(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Підготовка до копа: їжа, напої та відновлення сил

У червні хочеться довше залишатися на природі далеко від побутової та офісної метушні, особливо враховуючи, що це найдовші світлові дні на рік і проводити пошукові роботи можна нескінченно довго, незважаючи на погоду та ступінь освітлення. Але для таких тривалих походів необхідно брати із собою не лише напої, що вгамовують спрагу, а й запас продовольства. Багато шукачів скарбів не обмежуються одним днем, а беруть намет і виїжджають на коп відразу на кілька днів. У таких випадках спорядження має поповнитися спальними мішками та іншим приладдям для ночівлі, а продуктів доведеться взяти більше.

Для відновлення сил і енергії шукачу скарбів потрібно періодично підкріплюватися, тому достатній запас провізії повинен бути обов'язково, але ж продукти влітку швидко псуються і щоб не мати з цим неприємності під час улюбленого заняття, слід дотримуватися певних правил. Жодних продуктів, що швидко псуються, не повинно бути в спорядженні, а саме молочних продуктів, риби, вареної ковбаси, сосисок, бутербродів з маслом, тортів і тістечок. Все це може дуже швидко зіпсуватися і пошуковик може просто отруїтися несвіжими продуктами. Якщо є можливість те, як варіант можна купити вже готову суху пайку, яка комплектується для військових. Він калорійний та поживний, а головне зручний та легкий, але це не завжди доступно.

Усі пам'ятають із радянських часів, що найкращий друг туриста – це банка тушонки, яку не треба готувати, а просто відкрити і їсти, або додавати до інших продуктів. Але є деякі нюанси, так як це предмет досить важкий, плюс до цього потрібно мати консервний ніж для відкриття банку, все це обтяжує загальну вагу спорядження та створює труднощі при пересуванні. Тому від продуктів у залізній упаковці та важких за вагою, таких як картопля, краще відмовитись. Також небажано брати їжу в скляних банках, оскільки вони можуть розбитися та зіпсувати решту спорядження. Для транспортування найкраще складати продукт у легкі пластикові контейнери, які легко відкриваються і не перевантажують рюкзак.

Сухий пайок буде доречним способом підкріпитися на копі. До нього можуть входити крекери чи хлібці, сирокопчена ковбаса чи балик, твердий солоний сир типу сулугуні, сухе печиво, казинаки. Все це ситно, калорійно і займає мінімум місця. Ідеальний продукт для копа - це фініки, які ще в давнину служили джерелом енергії для багатьох поколінь пустельних людей. Бедуїни могли протриматися багато місяців, харчуючись лише фініками і водою, при цьому зберігаючи сили та енергію. Якщо немає фініків, можна взяти з собою будь-які сухофрукти, які не псуються, мало важать і є висококалорійним джерелом енергії. На додаток до сухофруктів можна захопити якісь горіхи, які за своєю поживністю навряд чи зрівнятися з іншими продуктами.

У літню пору в жодному разі не слід брати на пошук алкогольні напої, які не тільки не додають сил, а навпаки розслаблюють і знижують уважність, і як наслідок негативно впливають на результат. На копі краще пити просту чисту воду без газу або охолоджений зелений чай, який чудово втамовує спрагу у спеку. Зрозуміло, запас пиття має бути достатнім. Деякі шукачі скарбів для підтримки сил вживають енергетичні напої, що в принципі досить доцільно, головне не зловживати ними і бути обережними людям, у яких проблеми з тиском. Все це розглядається у разі, якщо скористатися продуктовим магазином немає жодної можливості. В іншому випадку, можна не морочитися, а взяти із собою просто воду та сухі крекери для перекушування, а при необхідності купити все необхідне у найближчому супермаркеті.


поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

      Погодні умови значно впливають на роботу металошукача і проведення пошукових робіт в цілому, оскільки від стану пошукової техніки залежить як процес, так і результат пошуку. Однак, підібравши якісне спорядження і захистивши себе і прилад, шукач скарбів може продовжувати займатися своєю улюбленою справою навіть у погану погоду.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нашому магазині можете підібрати xp deus, а також купити металошукач у чернівцях з доставкою по Україні.
  • У нас вигідні ціни на 540 pro, тому поспішайте підібрати собі scuba tector та купити за найкращою ціною
  • Пропонуємо підібрати металошукачі ужгород або terra pro ціна здивує всіх.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити металошукач голден та еквінокс 700 купити - найкращий асортимент в Україні.
  • Як швидко підібрати металошукачі кіровоград, а також рюкзак garrett - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.