(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Найпоширеніші помилки при пошуку з металошукачем

Сьогодні на ринку представлені металодетектори для будь-якого рівня шукачів скарбів від новачків у металошуку до досвідчених пошуковиків, які багато років займаються пошуком скарбів. Ціни на пошукову техніку можуть значно змінюватись в залежності від функціональності приладу, його рівня та якості в цілому, а також популярності виробника. Однак, маючи навіть бюджетний детектор зі стандартним набором функцій, можна досягти неймовірних результатів завдяки грамотному використанню приладу та уникнення типових помилок, які іноді допускають навіть досвідчені користувачі.

Найчастіші помилки шукачів скарбів

Перша помилка – це копіювання чужих налаштувань металодетектора та стилю пошуку в інших шукачів скарбів. Справа в тому, що немає єдиного рецепту як правильно вести пошук, і кожен користувач розробляє свій індивідуальний стиль для кожного конкретного випадку, а також налаштовує свій прилад, орієнтуючись лише на можливості та особливості свого металошукача. Умови пошуку можуть відрізнятися більшою чи меншою мірою, і визначити, що буде максимально ефективно, можна тільки в польових умовах. Однак знати теоретичні основи металопошуку і всі нюанси налаштування свого детектора пошуковик повинен обов'язково, а для цього потрібно витратити чимало часу, вивчаючи прилад будинку і випробовуючи його в різних ситуаціях, старанно запам'ятовуючи, як він поводиться в тих чи інших умовах.

Наступна помилка – це зайва старанність, яка може позначатися на результаті пошуку і не завжди позитивно. Пошук має бути задоволенням, а не важкою роботою, і ставитись до нього потрібно спокійно, розумно та в хорошому настрої. Крім того, зайві зусилля можуть навіть нашкодити металодетектору, наприклад, якщо занадто туго намотати кабель від котушки на штангу, щоб уникнути його провисання, то при незручному русі або ударі провід може пошкодитися або зламатися роз'єм. У всьому потрібно дотримуватися балансу і стежити, щоб будь-яка дія була обґрунтованою та доцільною.

Як досвідчені, так і початківці шукачі скарбів можуть робити помилки безпосередньо при веденні пошуку, тобто необдумано керувати котушкою. Йдеться про положення датчика над поверхнею землі, швидкості та траєкторії руху котушки. Є думка, що при максимальному наближенні глибина виявлення збільшується, і деякі пошукові системи намагаються притиснути котушку при пошуку якомога ближче до землі. Однак випробування показують, що оптимальною відстанню при скануванні є висота 2 см над землею. Також важливо стежити за положенням котушки - вона повинна розташовуватися строго паралельно поверхні. Висока швидкість руху і різкі помахи також можуть нашкодити, оскільки металошукач не встигає спрацьовувати і в результаті багато знахідок можуть бути втрачені.

Помилка номер чотири . Також шукачі скарбів намагаються вплинути на глибину виявлення посиленням чутливості детектора. Це не завжди працює, тому що металошукач починає реагувати на все поспіль і розрізнити правильний звук буде досить складно, особливо це стосується засмічених ділянок. Чутливість металошукача параметр дуже тонкий і залежить від багатьох факторів: тип ґрунту, мінералізація ґрунту, вологість, наявність поблизу ліній електропередач тощо, тому не варто цим зловживати та накручувати показник до максимуму.

Іноді на копі бувають ситуації, коли металошукач точно показує наявність цінних знахідок, а витягти їх ніяк не вдається, а якщо вдається з пошкодженнями. У цьому випадку можливо пошуковик припускається систематичних помилок при викопуванні цілей , наприклад, неправильно підібраний інструмент, квапливість при вилученні знахідок, неточне визначення розташування. У цьому випадку треба переглянути своє спорядження, вибрати відповідний інвентар для викопування, можна придбати пінпоінтер і змінити тактику. У металошуку кожна дрібниця важлива і може мати значний вплив на загальний результат пошуку.


поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

      Погодні умови значно впливають на роботу металошукача і проведення пошукових робіт в цілому, оскільки від стану пошукової техніки залежить як процес, так і результат пошуку. Однак, підібравши якісне спорядження і захистивши себе і прилад, шукач скарбів може продовжувати займатися своєю улюбленою справою навіть у погану погоду.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.