(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Чи варто полювати на золоті самородки?

Золоті знахідки є межею мрій кожного шукача скарбів, адже золото один із найцінніших металів, який найбільш затребуваний, чи то реліквія, ювелірна прикраса чи монета. Знайти такий предмет - справжній успіх для будь-якого пошуковика, а якщо до того ж знахідка відноситься до рідкісних екземплярів, то за неї можна отримати цілий стан. Однак пошукова техніка може знаходити та ідентифікувати не тільки вироби із золота, а й сам матеріал, тобто золотий пісок, руду та самородки. Крім того, останнім часом серед колекціонерів стало популярне природне золото, яке може мати химерні форми та естетичну привабливість, що сприяє розвитку золотошукачського спрямування у металошуку.

Для пошуку самородного золота існують спеціалізовані моделі металошукачів, наприклад, серія золотошукачських детекторів Minelab Gold, яка включає багаточастотний апарат Eureka Gold, класичні прилади Minelab GPX 4800 , GPX 5000 і новий GPZ 7000, а також новинку 0 Компанія Minelab не дарма лідирує серед приладів для старателів, оскільки австралійський континент відрізняється суворими геологічними умовами, і якщо металодетектор здатний працювати на такому ґрунті, то в інших країнах він може впоратися з будь-якими завданнями.

Металошукач Minelab Eureka Gold використовує унікальну технологію DGB Accu-Trak, що поєднує високоточну дискримінацію та автоматичний баланс ґрунту, що дозволяє знаходити золото навіть на сильно мінералізованих ґрунтах без втрати глибини виявлення. Прилад має три робочі частоти з максимальним показником 60 кГц, при якому детектор може виявляти найдрібніші частинки золота. Прилад простий в експлуатації і призначений для старателів-початківців, а також розвідувальних робіт.

Детектор Minelab Gold Monster 1000 – прилад з повністю автоматичним керуванням та підвищеною чутливістю. Завдяки високій частоті 45 кГц прилад дуже сприйнятливий до золота та відмінно підходить для пошуку дрібних золотих самородків та піску. Металошукач легко адаптується до будь-яких умов, у тому числі для роботи на складних ґрунтах та високомінералізованих ґрунтах. Minelab Gold Monster 1000 має досить багату комплектацію, до якої входять дві котушки – стандартна DD-конфігурації та мініатюрна «снайперка» діаметром 5 дюймів, провідні фірмові навушники, совок для викопування знахідок.

Класика золотодобувачів – Minelab GPX 5000 – дозволяє вести пошук на будь-яких ґрунтах та призначений для професійних геологів та старателів. Безліч програм, функцій та налаштувань надають користувачам широкі можливості у пошуках природного золота. Однак прилад досить універсальний і його можна використовувати для інших цілей – при пошуку монет, реліквій та ювелірних прикрас на пляжі. Просунутий GPZ 7000 має найновіші технології і за своїми якостями значно перевершує аналогічні детектори для пошуку золота. Прилад водостійкий і може працювати в будь-яких найсуворіших умовах, а глибина виявлення на 40% більше, ніж у моделей серії Minelab GPX.

Маючи таке обладнання, питання доцільності пошуку природного золота практично відпадає. Звичайно, такий вид шукання скарбів вимагає більше зусиль, тому що знайти золотоносні ділянки завдання не з легких, і не кожному дано виявити цінне родовище. Однак відчути себе геологом-першовідкривачем – захоплююче відчуття, особливо якщо вдасться зробити відкриття та виявити щось серйозне. Не варто сумувати після перших невдач, потрібно продовжувати пошук золотих самородків, зрештою, успіх завжди посміхається наполегливим і цілеспрямованим людям.


поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Нещодавно компанія Minelab випустила три нових детектори в серії компактних металодетекторів Go-Find, моделі Go-Find 22, Go-Find 44, Go-Find 66 відповідно, які повинні замінити попередні моделі. Чим вони відрізняються від Go-Find 20-40-60 і які переваги мають читаємо у статті.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Пропонуємо підібрати запчастини на металошукач або ціна металошукача garrett здивує всіх.
  • Як швидко підібрати bounty hunter, а також акумулятор для металошукача - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • У нашому магазині можете підібрати garret ace 150, а також металошукач мінелаб купити з доставкою по Україні.
  • У нас вигідні ціни на nel storm, тому поспішайте підібрати собі makro simplex та купити за найкращою ціною
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити котушка нел шторм та купити котушку - найкращий асортимент в Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.