Популярні металошукачі в Євпаторії:
Металошукачі ціна в Євпаторія |
Правильно обраний металошукач визначає якість пошукових робіт як для шукачів-початківців, так і для професійних любителів археології. Купити металошукач в Євпаторії зараз не становить жодної проблеми, достатньо мати вихід в інтернет або навіть телефон.
Перебуваючи в Євпаторії, Ви можете у нас на сайті підібрати оптимальний варіант пошукового обладнання будь-якого рівня і лише заповнивши форму заявки зробити замовлення.
По телефонам нашого магазину кваліфіковані менеджери нададуть вам повну інформацію про металошукачі та допоможуть оформити замовлення. Замовити металошукач Ви можете за телефонами: (044) 223-59-56 Київ, (050) 817-56-54 МТС, (098) 157-73-80 Київстар
Металошукачі доставляються до Євпаторії у найкоротші терміни кур'єрською службою «Нова пошта» протягом одного дня.
На скелі перевізника Ви можете оглянути покупку перед її оплатою та сплатити при отриманні.
Безперечною перевагою покупки металошукача в Євпаторії через наш магазин є безкоштовна доставка та наявність офіційної української гарантії, яка надається покупцям на всі пошукові прилади.
Отримати вибраний та замовлений Вами металошукач в Євпаторії можна в офісі перевізника «Нова пошта» за адресою :
відділення №1 Відділення №1: вул. Дмитра Ульянова, 72 (0652) 71-50-50
Час роботи:
08:00-20:00 (пн.-пт.)
09:00-17:00 (зб.)
Євпаторія
Місто Євпаторія пройшло тривалий шлях від невеликого давньогрецького поселення до сучасного курорту західного Криму. Але задовго до приходу греків на берегах Каламітської затоки вже селилися стародавні племена таврів та кіммерійців. У V-IV століттях до нашої ери виникло античне місто Керкінітіда, засноване давніми греками. У середині IV століття місто досягло свого найвищого світанку, ставши великим торговим центром узбережжя. Грецьке поселення проіснувало вісім століть, перенісши за історію чимало битв і руйнувань. З вторгненням на ці землі готських племен, а згодом і гунів Керкінітіда була остаточно зруйнована. У IV-XV століттях кримська земля постійно зазнавала набігів кочівників: половців, хозар, печенігів. У X-XII століттях ці землі почали освоювати переселенці з Київської Русі, а на початку середньовіччя на місці зруйнованого міста виникла османська фортеця, яка називалася Гезлєв, згодом перетворившись на великий торговий порт. Будучи єдиним портовим містом Кримського ханства, Гезлєв швидко розбагатів. У XVII столітті розпочинається будівництво найбільшої мечеті Криму – Джума-Джамі. На початку XVIII століття Росія розпочинає боротьбу за вихід до Чорного моря і місто входить до складу Російської імперії, отримавши нову назву – Євпаторія. На початку XIX століття місто починає проводити свої знамениті торгові ярмарки, в кінці століття починає розвиватися розвиваються соляний промисел. Побудований новий порт стає одним із найбільших у Криму. З занепаду Чуфут-Кале в Євпаторію перекочувала більшість кримських караїмів, і місто стало головним караїмським культурним центром у Криму. Вдале поєднання Євпаторії та природних факторів дозволило місту на початку XX століття стати відомим кліматичним курортом. Після революції місто продовжує розширюватися та упорядковуватися. У роки Великої Вітчизняної війни Євпаторія була окупованою територією німецьких військ, більшість санаторіїв було перероблено до шпиталів. Після визволення Євпаторія продовжила свій розвиток як місто-курорт. Протягом своєї багатовікової історії місто неодноразово руйнувалося і знову відроджувалося, але сьогодні це чудове приморське місто з давньою історією та цікавою сучасністю.