(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Корисні навички для ефективного пошуку з металошукачем

Досвідчені шукачі скарбів знають безліч секретів і хитрощів, які допомагають зробити пошук максимально ефективним. Однак деякі навички досить прості та очевидні, але не всі застосовують їх на ділі. Звичайно, результат пошуку багато в чому залежить від якості металодетектора, наявності корисних функцій, вміння користувача їх використовувати та правильно налаштовувати прилад, тому вибір детектора та аксесуарів, що до нього супроводжують, – це важлива частина пошукового процесу. Але крім вивчення всіх можливостей металошукача та застосування їх на практиці результату може сприяти зміна та вдосконалення тактики пошуку.

Шукачу скарбів на замітку

Розмітка . Для ретельного обстеження ділянок, щоб максимально вичавити з нього все можливе, потрібна система, а точніше розмітка з метою не пропустити жодного сантиметра корисної площі. Огородити зони або прокреслити лінії в польових умовах не вийде, тому потрібно використовувати свою уяву та уважність. Ділянки можна обмежувати подумки, використовуючи будь-які орієнтири: каміння, пеньки, купини тощо. Умовні квадрати не повинні бути більшими, орієнтовний розмір не повинен перевищувати 5 на 5 метрів. Розмічаючи таким чином ділянки, їх можна обстежити ґрунтовніше та отримати набагато більше знахідок.

Швидкість . Інша навичка - це швидкість пересування при скануванні ділянки, яка також впливає на результат пошуку. Чим швидше рухається пошуковик, тим вища ймовірність пропустити щось цікаве. При швидкому переміщенні металошукач та котушка просто не встигають зробити свою роботу якісно. Винятком можуть бути аналогові прилади, у яких швидкість відгуку миттєва, проте тут теж немає гарантії швидкого спрацьовування, оскільки шукач скарбів може просто не почути короткий сигнал. Тому не варто поспішати на пошуку, краще сканувати ділянки повільно та вдумливо, прислухаючись до кожного звуку.

Робота з котушкою . Існує думка, що якщо тримати пошукову котушку якомога ближче до землі, то можна збільшити глибину виявлення максимально, проте випробування в польових умовах показали, що найкращі показники глибини досягаються, якщо утримувати котушку на відстані 1-1,5 см над поверхнею землі. Справа в тому, що при наближенні впритул котушка переповнюється сигналами, які проходять через ґрунт, каміння, коріння рослин, і перестає чітко реагувати, але досить злегка відірвати її від землі, як звуки стають виразними та зрозумілими. Виняток можуть становити незасмічені металом ділянки із вмістом дрібних цілей, наприклад, чистий пляж без сміття, проте такі умови трапляються дуже рідко.

Експерименти. Ще один різновид пошуку, який можна використовувати час від часу, - це спонтанний пошук на випадковій території. Не завжди системний і продуманий пошук дає очікувані результати, тому щоб уникнути розчарування, варто трохи відійти від рутини і спробувати щось нове і незвідане. Піти в глуху місцевість, спробувати свої сили на незапланованому полі, поекспериментувати з налаштуваннями металошукача.

Іноді такі несподівані повороти можуть спричинити приємні результати. Однак завжди потрібно пам'ятати про безпеку, тобто мати при собі засоби захисту та повідомляти близьких про свої наміри, а решта залежить від успіху та позитивного настрою.


поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

      Погодні умови значно впливають на роботу металошукача і проведення пошукових робіт в цілому, оскільки від стану пошукової техніки залежить як процес, так і результат пошуку. Однак, підібравши якісне спорядження і захистивши себе і прилад, шукач скарбів може продовжувати займатися своєю улюбленою справою навіть у погану погоду.

      За прогнозами 2018 рік буде не менш врожайним на новинки, ніж попередні періоди, оскільки виробники постійно анонсують нововведення, інноваційний прилад, унікальна пошукова котушка або передова технологія, здатна здійснити революцію в металошуку. Періодично з'являється інформація про такі новинки, чи стануть вони реальністю покаже наступний рік.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.