(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Скарб – заповітна мрія кожного любителя пошуку скарбів

У процесі пошуку шукачі скарбів знаходять різні предмети, від залізних цвяхів і підків до цінних старовинних монет і реліквій. Але найбажанішою знахідкою кожного пошуковика все ж таки є скарб. Такий скарб може виглядати по-різному, іноді це просто гаманець з монетами, або окована залізом скриня, але найчастіше скарби знаходять у скарбничках, таких глиняних горщиках, наповнених срібними, золотими або простими монетами, які використовували для зберігання заощаджень у давнину.

Причини, чому люди ховали такі скарби, прості, у смутні часи, коли відбувалися революції, війни, репресії, це був єдиний спосіб зберегти хоч щось зі свого добра. Такі скарби закопувалися не дуже глибоко, не більше півметра від землі, але обов'язково був якийсь орієнтир. По цих орієнтирів можна обчислити місцезнаходження гаданого скарбу. Це можуть бути колодязі, джерела, старі дерева, велике каміння, але іноді у людей поспіхом не було можливості визначити спеціальне місце, і вони просто закопували кубочок у себе в будинку чи на городі. Тому місця колишніх поселень – найперспективніші ділянки для пошуку скарбів.
Для виявлення таких скарбів підійде будь-який універсальний металошукач , який вміє реагувати на металеві предмети. Однак щоб результат був ефективним, а час, що витрачається, був мінімальним, добре мати детектор з певними характеристиками. Прилад повинен мати гарну дискримінацію, оскільки в землі трапляється безліч залізних великих об'єктів і тільки якісний дискримінатор зможе відрізнити ці залізячки від кубочки з монетами. Чутливість приладу в цьому випадку не така важлива, оскільки скарб – це не дрібна мета, а досить помітний предмет.
Котушка металошукача має бути або середнього, або трохи збільшеного розміру, тому що вони краще реагують на великі предмети. Ідеальний розмір – від 10 до 12 дюймів, що вписується у стандартні величини, притаманні штатним котушкам. А ось конфігурація та форма тут мають важливіше значення. Справа в тому, що пошуки скарбів здійснюються в складних умовах з безліччю перешкод, тому маневрені еліптичні котушки будуть кращими. Для пошуку в районі джерел та дрібних водойм, краще вибрати металодетектор із водозахисними властивостями.

Ще один вид пошуку скарбу - це оранка

Що означає забір монет із пошкодженого скарбу. Зазвичай це відбувається в результаті сільськогосподарських робіт, коли техніка чіпляє скарб, внаслідок чого він розпадається і монети розсіюються на кілька метрів. Ознакою такої оранки є наявність на невеликій ділянці монет одного номіналу і приблизно одного і того ж часу. Такий випадок – великий успіх для шукача скарбів, але зібрати всі розсипані монети справа не з легких. Якщо пошуковик упевнений, що це саме розорювання допоможе такий метод як шурфлення, тобто прокопування траншей і ретельне продзвонювання всієї викопаної землі.

Для шурфлення краще використовувати металошукачі з гарною чутливістю та з котушками невеликого діаметра від 6 до 8 дюймів, так звані снайперки. Вони легко знайдуть у купі землі розкидані монети і точно покажуть їхнє місце розташування, навіть якщо вони стоять на ребрі. Тому, вибираючись на пошуки скарбів, краще мати у своєму арсеналі відразу кілька котушок, тоді не доведеться даремно витрачати зусилля на порожнє викопування землі.

поділитися


Теги статті

Відгуки
Валентин
18-11-2016
Добрый день, все это конечно хорошо, но нет у вас случайно аськи 250-й, но б\\у, хочеться дешевли найти?!!!
Оцінка
# # #
Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Для шукачів скарбів не секрет, що для кожного пошукового випадку краще вибирати котушку, яка максимально підходить для даних умов. Саме тому компанії, що випускають котушки намагаються не тільки задовольнити існуючий попит, але і дивувати своїх споживачів новими розробками, створюючи оригінальні датчики незвичайної форми і конфігурації.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

      Різноманітність пошукових котушок, які можуть додатково використовувати металошукачі значно перевищує кількість представлених на ринку моделей детекторів, тому орієнтуватися в них дуже складно. Але є деякі загальні ознаки, якими користувач може легко підібрати оптимальний датчик, який підійде саме для заданих пошукових умов.

      За прогнозами 2018 рік буде не менш врожайним на новинки, ніж попередні періоди, оскільки виробники постійно анонсують нововведення, інноваційний прилад, унікальна пошукова котушка або передова технологія, здатна здійснити революцію в металошуку. Періодично з'являється інформація про такі новинки, чи стануть вони реальністю покаже наступний рік.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити рюкзак для копа та купити пінпоінтер garrett - найкращий асортимент в Україні.
  • У нашому магазині можете підібрати deus mi 6, а також легенда купити з доставкою по Україні.
  • Як швидко підібрати металодетектори minelab, а також bounty hunter - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • Пропонуємо підібрати whp pro pack або ціна металошукача здивує всіх.
  • У нас вигідні ціни на quest x10 pro, тому поспішайте підібрати собі металошукач fisher f75 та купити за найкращою ціною
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.