(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Топові моделі металошукачів Fisher F-75 та F-75 LTD

Металошукачі Fisher відносяться до категорії елітних пошукових приладів, які можна відрізнити навіть на вигляд від решти братії детекторів. Лаконічні та витончені форми, чудово продуманий дизайн та висока функціональність створюють неповторний образ кращих шукачів скарбів. У лінійці металодетекторів Fisher існують моделі для різних рівнів підготовки шукачів скарбів, проте найбільш вдалі розробки належать топовим моделям Fisher F-75 і Fisher F-75 LTD.

Описувати неперевершені характеристики цього потужного та високопродуктивного металодетектора можна нескінченно, але краще один раз взяти та спробувати. Переваг у Fisher F-75 більш ніж достатньо: миттєвий відгук від цілей, висока швидкість обробки сигналу, багатий набір опцій, високі технології управління. І все це в поєднанні з легкістю та простотою експлуатації. Прилад справляється з будь-яким пошуковим завданням, будь то монети, скарби або реліквії.
На перший погляд, металошукач має класичну конструкцію, але невеликі деталі, додані розробниками, дозволяють використовувати прилад більш комфортно. Наприклад, можна регулювати положення підлокітника, підганяючи детектор під розмір пошуковика. Крім того, є можливість змінити ширину підлокітника, що унеможливлює розбовтування та натирання в процесі роботи. Ручка верхньої штанги покрита спеціальним матеріалом, який забезпечує зручне використання протягом тривалого часу.
Металошукач оснащений потужною еліптичною DD-котушкою розміром 7х11 дюймів, яка впевнено виявляє цілі навіть у найскладніших умовах. Вона відмінно розпізнає знахідки у високомінералізованому ґрунті та на сильно засмічених ділянках. Завдяки своїй формі котушка має властивості підвищеної маневреності, що актуально в умовах високої трави та при пошуку в інших важкодоступних місцях. Котушка повністю герметична, що дозволяє використовувати її на мілководді, пляжі та у вологих місцях.
Робоча частота Fisher F-75 становить 13 кГц, що забезпечує гарне розпізнавання знахідок будь-якого розміру. Частоту можна трохи змістити, щоб уникнути перешкод, викликаних лініями електропередач або іншими металошукачами. Фірмові технології Fisher спрямовані на максимальне покращення всіх характеристик приладу. Це і регульований пороговий тон звукового сигналу, і два режими балансування ґрунту (ручний та автоматичний), і визначення рівня мінералізації, і можливість визначення порушення ґрунту та багато іншого.
Рідкокристалічний дисплей має підвищену інформативність, вміщуючи безліч даних про процес пошуку, режими, властивості цілей і ґрунту, як у цифровому, так і в графічному вигляді. Кількість елементів керування мінімальна: кнопка включення, трипозиційний перемикач та кнопка керування меню. Однак за допомогою їх досить легко налаштувати прилад на максимально ефективний пошук. Детектор може працювати в кількох режимах: статичному FastGrab, режимі збільшення глибина «Всі метали» та в кількох динамічних режимах.
Модифікація металошукача Fisher F75 LTD випускається з потужнішим мікропроцесором, додатковими режимами та в розширеній комплектації. У режимі Boost Process пристрій має підвищену чутливість, а глибина виявлення при цьому збільшується майже на 20%. Додатковий режим Cache Locating Process дозволяє працювати на низьких частотах, виявляючи великі великі об'єкти. У комплект входять ще одна котушки невеликого розміру 5 дюймів, здатна точно визначати розташування цілі.
Прилад можна використовувати цілий рік, оскільки його температурний діапазон становить від -20 до +50 градусів. Це вкотре доводить, що Fisher F-75 і Fisher F75 LTD призначені для справжніх професіоналів шукача скарбів, здатних витрачати весь свій вільний час на пошуки скарбів, при цьому отримуючи максимальну віддачу.

поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

      За прогнозами 2018 рік буде не менш врожайним на новинки, ніж попередні періоди, оскільки виробники постійно анонсують нововведення, інноваційний прилад, унікальна пошукова котушка або передова технологія, здатна здійснити революцію в металошуку. Періодично з'являється інформація про такі новинки, чи стануть вони реальністю покаже наступний рік.

      Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

      Досвідчені шукачі скарбів знають безліч секретів і хитрощів пошуку, а так само добре розбираються в здібностях свого металошукача, що допомагають зробити пошук максимально ефективним. Але крім вивчення всіх можливостей металошукача та застосування їх на практиці результату може сприяти зміна та удосконалення самої тактики пошуку.

      Не для кого не секрет, що маючи навіть бюджетний металошукач зі стандартним набором функцій можна досягти неймовірних результатів, завдяки грамотному використанню приладу та уникнення типових помилок, які іноді припускаються навіть досвідчені користувачі. А ось яких найчастіших помилок припускаються пошукові системи, читай у статті.

      Просто так блукати полями в надії знайти скарб або розсип монет вважається малоефективним способом шукання скарбів, а от якщо добре підготуватися і спланувати свій похід, перспективи знайти гарне місце для пошуку зростають у кілька разів. Тож з чого почати підготовку, і на що звернути увагу?

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.