(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Чи варто виходити на коп під час танення снігу?

У березні стартує новий копацький сезон і шукачі скарбів зі свіжими силами пускаються в нові пригоди, не чекаючи теплої і сухої погоди. Зрозуміло, що після довгої перерви в зимовий період дуже хочеться взяти в руки рідний металошукач і поринути в улюблене заняття, але чи варто так поспішати і починати пошуки, поки не зійде весь сніг? Проводити пошуки можна будь-якої пори року, все залежить від готовності до подолання труднощів та усвідомлення наслідків роботи у складних умовах. Зрозуміло, потрібно оцінювати стан техніки та можливу шкоду, яку можна завдати в процесі експлуатації в несприятливих погодних умовах.

Несприятливі умови пошуку: перечекати чи копати?

Багатьом шукачам скарбів відомий факт, що сира земля має високу електропровідність, а значить металодетектор може виявляти більш глибокі цілі. Це дійсно так, під час танення снігового покриву ґрунт зволожується максимально і сигнали від глибоко залягаючих цілей чутні чіткіше. Але є і зворотний бік медалі, адже після виявлення знахідки її потрібно витягти, а копати наповнений вологою ґрунт – заняття малоприємне. Вологий грунт липне до лопати і зчистити його практично неможливо, також мокру грудку землі не можна розбити, оскільки вона нагадує пластилін.

Крім того, на початку весни ще досить холодно і впоратися змерзлими руками з подібним завданням досить проблематично. Однак пристрасних любителів металопошуку це навряд чи зупинить, тому якщо все-таки намічається похід за скарбами, найкраще вирушати в довколишні та доступні місця, неподалік від будинку, або вибрати покинуте поселення, щоб обстежити горища та підвали, де не буде потреби копати. Також можна намітити майбутні маршрути і коли ґрунт просохне, вирушити туди для детальнішого обстеження.

Найкращий час для пошуку монет та реліквій – з березня по квітень, але після того, як зійшов увесь сніг та встановилася суха погода. Тому краще набратися терпіння і перечекати пару тижнів до цього благоденства, а поки що є час встигнути підготувати все, на що не вистачило часу, наприклад, підібрати якісну лопату для відкопування знахідок, перевірити металошукач, запастися додатковим комплектом елементів живлення тощо.

Великий плюс пошуку на початку весни – це збільшена тривалість світлового дня, що після коротких зимових днів здається просто подарунком, так що залишається тільки ще раз перевірити спорядження і вперед до нових відкриттів!


поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

      У червні хочеться довше залишатися на природі далеко від побутової та офісної метушні, особливо враховуючи, що це найдовші світлові дні на рік і проводити пошукові роботи можна нескінченно довго, незважаючи на погоду та ступінь освітлення. Але для таких тривалих походів необхідно брати з собою не тільки напої, що вгамовують спрагу, але й запас продовольства.

      Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.