(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Болгарські ґрунтові металодетектори Blisstool

Одним з основних критеріїв вибору металошукача є марка пошукового приладу, причому, чим вона відоміша і розкрученіша, тим більшою популярністю користується серед шукачів скарбів. Однак існують маловідомі виробники, які не поступаються за надійністю та якістю великим компаніям з виробництва металодетекторів. Найчастіше такі прилади коштують набагато дешевше, оскільки виробники не витрачають великі суми на рекламні кампанії, а в основному наголошують на технічних характеристиках.

Представниками таких марок є болгарські металошукачі Blisstool . Болгарія славиться своїми археологічними знахідками і шукання скарбів там досить широко розвинене, тому виробники намагаються враховувати у своїх розробках всі вимоги своїх користувачів. Детектори Blisstool призначені для ґрунтового пошуку, і найкраще показують результати при пошуку різноманітних монет, ювелірних прикрас та історичних реліквій. Також ці металошукачі добре справляються з пошуком монет, захованих у каменях, скелях та в керамічних виробах.
Існує базова модель Blisstool LTC64 та її розширена версія Blisstool LTC64x із збільшеною глибиною виявлення знахідок, а також додатковими потенціометрами Gain та Tone. За допомогою регулятора Gain користувач може змінювати частоту вхідного сигналу металодетектора, а Tone вихідного. Це дозволяє більш тонко налаштовувати прилад на пошук у конкретних умовах, особливо це стосується ділянок із підвищеною мінералізацією ґрунту, де металодетектор демонструє хорошу стабільність роботи.
Всі деталі металошукачів Blisstool виконані з легких та міцних матеріалів, а роз'єми для підключення котушки та заряджання акумулятора мають позолочені контакти. Електронний блок та відсік акумуляторних батарей розташовані під підлокітником, що створює збалансовану конструкцію та дозволяє довго працювати з приладом. Металошукач повністю екранований від електромагнітних перешкод іншої електроніки та блокує сторонні сигнали. У стандартний комплект входить водонепроникна пошукова DD-котушка розміром 28 см.
У розширеній версії Blisstool LTC64x розроблено сім модифікацій металошукача: v1, v2, v2i, v3, v4, v5, v6. Незважаючи на те, що зовні всі моделі виглядають однаково, вони мають суттєві відмінності за своїми характеристиками, такими як глибина виявлення, стабільність роботи, дискримінація та загальний принцип дії. Blisstool LTC64x v1 є стандартною версією із базовими функціями. Модифікація Blisstool LTC64x v2 є версією спеціально розробленої для суворих умов. Її покращений варіант LTC64x v2i ще більше адаптований для складних умов пошуку, зі збільшеною глибиною виявлення та підвищеною чутливістю до дуже дрібних металевих предметів. Blisstool LTC64x v3 має підвищену продуктивність і покращену дискримінацію, що дозволяє шукати золоті самородки.
Детектор Blisstool LTC64x v4 має збільшену глибину виявлення, автоматичний стабілізатор з високим ступенем стабілізації та два режими перетворювача напруги – нормальний та турбо. Blisstool LTC64x v5 має ще більшу глибину виявлення, трьома рівнями автоматичної стабілізації та розширеним діапазоном дискримінації, що дозволяє більш точно визначити характер знахідки до вилучення із землі. Модель Blisstool LTC64x v6 є найпотужнішим металошукачем цієї серії, що працює на граничній глибині виявлення та з максимальною віддачею на ґрунтах з високою мінералізацією та сильно засмічених залізом ділянках.

поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

      За прогнозами 2018 рік буде не менш врожайним на новинки, ніж попередні періоди, оскільки виробники постійно анонсують нововведення, інноваційний прилад, унікальна пошукова котушка або передова технологія, здатна здійснити революцію в металошуку. Періодично з'являється інформація про такі новинки, чи стануть вони реальністю покаже наступний рік.

      Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

      Досвідчені шукачі скарбів знають безліч секретів і хитрощів пошуку, а так само добре розбираються в здібностях свого металошукача, що допомагають зробити пошук максимально ефективним. Але крім вивчення всіх можливостей металошукача та застосування їх на практиці результату може сприяти зміна та удосконалення самої тактики пошуку.

      Не для кого не секрет, що маючи навіть бюджетний металошукач зі стандартним набором функцій можна досягти неймовірних результатів, завдяки грамотному використанню приладу та уникнення типових помилок, які іноді припускаються навіть досвідчені користувачі. А ось яких найчастіших помилок припускаються пошукові системи, читай у статті.

      Просто так блукати полями в надії знайти скарб або розсип монет вважається малоефективним способом шукання скарбів, а от якщо добре підготуватися і спланувати свій похід, перспективи знайти гарне місце для пошуку зростають у кілька разів. Тож з чого почати підготовку, і на що звернути увагу?

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити котушки на металошукач garrett та металошукач quest купити - найкращий асортимент в Україні.
  • У нас вигідні ціни на голден маск 4, тому поспішайте підібрати собі quest металошукач та купити за найкращою ціною
  • Пропонуємо підібрати марс котушки або quest x5 ціна здивує всіх.
  • Як швидко підібрати міношукач недорого, а також fisher f22 - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • У нашому магазині можете підібрати скуба тектор, а також котушка дітеч купити з доставкою по Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.