Металошукачі у Запоріжжі.
Правильно обраний металошукач визначає якість пошукових робіт як для шукачів-початківців, так і для професійних любителів археології. Купити металошукач у Запоріжжі зараз не становить жодної проблеми, достатньо мати вихід в інтернет чи навіть просто телефон.
Перебуваючи в Запоріжжі, Ви можете у нас на сайті підібрати оптимальний варіант пошукового обладнання будь-якого рівня і лише заповнивши форму заявки зробити замовлення.
По телефонам нашого магазину кваліфіковані менеджери нададуть вам повну інформацію про металошукачі та допоможуть оформити замовлення. Замовити металошукач Ви можете за телефонами: (044) 223-59-56 Київ, (050) 817-56-54 МТС, (098) 157-73-80 Київстар
Металошукачі доставляються до Запоріжжя у найкоротші терміни кур'єрською службою «Нова пошта» протягом одного дня.
На скелі перевізника Ви можете оглянути покупку перед її оплатою та сплатити при отриманні.
Безперечною перевагою покупки металошукача через наш магазин є безкоштовна доставка та наявність офіційної української гарантії, що надається покупцям на всі пошукові прилади.
Отримати вибраний та замовлений Вами металошукач у Запоріжжі можна в офісі перевізника «Нова пошта» за адресою : Відділення N1: вул. Брянська, 8 тел.(061) 214-10-14
Час роботи:
08:00-20:00 (пн.-пт.)
09:00-17:00 (зб.)
Популярні металошукачі у Запоріжжі:
ЗАПОРІЖЖЯ
Рідна земля Запорізького козацтва завжди привертала увагу істориків та археологів. Завдяки своєму вигідному географічному розташуванню та м'якому клімату у цих місцях здавна селилися люди, перші стоянки яких датуються середнім та пізнім палеолітом. В епоху античності тут правили скіфи, а територія сучасного Запоріжжя належала до Північного Причорномор'я. У районі скупчення скіфських курганів поруч із містом Кам'янка-Дніпровська, археологами було знайдено останки стародавнього поселення, датоване IV століттям до н. е., так зване Кам'янське городище. За версією істориків, це була столиця Скіфського царства. Наприкінці III століття до зв. е. місто занепало і було забуте. Різні кочові племена змінювали одне одного, захоплюючи та відвойовуючи ці землі. Гунни, авари, хазари, а пізніше печеніги, що вступили в конфлікт із князями Київської Русі. 972 року на острові Хортиця відбулася велика битва, внаслідок якої загинув київський князь Святослав. Пізніше тому ж місці почали збиратися загони давньоруських князів в організацію спільних військових дій проти печенігів. На місці будівництва Дніпрогесу було виявлено кам'яну споруду, де за версією істориків на рубежі VII - VIII століть був похований болгарський хан Аспарух, який героїчно бився з войовничими хозарами. Нині тут розташований Вознесенський археологічний комплекс. У XVI столітті у цих землях з'являються козаки, утворюються поселення, які поступово переростають у Запорізьку Січ. У роки правління Катерини II виникла необхідність захисту південного кордону імперії від Кримського ханства, у результаті було ухвалено рішення про будівництво оборонних фортець. Так виникла Олександрівська фортеця, яка пізніше переросла до міста Олександрівська, а нині Запоріжжя. Після переселення запорізьких козаків на Кубань місто стає повітовим, відкриваються суди, пошта, казначейство, розвивається промисловість. За часів радянської влади у Запоріжжі розпочинається будівництво найпотужнішої гідроелектростанції в Європі – ДніпроГЕС, бурхливо розвивається економіка та культура. Після Другої Світової війни місто відроджується та розвивається з новою силою, перетворившись на найбільший індустріальний центр України.