(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.

Металошукачі в Донецьку - купити металошукач (Донецьк).

Металошукачі у Львові.

Правильно обраний металошукач визначає якість пошукових робіт як для шукачів-початківців, так і для професійних любителів археології. Купити металошукач у Донецьку зараз не становить жодної проблеми, достатньо мати вихід в інтернет або навіть телефон.


Перебуваючи в Донецьку, Ви можете у нас на сайті підібрати оптимальний варіант пошукового обладнання будь-якого рівня і лише заповнивши форму заявки зробити замовлення.


По телефонам нашого магазину кваліфіковані менеджери нададуть вам повну інформацію про металошукачі та допоможуть оформити замовлення. Замовити металошукач Ви можете за телефонами: (044) 223-59-56 Київ, (050) 817-56-54 МТС, (098) 157-73-80 Київстар


Металошукачі доставляються до Донецька в найкоротші терміни кур'єрською службою «Нова пошта» протягом одного дня.
На скелі перевізника Ви можете оглянути покупку перед її оплатою та сплатити при отриманні.
Безперечною перевагою покупки металошукача у Донецьку через наш магазин є безкоштовна доставка та наявність офіційної української гарантії, що надається покупцям на всі пошукові прилади.

Отримати вибраний та замовлений Вами металошукач у Донецьку можна в офісі перевізника «Нова пошта» за адресою :

Відділення №1: вул. Беранже, 2 (м-н "Текстильник") (062) 336-79-00


Час роботи:
08:00-20:00 (пн.-пт.)
09:00-17:00 (зб.)


Популярні металошукачі у Донецьку:

 Ґрунтовий металошукач
Teknetics T2 Special Edition Black
Ґрунтовий металошукач
34280 грн
Купити
 Ґрунтовий металошукач
Minelab Safari
Ґрунтовий металошукач
28800 грн
Купити
 Ґрунтовий металошукач
Minelab Explorer SE PRO
Ґрунтовий металошукач
51000 грн
Купити

ДОНЕЦЬК

За кількістю стародавніх артефактів навряд чи знайдеться в Україні більш багате місце, ніж Донецький край. На території сьогоднішнього Донецька перші стоянки людей з'явилися ще в епоху мідного та бронзового віків і датуються IV – III тисячоліттям до нашої ери. Свідченням цього є численні кургани чи стародавні могили, які у великій кількості можна зустріти на Донеччині. На сьогоднішній день їх налічується близько восьми тисяч. На берегах річки Кальміус селилися такі стародавні племена, як скіфи, сармати, кіммерійці, готи, а пізніші періоди - слов'яни. Учасники розкопок та просто археологи-аматори знаходили в цих місцях унікальні скарби та безцінні вироби скіфо-сарматської доби. Численні кам'яні баби, знайдені під час розкопок, являють собою загадкові статуї богів, нерозривно пов'язані з культурою наших предків і дозволяють зіткнутися з давниною. Будівництво таких курганів тривало аж до середньовіччя. Але в XIII столітті ці землі спорожніли і почали називатися Диким полем. Аж до XVII століття ці місця залишалися незаселеними, доки долину Кальміуса почали освоювати запорізькі і донські козаки, будуючи тут хутора, у тому числі пізніше утворилися поселення. У XVIII столітті за наказом Катерини Великої відбувається активне заселення порожньої території. З Криму переселяються греки, землі лунають героям російсько-турецької війни, утворюються села та слободи. Жителі поселень, перш за все, займалися скотарством та землеробством, але водночас тут активно починає розвиватися видобуток кам'яного вугілля. Спочатку з'явилися невеликі шахти, а згодом і великі металургійні заводи. Першу назву великому населеному пункту дали на честь іноземного промисловця Джоан Юза – Юзівка, що так і називався Донецьк до 1924 року. За часів громадянської війни місто було кілька разів захоплене білогвардійськими та німецькими військами. Після закінчення бойових дій Юзівка став окружним центром і був перейменований на Сталіно. За часів Великої Вітчизняної війни місто було захоплене, а великі підприємства евакуйовані. У 1943 почався потужний наступ радянських військ з північного боку міста по лінії сучасного проспекту Миру. Місто було звільнено, підприємства відновлено, заробили шахти. У 1961 році місту дають нову назву – Донецьк, і сьогодні це яскравий приклад того, як на такій давній землі звичайні люди можуть створити чудове місто, що процвітає.

Доставка по Україні

металошукачі в Олександрії, металошукачі в Алушті, металошукачі в Алчевську, металошукачі Біла Церква, металошукачі в Бердичеві, металошукачі в Бердянску, металошукачі в Бориспoлі, металошукачі в Броварах, металошукачі у Вінниці, металошукачі в Горлівці, металошукачі в Дніпродзержинську, металошукачі в Дніпрі, металошукачі в Донецьку, металошукачі в Євпаторії, металошукачі в Житомирі, металошукачі в Запорожжі, металошукачі в Івано-Франківську, металошукачі в Ізмаїлі, металошукачі в Кам'янець-Подільський, металошукачі в Криму,металошукачі в Києві, металошукачі в Кіровограді, металошукачі в Ковелі, металошукачі в Краматорську, металошукачі в Комсомольське, металошукачі в Керчі, металошукачі в Кременчузі, металошукачі в Кривому Розі, металошукачі в Лисичанську, металошукачі в Лубнах, металошукачі Луганську, металошукачі в Луцьку, металошукачі у Львові, металошукачі в Макіївці, металошукачі в Маріуполі, металошукачі в Мелітополі, металошукачі в Мукачеве, металошукачі в Миколаєві, металошукачі в Нікополь, металошукачі в Новоград-Волинському, металошукачі в Одесі, металошукачі в Павлограді, металошукачі в Полтаві, металошукачі в Рівно, металошукачі в Севастополі, металошукачі в Сєверодонецьку, металошукачі в Сімферополі, металошукачі в Слов'янську, металошукачі в Стрій, металошукачі в Сумах, металошукачі в Тернополі, металошукачі в Ужгороді, металошукачі в Умані, металошукачі в Харькові, металошукачі в Херсоні, металошукачі в Хмельницькому, металошукачі в Черкасах, металошукачі в Чернігові, металошукачі в Чернівцях, металошукачі в Південноукраїнське, металошукачі в Ялті.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.