(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.

Список статей та оглядів за тегом - "кладопоиск"

Статті та огляди

У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

Золоті знахідки є межею мрій кожного шукача скарбів, адже золото один з найцінніших металів, який найбільш затребуваний, чи то реліквія, ювелірна прикраса чи монета. Звичайно, такий вид шукання скарбів вимагає більше зусиль, тому що знайти золотоносні ділянки завдання не з легких, і не кожному дано виявити цінне родовище, але спробувати варто.

За всю історію пошуків скарбів було знайдено чимало цікавих і цінних знахідок: рідкісних монет, казково дорогих скарбів, рідкісних історичних реліквій. Однак щоразу поряд із цінностями їм доводиться викопувати не такі видатні об'єкти, а іноді вигляд цих знахідок викликає подив і навіть страх.

Чимало написано художньої та аматорської літератури про печерні скарби та таємничі підземелля з незліченними скарбами, де ховали свій видобуток як історичні особистості, так і звичайні люди. Більшість із них вигадка і письменницькі прийоми пригодницького жанру, проте частка правди в цьому є, оскільки за старих часів існувала традиція ховати свої багатства в таких затишних місцях як печери, надійно приховані від сторонніх очей.

У процесі пошуку шукачі скарбів знаходять різні предмети, від залізних цвяхів і підків до цінних старовинних монет і реліквій. Але найбажанішою знахідкою кожного пошуковика все ж таки є скарб. Такий скарб може виглядати по-різному, іноді це просто гаманець з монетами, або окована залізом скриня, але найчастіше скарби знаходять у скарбничках, таких глиняних горщиках, наповнених срібними, золотими або простими монетами, які використовували для зберігання заощаджень у давнину.

Стартував черговий копацький сезон і сотні любителів археології та пошуку скарбів вийшли в поля для здійснення своїх найзаповітніших бажань і одночасно порадіти весняному сонечку. Серед цієї численної братії чимало новачків, які вперше взяли в руки металошукач, але ще тільки початківців знайомиться із захоплюючою справою шукання скарбів. Не завжди поруч знайдеться досвідчений пошуковик, який підкаже з чого почати і як приступити до пошуку скарбів, часто копачам-початківцям доводиться набувати досвіду на власних помилках. Корисна інформація у будь-якому випадку полегшить це завдання.

Окрім чудового проведення часу та захоплюючого хобі пошук з металошукачем може стати чудовим джерелом доходів, як додатковим, так і основним. Все залежить від того, скільки часу шукач скарбів готовий витрачати на пошук скарбів. Новачки, які вперше взяли в руки детектор і відчувши легке збудження при першій знахідці, задаються питанням, як швидко їхня діяльність може окупити пошуковий прилад. Питання риторичне і відповідь не можна дати однозначної, оскільки це залежить від багатьох факторів.

Зима добігає кінця, а значить чергові пошукові роботи ось-ось почнуться в усіх напрямках. Однак, щоб вдало стартувати, необхідно провести деякі підготовчі роботи, інакше на самому початку можуть виникнути неприємності, і приємне враження від пошуку може бути зіпсовано. Багато шукачів скарбів проводять час в очікуванні копацького сезону за комп'ютером у пошуках перспективних місць і планування нових маршрутів. Безперечно, це дуже важливо і без цього продуктивного пошуку просто не вийде. Але окрім теорії потрібно бути готовим та технічно.

У багатьох регіонах вже настали морози і випав перший сніг, а значить, пошук з металошукачем завершує свій сезон і шукачі скарбів переміщаються в інші місця, де ще можливо походити і спробувати знайти щось варте. До таких місць належать покинуті села зі старими будинками, які з якихось причин покинули люди. Такі поселення можуть відноситися до різних періодів і мати різний ступінь безпеки, але всі вони без винятку мають певний інтерес як об'єкт шукання скарбів.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.