Популярні металошукачі в Мелітополі:
Металошукачі в Мелітополі.
Правильно обраний металошукач визначає якість пошукових робіт як для шукачів-початківців, так і для професійних любителів археології. Купити металошукач у Мелітополі зараз не становить жодної проблеми, достатньо мати вихід в інтернет або навіть телефон.
Перебуваючи в Мелітополі, Ви можете у нас на сайті підібрати оптимальний варіант пошукового обладнання будь-якого рівня і лише заповнивши форму заявки зробити замовлення.
По телефонам нашого магазину кваліфіковані менеджери нададуть вам повну інформацію про металошукачі та допоможуть оформити замовлення. Замовити металошукач Ви можете за телефонами: (044) 223-59-56 Київ, (050) 817-56-54 МТС, (098) 157-73-80 Київстар
Металошукачі доставляються до Мелітополя в найкоротші терміни кур'єрською службою «Нова пошта» протягом одного дня.
На скелі перевізника Ви можете оглянути покупку перед її оплатою та сплатити при отриманні.
Безперечною перевагою покупки металошукача у Мелітополі через наш магазин є безкоштовна доставка та наявність офіційної української гарантії, що надається покупцям на всі пошукові прилади.
Отримати вибраний та замовлений Вами металошукач у Мелітополі можна в офісі перевізника «Нова пошта» за адресою :
відділення №1 Відділення №1: вул. Дзержинського, 21/1 (адмін. корпус заводу "Агат", вул. Леніна, 2) (061) 214-10-14
Час роботи:
08:00-20:00 (пн.-пт.)
09:00-17:00 (зб.)
Мелітополь
Згідно з археологічними даними, територія сучасного Мелітополя була заселена людьми ще в епоху неоліту близько 8-3 тисячоліть тому. Неподалік сіл Семенівка та Терпенія було знайдено археологічні пам'ятки цього періоду. Серед них Кам'яна могила – найвідоміша пам'ятка історії первісних людей, де у ХІХ столітті були виявлені стародавні наскельні зображення. Пізніше у цих місцях частими гостями стали численні кочові племена, серед яких були кіммерійці та скіфи. Безліч курганів залишилося на згадку про цих народів. Найвідомішим серед археологів є Мелітопольський курган, відкритий 1954 року, місце поховання скіфської знаті. На місці розкопок кургану було знайдено близько чотирьох тисяч золотих прикрас. З початку нової ери до приєднання до Російської імперії цих земель тут господарювали різні народи: гуни, авари, хазари, печеніги, половці. І лише в XVII столітті утворилося постійне поселення, яке в ті часи називалося Новоолександрівська Слобода. У ХІХ столітті селище переростає у місто, перейменоване на Мелітополь. Завдяки своєму зручному розташуванню місто розвивається як торговий центр, починають працювати банківські установи, оптові склади. Після будівництва машинобудівного та чавуноливарного заводів місто набуває промислового значення. Після тривожних років революція та громадянської війни у Мелітополі неодноразово змінювалася влада. Денікінці, махновці, білогвардійці остаточно були витіснені більшовиками. У місті встановилася Радянська влада. У 1941 році Мелітополь був окупований німецькими військами і для мешканців міста настали лихоліття. І лише 1943 року почався великий наступ радянських військ - Мелітопольська операція, внаслідок якої місто було звільнено. У повоєнні роки Мелітополь було дуже швидко відновлено, перевищивши довоєнний рівень виробництва. Сьогодні це чудове південне місто з високим рівнем інтелектуальної культури.