(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Варіанти налаштування металодетекторів на ґрунт

Налаштування на ґрунт є найбільш важливим налаштуванням в металошукачі. Грунт містить багато різного сміття у вигляді пробок від пляшок, металевих предметів, гарячих каменів, що мають провідність. З іншого боку, сама земля може мати різний склад: глинистий, магнітно-насичений, солоний (морський) тощо. Все це відноситься до характеристики ґрунту, званої мінералізація. Чим вище мінералізований ґрунт, тим більше сильні перешкоди отримує металодетектор під час обстеження ділянки. Щоб зменшити кількість хибних сигналів у детекторах існує функція «Баланс ґрунту» (Ground Balance), яка дає можливість налаштувати металошукач так, щоб він міг точно знаходити металеві предмети, при цьому не звертати уваги на мінералізацію ґрунту. Існує три варіанти налаштування балансу ґрунту: ручний, фіксований та автоматичний.



Ручне налаштування металодетектора на грунт відрізняється тим, що шукач скарбів самостійно приймає рішення про необхідне регулювання балансу. Користувач сам визначає ступінь мінералізації ґрунту та, орієнтуючись на показання приладу, сам встановлює баланс. Цей варіант налаштування є найточнішим, але для того, щоб користуватися цим методом, потрібно мати достатній досвід і знання, тому він рекомендується для професіоналів. Технологія налаштування полягає в підніманні та опусканні пошукового кільця металодетектора, одночасно з обертанням регулятора налаштування поки не зникне звуковий сигнал або показання візуального індикатора. Для деяких користувачів такий тип налаштування здасться стомливим і складним, але він досить ефективний, особливо на невеликих ділянках.



Фіксоване налаштування балансу ґрунту – це встановлені параметри (Automatic Ground Balance), які визначені при включенні металодетектора. За бажанням їх можна змінити та зафіксувати знову, щоб при увімкненні приладу налаштування збереглися за замовчуванням. Для зміни параметрів відбудови необхідно опустити котушку металошукача якомога ближче до поверхні землі та переміщати її вгору-вниз, при цьому регулюючи чутливість, доки не зникнуть звукові сигнали. Перший раз це робиться з піднятою котушкою, а другий з опущеною. Це налаштування є найбільш грубим, проте воно підходить для більшості ґрунтових умов. Металошукач, що працює з фіксованим налаштуванням, стабільно діє в будь-яких умовах, але при цьому втрачає в глибині виявлення. Такий вид налаштування більше підійде для шукачів-початківців.



Третій вид налаштування на ґрунт – автоматичний, який підлаштовує металошукач під зміни ґрунту та підтримує високу чутливість приладу по всій глибині виявлення. Така функція має досить дорогі детектори, які потрібно налаштовувати всього один раз, а далі вони здійснюють відбудову на грунт самостійно. Початкове налаштування займає лише кілька секунд, після чого мікропроцесор обробляє сигнал і сам налаштовується під певні умови. Плюсом автоматичного балансу на ґрунт є виключення помилок у налаштуваннях, а мінусом – неможливість тонко налаштувати прилад для покращення результату пошуку.


поділитися



Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нашому магазині можете підібрати ace 250 pro, а також купити quest з доставкою по Україні.
  • У нас вигідні ціни на аксесуари для металошукача, тому поспішайте підібрати собі металошукач нокту легенд та купити за найкращою ціною
  • Як швидко підібрати лопата для металошукача, а також котушка coiltek - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити нел торнадо та металошукач купити - найкращий асортимент в Україні.
  • Пропонуємо підібрати garrett 250 ace або ціни на металошукачі здивує всіх.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.