукач в Умані зараз не становить жодної проблеми, достатньо мати вихід в інтернет або навіть телефон.
Перебуваючи в Умані, Ви можете у нас на сайті підібрати оптимальний варіант пошукового обладнання будь-якого рівня і лише заповнивши форму заявки зробити замовлення.
По телефонам нашого магазину кваліфіковані менеджери нададуть вам повну інформацію про металошукачі та допоможуть оформити замовлення. Замовити металошукач Ви можете за телефонами: (044) 223-59-56 Київ, (050) 817-56-54 МТС, (098) 157-73-80 Київстар
Металошукачі доставляються в Умань у найкоротші терміни кур'єрською службою «Нова пошта» протягом одного дня.
На скелі перевізника Ви можете оглянути покупку перед її оплатою та сплатити при отриманні.
Безперечною перевагою покупки металошукача в Умані через наш магазин є безкоштовна доставка та наявність офіційної української гарантії, що надається покупцям на всі пошукові прилади.
Отримати вибраний та замовлений Вами металошукач в Умані можна в офісі перевізника «Нова пошта» за адресою :
відділення №1 Відділення №1: вул. Заводська, 25 (0472) 590-260
Час роботи:
08:00-20:00 (пн.-пт.)
09:00-17:00 (зб.)
Популярні металошукачі в Умані:
Умань
Існують численні підтвердження існування дома сучасної Умані древніх поселень. У межах міста та в його околицях археологами було виявлено близько тридцяти стародавніх пам'яток, що належать до різних періодів людської цивілізації. Серед них поселення трипільської культури, пізньобронзового періоду, чорноліської, скіфської та черняхівської культур, останки ранньослов'янських поселень. За часів Київської Русі уманські землі входили до складу Кумані – держави кочових народів, а пізніше межували з Кримським Ханством, були центром гайдамаччини, військових поселень. Офіційно Умань згадується лише XVII столітті як містечко, що знаходився на кордоні Польщі та Дикого Поля. Через стратегічно вигідне розташування місто було приречене постійно відбивати напади кочових народів, серед яких найбільш войовничими були монголо-татари. Умань багато разів переходила з рук у руки, руйнувалася і знову відбудовувалася. Відродження міста починається після того, як ці землі стають володінням польських Потоцьких магнатів. Однак у другій половині XVIII століття відбувається селянське повстання, внаслідок якого місто руйнують та пограбують. Умань знову оживає після поділу Польщі, коли правобережна Україна входить до складу Російської імперії, але землі уманські залишаються власністю Потоцьких. У ХІХ столітті внаслідок польського повстання вся власність Потоцьких конфіскується, а Умань перетворюється на володіння військових поселень. У цей період місто розвивається в культурному напрямку і все більше набуває цивілізованого вигляду. Після революції місто являло собою районний центр зі слабкою промисловістю. У ході Великої Вітчизняної війни під Уманню радянські війська потрапляють в оточення в результаті битви «Уманський котел». Місто зазнає великих руйнувань, але, незважаючи на втрачені пам'ятки архітектури, Умань і сьогодні залишається одним із найкрасивіших міст України.