(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.

Список статей та оглядів за тегом - "металлоискатель"

Статті та огляди

Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

За прогнозами 2018 рік буде не менш врожайним на новинки, ніж попередні періоди, оскільки виробники постійно анонсують нововведення, інноваційний прилад, унікальна пошукова котушка або передова технологія, здатна здійснити революцію в металошуку. Періодично з'являється інформація про такі новинки, чи стануть вони реальністю покаже наступний рік.

Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

Досвідчені шукачі скарбів знають безліч секретів і хитрощів пошуку, а так само добре розбираються в здібностях свого металошукача, що допомагають зробити пошук максимально ефективним. Але крім вивчення всіх можливостей металошукача та застосування їх на практиці результату може сприяти зміна та удосконалення самої тактики пошуку.

Не для кого не секрет, що маючи навіть бюджетний металошукач зі стандартним набором функцій можна досягти неймовірних результатів, завдяки грамотному використанню приладу та уникнення типових помилок, які іноді припускаються навіть досвідчені користувачі. А ось яких найчастіших помилок припускаються пошукові системи, читай у статті.

Просто так блукати полями в надії знайти скарб або розсип монет вважається малоефективним способом шукання скарбів, а от якщо добре підготуватися і спланувати свій похід, перспективи знайти гарне місце для пошуку зростають у кілька разів. Тож з чого почати підготовку, і на що звернути увагу?

Виробництво металодетекторів Teknetics, Fisher та Bounty Hunter належить одній американській компанії First Texas Products. Всі три бренди мають високий рівень якості та надійності і начебто повинні випускати не схожі за своїми характеристиками продукти. Однак, металошукач Teknetics T2 та Fisher F75 майже ідентичні прилади, за винятком лише кількох моментів. А ось яких, давайте розберемося.

Критерії вибору металошукача у кожного користувача свої, одні орієнтуються тільки на ціну, для інших головним пріоритетом є глибина виявлення, треті вибирають технічні нововведення та інновації в металошуку. Також при виборі багато хто враховує такі якості, як надійність, легкість управління, ергономічність, компактність, здатність швидкої заміни котушки та ін.

У процесі пошуку шукачі скарбів знаходять різні предмети, від залізних цвяхів і підків до цінних старовинних монет і реліквій. Але найбажанішою знахідкою кожного пошуковика все ж таки є скарб. Такий скарб може виглядати по-різному, іноді це просто гаманець з монетами, або окована залізом скриня, але найчастіше скарби знаходять у скарбничках, таких глиняних горщиках, наповнених срібними, золотими або простими монетами, які використовували для зберігання заощаджень у давнину.

Металодетектори Golden Mask люблять професійні шукачі скарбів різних напрямків за їх простоту, точність і неймовірну швидкість відгуку. Любителі військової археології вибирають для своїх цілей модель Golden Mask 3, оскільки цей прилад має гарну глибину виявлення та високу чутливість до цілей різного розміру, від дрібних монет до великих реліквій.

Одним з основних критеріїв вибору металошукача є марка пошукового приладу, причому, чим вона відоміша і розкрученіша, тим більшою популярністю користується серед шукачів скарбів. Однак існують маловідомі виробники, які не поступаються за надійністю та якістю великим компаніям з виробництва металодетекторів. Найчастіше такі прилади коштують набагато дешевше, оскільки виробники не витрачають великі суми на рекламні кампанії, а в основному наголошують на технічних характеристиках.

Монети є улюбленим об'єктом пошуку шукачів скарбів, оскільки це найбільш часто зустрічається цінність у надрах нашої землі. Крім того, їх легко зберігати, продавати або обмінювати, а деякі пошукові системи самі стають колекціонерами старовинних монет, адже це дуже цікаве заняття – вивчати історію за допомогою дослідження грошових знаків. Для пошуку монет підходить практично будь-який металошукач, але для більш ефективного результату все ж таки варто довіритися приладу з характеристиками, що найбільш підходять для монетного пошуку.

Ринок пошукової техніки рясніє величезним асортиментом металодетекторів, крім того, щорічно поповнюючись новими моделями та революційними розробками. Однак не кожен може дозволити собі купити новий металошукач, а тим паче наворочену новинку. Особливо це стосується новачків, які не до кінця визначилися, чи варто всерйоз шукати скарби. Для початку можна купити найпростіший детектор, але, на жаль, такі прилади мають мінімальний набор функцій і не дозволяють повністю відчути всі можливості металошукача. Тому для цих цілей цілком розумно придбати більш потужний прилад, що був у використанні, але перебуває в хорошому стані.

Любителі шукання скарбів з великим стажем чудово розуміють, що найкращий результат пошуку дають найпростіші металодетектори, що працюють за аналоговим принципом. Golden Mask 2 можна зарахувати до таких приладів, які використовують класичний підхід до пошукових завдань. Подібні детектори мають найвищу швидкість відгуку від мети, оскільки немає цифрової обробки сигналу. Також аналогові прилади мають збільшену глибину виявлення, а Golden Mask 2 не має собі рівних у цій категорії.

Прилади для пошуку прихованих металевих предметів, такі як металошукачі, вже давно перемістилися зі спеціалізованої сфери до любителів пошуку скарбів. Причому більшість виробників пошукової техніки, враховуючи цю тенденцію, переорієнтували своє виробництво для нової категорії споживачів, а деякі компанії почали створювати прилади тільки для цих цілей. Так болгарська фірма GM Metaldetectors наприкінці XX століття розпочала виробництво нових металодетекторів, створених спеціально для археологічних розкопок.

Незважаючи на те, що металошукач White's Coinmaster Pro відноситься до недорогих моделей початкового рівня, цей прилад має значно більші можливості, ніж його родичі. Він набагато стабільніше працює, має гарну глибину виявлення та досить легкий в експлуатації. Детектор чудово підходить як для пошуку монет, так і для виявлення більших предметів, таких як скарби та історичні реліквії.

Видів пошуку з металошукачем існує безліч і кожен шукач скарбів вибирає те, що йому до душі або можливостям. Одні обирають класичний пошук по полях, інші люблять пляжні розваги поєднувати з пошуком втрачених прикрас, треті обстежують занедбані будинки та підвали. Але існують справжні екстремали, яких не лякають труднощі, і вони кидаються з головою у найнеймовірніші пригоди.

У багатьох регіонах вже настали морози і випав перший сніг, а значить, пошук з металошукачем завершує свій сезон і шукачі скарбів переміщаються в інші місця, де ще можливо походити і спробувати знайти щось варте. До таких місць належать покинуті села зі старими будинками, які з якихось причин покинули люди. Такі поселення можуть відноситися до різних періодів і мати різний ступінь безпеки, але всі вони без винятку мають певний інтерес як об'єкт шукання скарбів.

Металошукачі Fisher відносяться до категорії елітних пошукових приладів, які можна відрізнити навіть на вигляд від решти братії детекторів. Лаконічні та витончені форми, чудово продуманий дизайн та висока функціональність створюють неповторний образ найкращих шукачів скарбів. У лінійці металодетекторів Fisher існують моделі для різних рівнів підготовки шукачів скарбів, проте найбільш вдалі розробки належать топовим моделям Fisher F-75 і Fisher F-75 LTD.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.