(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Як визначити та правильно витягти розсип монет

Старовинні скарби рідко залишаються недоторканими у землі, навіть якщо їх ніхто не знайшов. Зазвичай золоті та срібні монети складали у глиняні горщики чи невеликі мішки, а такі предмети не можуть зберігатися довго, на відміну від монет та прикрас із дорогоцінних металів. Горщики та інші предмети домашнього начиння розбивалися і розсипалися, а тканина зітлювала, так що вміст скарбів розсіювався в землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Найкраще зберігалися скарби, упаковані в бляшанки, але таке траплялося досить рідко.

Пошук розсипу монет та її вилучення

Етап 1 – пошук. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів, але оскільки цілі можуть бути розкидані на ділянці, то не завжди вдається відразу розпізнати таку знахідку. Тому варто завжди мати на увазі, що навіть одна знайдена монета може вказувати на розсип. Щоб не пропустити таку знахідку, потрібно відрегулювати свій металошукач таким чином, щоб чутливість дозволяла легко реагувати на потрібні об'єкти. Виберіть відповідну тактику сканування, не пропускаючи жодного сантиметра на ділянці та не дублюючи свої кроки. Найкраще використовувати видимі орієнтири і рухатися ними або спіраллю, або зигзагами. Переміщення з металошукачем має бути ефективним, тому не потрібно розпорошуватися на безглузді рухи, що повторюються.

Етап 2 - вилучення монет . Як тільки вдалося виявити ділянку з розсипом монет, потрібно переходити до наступного етапу – вилучення. Найголовніше в цій справі не поспішати, і пам'ятати, що монети можуть бути зовсім поруч, тому без пінпоінтера тут буде складно обійтися. Наприклад, новинка сезону від французького виробника пошукової техніки Пінпоінтер XP MI-6 допоможе не тільки відшукати всі розсипані монети, але і завдяки червоному кольору і звуковому сигналу нагадає про себе в разі втрати. Якщо немає пінпоінтера, то можна скористатися спеціальною функцією пінпоінтингу, але на жаль не кожен детектор має таку функцію. Ще один варіант точного визначення місця призначення – мініатюрна котушка «снайперка» малого діаметра.

Викопування цілей також може мати кілька варіантів, і кожен шукач скарбів сам відпрацьовує свою тактику. Але у разі розсипу монет вилучення знахідок має свої особливості. Копати доведеться багато і щоб не витрачати сили марно, потрібно правильно розподілити навантаження і намагатися не пропускати жодного шматочка землі, що містить знахідки. Вирізати землю можна двома способами: перший – квадратом, орієнтуючись на глибину виявлення цілей, другий – напівкруглими шматками, при цьому поглиблення має бути або конусоподібним, або V-подібною формою. Кожен шматок землі потрібно ретельно обстежити за допомогою пінпоінтера або акуратно розібрати руками. Монети не повинні бути пошкоджені, тому треба діяти дуже обережно.

Після вилучення розсипу монет залишатиметься багато виритих ям, тому потрібно подбати про ліквідацію наслідків копа, щоб не викликати зайвих розмов і не ставити під удар справу шукання скарбів у принципі. Якщо викопування цілей відбувалося шляхом вирізування квадратних шматків землі, це зробити досить просто. Достатньо повернути назад викопані шматки, причому коріння рослин залишиться непошкодженим і ніхто не помітить, що в цьому місці проводилися пошукові роботи. При інших способах вилучення знахідок потрібно просто закопати ями назад і присипати обстежувану ділянку дерном, хоча повністю замаскувати наслідки копа не вийде. У цьому немає нічого страшного, але краще залишати після себе акуратні ділянки без видимих слідів втручання.


поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

      Погодні умови значно впливають на роботу металошукача і проведення пошукових робіт в цілому, оскільки від стану пошукової техніки залежить як процес, так і результат пошуку. Однак, підібравши якісне спорядження і захистивши себе і прилад, шукач скарбів може продовжувати займатися своєю улюбленою справою навіть у погану погоду.

      Після тривалої перерви в зимовий період, дуже хочеться, якнайшвидше взяти в руки рідний металошукач і поринути у улюблене заняття, але чи варто так поспішати і розпочинати пошуки, доки не зійде весь сніг?

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нашому магазині можете підібрати рюкзак для копа, а також лопата для копа купити з доставкою по Україні.
  • У нас вигідні ціни на металошукач недорого, тому поспішайте підібрати собі металодетектор quest та купити за найкращою ціною
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити металошукач луцьк та купити хороший металошукач - найкращий асортимент в Україні.
  • Пропонуємо підібрати металошукач баунті або металошукач мінелаб ціна здивує всіх.
  • Як швидко підібрати металошукач кощій, а також mars gauss md - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.