(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Пляжний пошук: особливості, труднощі та стратегія

Більшість шукачів скарбів у спекотний період переміщаються з полів у більш прохолодні та приємні місця, такі як морські та річкові пляжі. Досить часто серед відпочиваючих, особливо в оксамитовий сезон, можна побачити кілька людей з металошукачами, які задумливо сканують пісок і прибережну зону. Для когось пляж це лише зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси.

Однак перш ніж розпочати пляжний пошук потрібно оцінити свої шанси, адже досвідчені пошукові системи знають, що пляжі відносяться до досить «вибитих» ділянок, де конкуренція серед шукачів скарбів дуже висока. Навряд чи досвідчений пошуковик буде поширюватися, де він знайшов свою цінність, і якщо з'являється повідомлення, що на якомусь пляжі виявлено супер знахідку, то, швидше за все, це помилкова інформація. Не варто на це звертати увагу, а планувати пошук, покладаючись на власну інтуїцію.

 

З чого розпочати пляжний пошук

 

Для початку потрібно оглянути місцевість, і якщо у прибережній зоні від ніг залишаються глибокі сліди, а на березі багато свіжих водоростей, то швидше за все ця лінія буде непридатна для пошуку цього дня, оскільки свідчення того, що море завдало піску на пляж, тому краще перейти на суху ділянку. На мілководді в цьому випадку теж робити нічого, тому що всі цінності будуть накриті шаром свіжого піску. А ось твердий утрамбований пісок – це гарний знак для шукача скарбів, який вказує на перспективність пошуку. Крім того, якщо відразу знаходяться монети, то швидше за все тут ще не побували інші пошукові системи, і потрібно якнайретельніше обстежити цю ділянку, швидше за все, за монетами підуть прикраси.

Якщо для пляжного пошуку використовувати простенький детектор із середніми характеристиками, то навряд чи він принесе хороший урожай, швидше за все, це будуть лише пробки від пляшок та інше сміття. Для ефективного пошуку на пляжі потрібен металошукач з гарною дискримінацією та чутливістю, наприклад, мультичастотний Minelab CTX 3030 , який може використовувати 28 частот одночасно в діапазоні від 1,5 до 100 кГц, а також занурюватися під воду на глибину до трьох метрів. Дуже корисною функцією для пляжного пошуку є баланс ґрунту, як ручний так автоматичний, тому що мінералізація піску неоднорідна і часто змінюється, а прилад з такою опцією може самостійно налаштовуватися на тип ґрунту.

Щоб правильно налаштувати металошукач на пляжний пошук, потрібно заздалегідь потренуватися і зрозуміти як реагує прилад на ті чи інші предмети при різному рівні чутливості. Не потрібно використовувати кимось рекомендовані налаштування та підвищувати чутливість до максимуму, всі параметри потрібно підбирати залежно від умов та власного досвіду. Найкраще при скануванні орієнтуватися на звук, що походить від мети, і лише потім аналізувати інформацію на моніторі, яка допомагає розшифровувати сигнал точніше. Не варто махати котушкою при пошуку, а вести її повільно та впевнено, суворо паралельно поверхні, так ефективність буде вищою, а кількість знахідок у засмічених місцях збільшиться.


поділитися


Теги статті

Відгуки
Володя
29-05-2021
Маю металошукач rutus і вирішив походити з ним по пляжу біля річки. Дуже гарна вийшла прогулянка, бо знайшов золоте і срібне кільце (схожі на обручальні)
Оцінка
# # # # #
Дмитро
18-07-2021
Хороша стаття! Особливо влітку пляжний пошук актуальний...\\nЯ от зі своїм Rutus Alter 71 постійно по пляжах шукаю. Він легко справляється з піщаним грунтом. Катушка добре сканує, а правильно підібрані налаштування дозволяють уникати сміття і по розприділенні на екрані орієнтуватись на знахідки...
Оцінка
# # # # #
Дмитро
18-07-2021
Хороша стаття! Особливо влітку пляжний пошук актуальний...\\nЯ от зі своїм Rutus Alter 71 постійно по пляжах шукаю. Він легко справляється з піщаним грунтом. Катушка добре сканує, а правильно підібрані налаштування дозволяють уникати сміття і по розприділенні на екрані орієнтуватись на знахідки...
Оцінка
# # # # #
Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

       Український копач та копач англійський - зовсім різні люди. Історія трапилася у лютому 2023 року з англійським копачем Кріс Улліотт, на полі в районі Райдейл, Північний Йоркшир. За описом таблоїда ВВС, Кріс захопився...

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Нещодавно компанія Minelab випустила три нових детектори в серії компактних металодетекторів Go-Find, моделі Go-Find 22, Go-Find 44, Go-Find 66 відповідно, які повинні замінити попередні моделі. Чим вони відрізняються від Go-Find 20-40-60 і які переваги мають читаємо у статті.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нашому магазині можете підібрати котушки дітеч, а також дітеч купити з доставкою по Україні.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити металошукач текнетикс та quest x5 купити - найкращий асортимент в Україні.
  • У нас вигідні ціни на котушка нел торнадо, тому поспішайте підібрати собі detector garrett ace та купити за найкращою ціною
  • Як швидко підібрати котушки mars, а також металошукач у чернівцях - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • Пропонуємо підібрати металошукач кощій або металошукач ціни здивує всіх.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.