(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Пінпоінтер Garrett Pro-Pointer – перевірений помічник на копі

Мініатюрний і компактний пошуковий прилад під назвою «пінпоінтер» вже давно став невід'ємною частиною спорядження сучасного шукача скарбів. Кожен виробник пошукової техніки світового рівня має у своєму асортименті подібний девайс, а іноді одразу кілька моделей. Пінпоінтер практично не займає місця в загальному спорядженні, його можна просто причепити до пояса та користуватися ним за необхідності. З його допомогою можна легко визначати точне місцезнаходження мети і центрувати її положення, особливо це важливо в процесі викопування, коли дрібний предмет може загубитися в купі землі.

Огляд та характеристики пінпоінтера Garrett pro pointer

Garrett Pro-Pointer – найбільш популярний портативний металодетектор, який досить довго існує на ринку піпоінтерів. Його простота і надійність завоювали серця тисяч шукачів скарбів по всьому світу і навряд чи з'явиться привід замінити його на інший девайс, оскільки він володіє всіма необхідними функціями для пінпоінтера, причому за помірну ціну. Детектор є всепогодним і йому не страшні ні дощ, ні сніг, ні вітер, а перепад температур який він витримує, становить від мінус 35 до плюс 70 градусів. Пінпоінтер вологозахищений, але отвір для динаміка може пропускати вологу, тому для занурення під воду достатньо заклеїти його будь-яким герметичним матеріалом.

Функціональність приладу

Функціональності Garrett Pro-Pointer цілком достатньо, щоб виконувати основні пошукові цілі: звукова та вібро-індикація, наростання інтенсивності сигналів залежно від відстані до об'єкта, тривалий час роботи при використанні лише однієї батареї. Насправді пінпоінтер Garrett Pro-Pointer - універсальний прилад, який при необхідності може замінити невеликий совок, яким можна розгребти землі, або виступити в ролі ліхтарика в умовах слабкого освітлення, причому освітлення відбувається точково і не привертає сторонні погляди до шукача скарбів.

Експлуатація.

Як і при роботі з будь-якою технікою, експлуатація пінпоінтера Garrett Pro-Pointer має свої особливості. Наприклад, вмикати прилад потрібно на відстані від передбачуваної мети. Справа в тому, що при включенні детектор автоматично відбудовується від ґрунту, а близька відстань під відбудову може потрапити сам об'єкт дослідження. Інакше кажучи, спочатку потрібно включити прилад, та був підносити його до місця обстеження. Бувають випадки, коли прилад мимоволі активізується, хоча так можуть поводитися й інші металошукачі. Існують три причини, що викликають таку поведінку: перша - налиплий бруд з частинками металу, що усувається звичайним очищенням, друга - непридатна батарея, що вимагає заміни, і третя причина - потрапляння всередину вологи, яка лікується просушуванням у відкритому стані.

Комплектація

У комплектацію Garrett Pro-Pointer входить фірмовий чохол, що дозволяє зручно закріпити прилад на поясі. Однак були випадки, коли прилад може непомітно випасти, наприклад, в умовах густої рослинності. У таких випадках досвідчені пошукові системи рекомендують додатково з'єднувати пінпоінтер з чохлом за допомогою шнура.

У 2015 році з'явилася оновлена версія Garrett Pro-Pointer II , який відрізняється підвищеною чутливістю та ще більшою довговічністю. Новий піпоінтер має здатність сигналізувати при втраті приладу, причому звуки наростатимуть протягом хвилини, так що втратити його буде дуже складно.


поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

       Компанія Garrett запустила в продаж абсолютну новинку цього року - Garrett Axiom. Металошукач для золота та не тільки!

       Американський виробник Garrett анонсував нову модель металошукача для пошуку золота. Заявлено що це буде самий потужний детектор в компанії Garrett. Можливо мова йде про гібридну технологію PI та VLF.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Нещодавно компанія Minelab випустила три нових детектори в серії компактних металодетекторів Go-Find, моделі Go-Find 22, Go-Find 44, Go-Find 66 відповідно, які повинні замінити попередні моделі. Чим вони відрізняються від Go-Find 20-40-60 і які переваги мають читаємо у статті.

      За прогнозами 2018 рік буде не менш врожайним на новинки, ніж попередні періоди, оскільки виробники постійно анонсують нововведення, інноваційний прилад, унікальна пошукова котушка або передова технологія, здатна здійснити революцію в металошуку. Періодично з'являється інформація про такі новинки, чи стануть вони реальністю покаже наступний рік.

      Пошук у лісі є окремим напрямком у шукачі скарбів і вимагає певних знань, навичок і витривалості. Лісова місцевість, де в перспективі можна знайти щось цінне, є зарослі рослинністю ділянки, завали дерев і чагарників, через які досить важко пересуватися, тому питання спорядження і правильний підбір техніки в цьому випадку особливо важливий.

      Металошукачі Minelab Excalibur II та Garrett Infinium LS – лідери в сегменті підводних детекторів, що мають ідентичні характеристики та практично однакову вартість, проте мають і відмінності, здатні впливати на результати пошуку та процес експлуатації.

      Металошукачі однієї категорії в основному мають аналогічний набір функцій і схожі пошукові можливості, проте на практиці результати пошуку можуть відрізнятися в залежності від досвіду шукача скарбів, точності налаштувань даного приладу і оптимальності вибору інструментарію для конкретних пошукових умов. Так у чому полягає різниця між двома професійними детекторами Garrett AT PRO і Minelab Safari, і на якому з них зупинити свій вибір?

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.