Популярні металошукачі в Лисичанську:
Металошукачі в Лисичанську.
Правильно обраний металошукач визначає якість пошукових робіт як для шукачів-початківців, так і для професійних любителів археології. Купити металошукач у Лисичанську зараз не становить жодної проблеми, достатньо мати вихід в інтернет або навіть телефон.
Перебуваючи в Лисичанську, Ви можете у нас на сайті підібрати оптимальний варіант пошукового обладнання будь-якого рівня і лише заповнивши форму заявки зробити замовлення.
По телефонам нашого магазину кваліфіковані менеджери нададуть вам повну інформацію про металошукачі та допоможуть оформити замовлення. Замовити металошукач Ви можете за телефонами: (044) 223-59-56 Київ, (050) 817-56-54 МТС, (098) 157-73-80 Київстар
Металошукачі доставляються до Лисичанська в найкоротші терміни кур'єрською службою «Нова пошта» протягом одного дня.
На скелі перевізника Ви можете оглянути покупку перед її оплатою та сплатити при отриманні.
Безперечною перевагою покупки металошукача у Лисичанську через наш магазин є безкоштовна доставка та наявність офіційної української гарантії, що надається покупцям на всі пошукові прилади.
Отримати вибраний та замовлений Вами металошукач у Лисичанську можна в офісі перевізника «Нова пошта» за адресою :
відділення №1 Відділення №1: вул. Макаренка, 208 (база "ЛІСПРОД") (0532) 69-61-69
Час роботи:
08:00-20:00 (пн.-пт.)
09:00-17:00 (зб.)
Лисичанськ
Вважається, що територія Лисичанська до середини XVIII століття була заселена. Однак археологічні розкопки на околицях міста доводять, що давні люди мешкали на цій землі понад вісім тисяч років тому. В епоху мезоліту тут існували стоянки представників Матвєєво-Курганської культури, які займалися риболовлею і харчувалися молюсками. Пізніше, близько 4-5 тисячоліть тому тут мешкали носії катакомбної культури, залишивши по собі стародавні кургани-могильники. Ці поховання відносяться до бронзового віку та споруджені в період світанку курганного будівництва. В результаті розкопок було виявлено бронзові обереги та посуд. У період нашої ери територія Лисичанська була пусткою, лише монголо-татарські племена залишали тут сліди своїх навал. У районі селища Шепилове поблизу Лисичанська археологами виявили останки ставки хана Золотої Орди 15-го століття. Безліч дорогих прикрас, мідних і срібних монет, знайдених дома розкопок характеризують життєдіяльність тієї епохи. Постійні поселення почали з'являтися з початком освоєння південних степів Російською імперією. Спочатку з'явилися військові укріплення, що захищали кордони Росії від набігів кримських татар, а після відкриття родовищ кам'яного вугілля було засновано перше шахтарське селище на Донбасі. Так з'явився Лисичанськ. Подальший розвиток міста, як і більшості донбаських міст переривається періодами революцій та воєн. Після німецької окупації місто значно змінилося і виросло, стаючи все затишніше і красивіше.