(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Golden Mask 2 – металодетектор для досвідчених шукачів скарбів

Любителі шукання скарбів з великим стажем чудово розуміють, що найкращий результат пошуку дають найпростіші металодетектори, що працюють за аналоговим принципом. Golden Mask 2 можна зарахувати до таких приладів, які використовують класичний підхід до пошукових завдань. Подібні детектори мають найвищу швидкість відгуку від мети, оскільки немає цифрової обробки сигналу. Також аналогові прилади мають збільшену глибину виявлення, а Golden Mask 2 не має собі рівних у цій категорії.

Конструкція приладу максимально проста та надійна з традиційним розташуванням елементів. Трисекційна штанга дозволяє плавно відрегулювати висоту металодетектора та надійно зафіксувати розташування складових частин за допомогою цангових затискачів. Вага приладу становить 1,8 кг, що може здатися дещо завеликим, але за рахунок ергономічності конструкції ця особливість не сильно позначається на роботі.
У комплектацію Golden Mask 2 входить досить велика котушка DoubleD конфігурації розміром 10,5 дюймів. З такою котушкою легко охоплювати великі ділянки. Крім того, вона має гарну збалансованість і вибірково ставиться до цілей. За потреби можна встановити котушку іншого діаметра – від 7 до 15 дюймів, які продаються окремо. Великі котушки збільшують швидкість розвідувальних робіт і глибину виявлення, а маленькі дозволяють ретельніше вести пошук на засмічених ділянках.
Аналогові технології дозволяють плавно налаштовувати прилад на пошук, використовуючи регулятори, що легко обертаються. За допомогою них можна налаштувати чутливість, дискримінацію та пороговий тон. Дискримінація детектора Golden Mask 2 має послідовний тип, використовуючи поступове відсікання певних категорій металів. Позначка «0» відповідає режиму «Всі метали», а якщо встановити регулятор на позначці «4», виключатиметься залізо. Однак, збільшуючи дискримінацію, можна знизити чутливість до дрібних предметів, а також глибину виявлення.
Прилад має можливість швидкого відсікання залізних предметів, що досягається зміною аудіо-дискримінації за допомогою перемикача на блоці керування. Це досить актуально під час пошуку військових реліквій. Також є можливість вибрати одно-або двотональний звуковий режим пошуку. Відмінність Golden Mask 2 від своїх старших побратимів – це наявність лише одного режиму балансу ґрунту – ручного. Але досвідчені шукачі скарбів ніколи не покладаються на автоматичний режим і намагаються налаштувати свій прилад максимально точно, а це можна зробити тільки вручну.
Металошукач має досить сильний звуковий сигнал, але в шумних місцях, наприклад поблизу дороги, краще скористатися навушниками, які можна придбати окремо. Прилад використовує як джерело енергії 10 акумуляторів, які можуть підтримувати роботу тривалий час. Поряд із спеціальним зарядним пристроєм вони входять у комплект металодетектора. За свої унікальні якості, такі як миттєвий відгук, можливість розрізняти монети поблизу великих залізних предметів та чудову глибину виявлення, Golden Mask 2 заслужено має високу репутацію серед професійних пошукових систем.

поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

      За прогнозами 2018 рік буде не менш врожайним на новинки, ніж попередні періоди, оскільки виробники постійно анонсують нововведення, інноваційний прилад, унікальна пошукова котушка або передова технологія, здатна здійснити революцію в металошуку. Періодично з'являється інформація про такі новинки, чи стануть вони реальністю покаже наступний рік.

      Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

      Досвідчені шукачі скарбів знають безліч секретів і хитрощів пошуку, а так само добре розбираються в здібностях свого металошукача, що допомагають зробити пошук максимально ефективним. Але крім вивчення всіх можливостей металошукача та застосування їх на практиці результату може сприяти зміна та удосконалення самої тактики пошуку.

      Не для кого не секрет, що маючи навіть бюджетний металошукач зі стандартним набором функцій можна досягти неймовірних результатів, завдяки грамотному використанню приладу та уникнення типових помилок, які іноді припускаються навіть досвідчені користувачі. А ось яких найчастіших помилок припускаються пошукові системи, читай у статті.

      Просто так блукати полями в надії знайти скарб або розсип монет вважається малоефективним способом шукання скарбів, а от якщо добре підготуватися і спланувати свій похід, перспективи знайти гарне місце для пошуку зростають у кілька разів. Тож з чого почати підготовку, і на що звернути увагу?

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.