(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
У чому різниця між дорогим та дешевим металошукачем?

Якщо ви вирішили долучитися до захоплюючого пошуку скарбів і скарбів, то вам необхідний спеціальний прилад - металошукач. Асортимент інтернет-магазинів, що пропонують це пошукове обладнання може збентежити початківця, тим більше що розбіг цін на популярні моделі детекторів часом досягає різниці в 2-3 рази. У чому секрет? Чим дешеві металошукачі відрізняються від дорогих моделей?

Насамперед, ціна залежить від кількості функцій та комплектації приладу. Прості і недорогі металошукачі забезпечуються в основному моно-котушками і мають стандартний набір функцій. Такі прилади вибирають шукачі-початківці в силу своєї простоти в освоєнні і прийнятної ціни. Ці моделі покликані залучити новачків до справи пошуку скарбів та історичних артефактів, з розрахунком, що деякі з них стануть затятими копателями і тоді вже зможуть придбати професійний металодетектор дорожче.

Зараз серед виробників металошукачів дуже популярне випускати моделі з приставкою «Pro», тобто покращений варіант старої модифікації. Зазвичай до подібних детекторів додаються додаткові аксесуари, такі як навушники, додаткові пошукові котушки, пінпоінтери, сумки, чохли та інше. Все це додає вартості детектору, але не лише. Основна фішка дорогих моделей – це підвищена функціональність.

На дорогих металошукачах відразу впадає у вічі дисплей, який виглядає як справжній пульт управління космічного корабля. На дешевих моделях екран досить простий або зовсім відсутній.



Багато налаштувань допомагають налаштувати металошукач на більш ефективний пошук, а індикатори дозволяють отримати більше інформації про потенційні знахідки.

Серед просунутих функцій, які мають дорогі металошукачі можна виділити:
• декілька видів робочих частот, від яких залежатиме які розміри цілей здатний визначити детектор (найкрутіші детектори можуть працювати на 28 частотах);
• автоматичне налаштування на ґрунт, при якому прилад сам може визначити тип ґрунту та рівень мінералізації;
• відбудова від електроперешкод, що дозволяє працювати в умовах близькості інших металошукачів або поруч із лініями електропередач;
• наявність пінпоінтера, здатного точно визначити центр виявленої мети;
• багатотональний режим звукової ідентифікації чи поліфонія, що дозволяє досить точно визначити тип знахідки;
• велика кількість попередньо встановлених програм пошуку, які можна налаштовувати та коригувати під свої індивідуальні потреби.

Крім того, дорогі металошукачі мають більшу глибину виявлення за рахунок більш якісних і потужних котушок. Хоча можна знайти компроміс та придбати додаткову котушку до недорогого стандартного детектора. І ще один важливий параметр, що визначає ціну приладу, – це якість дискримінації металошукача. Високоякісний дискримінатор не дасть пропустити жоден цінний предмет шляхом правильного ідентифікування навіть у випадку, якщо поруч із монетою буде шматок іржавого заліза. Такий дискримінатор дозволяє проводити пошукові роботи навіть на дуже засмічених територіях, чого не можна сказати про дискримінаторів бюджетних моделей.


поділитися



Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Пропонуємо підібрати ґрунтовий металошукач або manticore ціна здивує всіх.
  • У нашому магазині можете підібрати металошукач garrett ace, а також xpointer pro купити з доставкою по Україні.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити 28 x35 та купити гаррет асе - найкращий асортимент в Україні.
  • У нас вигідні ціни на гаррет асі 250, тому поспішайте підібрати собі gti 2500 та купити за найкращою ціною
  • Як швидко підібрати пінпоінтер garrett, а також deus x 35 - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.