(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Випробування погодою для металошукача

Погодні умови значно впливають на роботу металошукача і проведення пошукових робіт в цілому, оскільки від стану пошукової техніки залежить як процес, так і результат пошуку. Однак, підібравши якісне спорядження і захистивши себе і прилад, шукач скарбів може продовжувати займатися своєю улюбленою справою навіть у погану погоду.

4 способи, як захистити металошукач

Насамперед потрібно убезпечити металодетектор від попадання вологи всередину, особливо це актуально у вологу вітряну погоду. Для цього використовуються готові чохли або саморобні захисні засоби, які можуть надійно захистити прилад від вологи.

Відмінне рішення для захисту металошукача – використання спеціальної камуфляжної стрічки, яку можна намотати на будь-яку частину приладу, тим самим захистивши його від ударів, подряпин, сколів та частково від вологи. Стрічка має еластичну тканинну поверхню і буває двох типів: на клейовій основі та без неї, яка клеїться сама на себе. Перший варіант підходить для великих елементів детектора, другий краще використовувати для дрібних деталей. Для нижніх відділів, які стикаються із землею, краще використовувати тип стрічки з клейончастою поверхнею, яка легко очищається від забруднень.

Інша категорія захисних засобів - це всілякі чохли, які у великій кількості представлені у продажу для будь-яких моделей металошукачів. Вони оберігають уразливі частини приладу від попадання вологи та бруду, такі як блок живлення та батарейний відсік, крім того, існують спеціальні чохли для штанг. Чохол легко знімати та надягати, що дозволяє швидко застосовувати захист за необхідності, а також їх можна випрати та просушити окремо від приладу. Також варто подумати про захист металодетектора при транспортуванні, і в цьому випадку стануть у нагоді різні рюкзаки та сумки для перенесення пошукової техніки та спорядження.

Окрема тема – це захисні засоби для пошукових котушок , які потрібні незалежно від погодних умов та необхідні в будь-яку пору року. Ця частина металошукача часто стикається з поверхнею землі, вдаряється об каміння та коріння дерев, чіпляється за рослини і третьиться об грубий ґрунт. Ушкодження котушки знижують її чутливість та погіршують якість сигналу від цілей, тому захист котушки – важлива частина пошукового процесу, яка безпосередньо впливає на результат пошуку. Для запобігання пошкодженню використовується спеціальний пластиковий захист на котушку, яку можна купити, якщо така не входить в комплектацію. Також можна скористатися підручними засобами, у тому числі тією ж камуфляжною стрічкою, яка легко намотується на складні поверхні та вигини.


поділитися


Теги статті

Відгуки
PoGO
14-04-2018
I like what you have an interesting feeling for the new day\nFriv10\nFriv100\nthank you
Оцінка
# # # # #
Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      У червні хочеться довше залишатися на природі далеко від побутової та офісної метушні, особливо враховуючи, що це найдовші світлові дні на рік і проводити пошукові роботи можна нескінченно довго, незважаючи на погоду та ступінь освітлення. Але для таких тривалих походів необхідно брати з собою не тільки напої, що вгамовують спрагу, але й запас продовольства.

      Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

      Найпопулярніше питання при покупці металошукача чи котушки: «Яка максимальна глибина виявлення металодетектора?». За великим рахунком, такого параметра не існує, тому що на заглибленість впливає безліч факторів, а ось як вичавити зі свого приладу максимальні показники глибини допоможуть деякі поради.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити квест x10 та металошукач гаррет купити - найкращий асортимент в Україні.
  • Як швидко підібрати мінілаб металошукач, а також пін поінтер - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • У нас вигідні ціни на котушки ака, тому поспішайте підібрати собі deus ii та купити за найкращою ціною
  • У нашому магазині можете підібрати minelab go find, а також купити металошукач в житомирі з доставкою по Україні.
  • Пропонуємо підібрати apex 8 або nokta ціна здивує всіх.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.