(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Горищний пошук як альтернатива в зимовий період

У багатьох регіонах вже настали морози і випав перший сніг, а значить, пошук з металошукачем завершує свій сезон і шукачі скарбів переміщаються в інші місця, де ще можливо походити і спробувати знайти щось варте. До таких місць належать покинуті села зі старими будинками, які з якихось причин покинули люди. Такі поселення можуть відноситися до різних періодів і мати різний ступінь безпеки, але всі вони без винятку мають певний інтерес як об'єкт шукання скарбів.

У занедбаних будинках існує багато місць, де можна знайти монети або антикварні предмети, але найбільш цікавим приміщенням для шукання скарбів служать горища. Мешканці старих будинків протягом багатьох років складували там свої речі, серед яких можуть виявитися досить цікаві екземпляри для антикварних ринків. Горищний пошук є альтернативою для шукачів скарбів у зимовий період. Там сухо і досить тепло, до того ж для пошуку на горищах не потрібно мати наворочений металошукач, досить простого детектора зі стандартними функціями.
Намітивши по карті перспективне покинуте село і опинившись на місці, перш за все потрібно визначити, де жили заможні люди. Саме там можна зробити найцікавіші знахідки, а якщо пощастить, то знайти цілий скарб. Найчастіше це найбільші будинки з великою кількістю додаткових будівель. Тут може виявитися все що завгодно, від старовинного начиння до холодної чи вогнепальної зброї. Але найкращий подарунок для пошукача – це схований господарями скарб.
Перед пошуком на горищі потрібно перевірити, наскільки міцні перекриття, щоб уникнути непотрібних травм. Для початку слід обстежити покрівельні балки та крокви, на які зверху можна було щось сховати. Потім потрібно оглянути всі ніші та заглиблення у стінах, а також вентиляційні отвори. Варто звернути увагу на цегляну кладку, особливо в тих місцях, де вона відрізняється від основної. Цілком імовірно, що господарі могли зробити тут схованку. Не варто забувати про пічні труби, які за старих часів використовували як місця закладки скарбів.
Найбільш трудомістким заняттям під час горищного пошуку є розбір завалів, проте це може принести несподівані сюрпризи. Старовинні предмети, такі як годинник, свічники, посуд можуть коштувати чималі гроші на антикварних аукціонах. Одяг теж заслуговує на увагу, оскільки в кишенях можуть завалятися монети. На відміну від підвалів на горищах сухо, тому предмети тут добре зберігаються, а це важливо для антикварних цінностей.
Для горищного пошуку важливо правильно екіпіруватися, щоб пошук був комфортним та ефективним. Крім металошукача добре мати з собою невелику лопатку або сапку для полегшення розбору завалів. Лом чи фомка полегшать роботу, якщо з'явиться необхідність віджати залізні листи чи балки. У таких місцях як горище, зазвичай темно, тому без ліхтаря ніяк не обійтися. Одяг повинен бути міцним, але не вільним, щоб не чіплятися за предмети, що виступають. Важливим елементом екіпірування служить респіратор, оскільки при пошуку на горищах пошукові системи стикаються з величезною кількістю пилу.

поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

      За прогнозами 2018 рік буде не менш врожайним на новинки, ніж попередні періоди, оскільки виробники постійно анонсують нововведення, інноваційний прилад, унікальна пошукова котушка або передова технологія, здатна здійснити революцію в металошуку. Періодично з'являється інформація про такі новинки, чи стануть вони реальністю покаже наступний рік.

      Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

      Золоті знахідки є межею мрій кожного шукача скарбів, адже золото один з найцінніших металів, який найбільш затребуваний, чи то реліквія, ювелірна прикраса чи монета. Звичайно, такий вид шукання скарбів вимагає більше зусиль, тому що знайти золотоносні ділянки завдання не з легких, і не кожному дано виявити цінне родовище, але спробувати варто.

      Досвідчені шукачі скарбів знають безліч секретів і хитрощів пошуку, а так само добре розбираються в здібностях свого металошукача, що допомагають зробити пошук максимально ефективним. Але крім вивчення всіх можливостей металошукача та застосування їх на практиці результату може сприяти зміна та удосконалення самої тактики пошуку.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.