Металошукачі в Ізмаїл.
Правильно обраний металошукач визначає якість пошукових робіт як для шукачів-початківців, так і для професійних любителів археології. Купити металошукач в Ізмаїлі зараз не становить жодної проблеми, достатньо мати вихід в інтернет або навіть телефон.
Перебуваючи в Ізмаїлі, Ви можете у нас на сайті підібрати оптимальний варіант пошукового обладнання будь-якого рівня і лише заповнивши форму заявки зробити замовлення.
По телефонам нашого магазину кваліфіковані менеджери нададуть вам повну інформацію про металошукачі та допоможуть оформити замовлення. Замовити металошукач Ви можете за телефонами: (044) 223-59-56 Київ, (050) 817-56-54 МТС, (098) 157-73-80 Київстар
Металошукачі доставляються до Ізмаїла у найкоротші терміни кур'єрською службою «Нова пошта» протягом одного дня.
На скелі перевізника Ви можете оглянути покупку перед її оплатою та сплатити при отриманні.
Безперечною перевагою покупки металошукача в Ізмаїлі через наш магазин є безкоштовна доставка та наявність офіційної української гарантії, що надається покупцям на всі пошукові прилади.
Отримати вибраний та замовлений Вами металошукач в Ізмаїлі можна в офісі перевізника «Нова пошта» за адресою :
відділення №1 Відділення: вул. Некрасова, 3а (048) 775-96-00
Час роботи:
08:00-20:00 (пн.-пт.)
09:00-17:00 (зб.)
Популярні металошукачі в Ізмаїлі:
Ізмаїл
Виникнення Ізмаїла описується у багатьох давніх письменах, що доводять проживання на мальовничих берегах Дунаю великої кількості різноманітних племен. На околицях Ізмаїла біля села Матроськими археологами було знайдено найдавніший пам'ятник цих земель – поселення, що ймовірно відносилося до гумельницької культури, що існувала шість тисяч років тому. Розкопки у східній частині Ізмаїла, внаслідок яких було знайдено давньогрецькі амфори, кераміку та посуд, доводять, що на ізмаїльській землі в античні часи існувало торгове поселення. Давньогрецькі писемні джерела повідомляють, що факторія називалася Антифіла, і вона часто зазнавала спустошливих набігів місцевих кочових племен. У II столітті нашої ери на Дунайські береги прийшли римські легіонери, про що свідчать знайдені на території міста та селища Матроське, останки їх поселень та сліди фортеці Сморніс. У III-IV століттях біля межиріччя Дунаю і Дністра з'явилися представники черняхівської культури, а пізніше східні слов'яни. На початку X століття в епоху розквіту Київської Русі слов'яни будують на цьому місці місто Сміл, яке згодом перетворюється на важливий торговий та культурний центр Дунаю. У XIII столітті городище руйнують воїни Золотої Орди, але за сто років на його місці зводиться нове місто Синіл, що входить до складу Молдавського князівства. Але османи знову його спустошують, після чого турецькі правителі споруджують нову потужну фортецю та перейменовують її на Ізмаїл. За часів російсько-турецької війни кінця XVIII століття фортеця захоплюють російські війська та місто, перейменоване на Тучков стає російським. Починається швидкий культурний та економічний розвиток і місто стає великим портом. Після революції 1918 місто переходить до Румунії, а в 1940 Румунія передає Бессарабію СРСР і місто стає радянським. У роки Другої світової війни Ізмаїл окупується німецькими та румунськими військами, але у 1944 році радянські війська повертають його назад. І сьогодні навряд чи в Україні знайдеться ще одна така потужна оборонна фортеця з такою бурхливою історією.