(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Які елементи живлення вибрати для металошукача?

Досить часто шукачі скарбів задаються питанням: які елементи живлення краще підходять для металошукача: батарейки або акумулятори? На ринку пошукового обладнання існує досить багато моделей металодетекторів і перед покупкою варто поцікавитися, які саме елементи живлення використовує обраний прилад. Є моделі, оснащені спеціальними акумуляторними батареями, які вже входять у комплектацію, але найчастіше до металошукача додаються звичайні батареї. Спочатку можна обійтися і цим, але для тривалих і продуктивних пошукових робіт краще обзавестися більш надійними елементами живлення.



Батарейки та акумулятори у свою чергу бувають різного типу. Найдешевші сольові батареї не підходять до жодного типу металошукачів, тому цей варіант краще відкинути відразу. Найпопулярнішими та недорогими вважаються алкалінові (лужні) батарейки, але вони мають один істотний недолік. А саме, великий внутрішній опір, тобто при великому навантаженні на елемент живлення, термін його роботи зменшується. Також лужні батареї погано переносять низьку температуру повітря, що може позначитися при пошуку холодної пори року і навіть нашкодити металошукачеві у разі протікання. Більш дорогі літієві батареї позбавлені всіх цих недоліків, але трапляються значно рідше. Ціна їх завищена, а тому краще за ці гроші придбати більш надійні акумулятори.



Найдоступнішими є нікель-кадмієві акумулятори, які мають граничну кількість повторної зарядки до 1000 разів. Вони не бояться холоду і чудово справляються з великими струмами розряду, але такі елементи мають невисоку ємність, а тому швидко розряджаються. Істотним недоліком нікель-кадмієвих акумуляторів є здатність запам'ятовувати попередній рівень зарядки, і якщо вони були заряджені до кінця, то ємність їх відповідно зменшується. Найбільш оптимальним варіантом елементів живлення для металошукача є нікель-металгідридні акумулятори. Їх ємність у порівнянні з нікель-кадмієвими вище в 2-3 рази, а ефект запам'ятовування рівня заряду значно нижчий, але вони можуть знижувати свою ємність через складні погодні умови, наприклад, низьку температуру. Для тривалої роботи металодетектора краще вибирати потужні акумулятори ємністю понад 2500мАч.

Рекомендується придбати якісні елементи живлення перевірених виробників, такі як Duracell, Varta, Philips. Акумулятори деяких марок, наприклад, Ansmann, мають невеликі відмінності в габаритних розмірах, а тому можуть не підійти до металошукача. Перед виїздом на пошук завжди потрібно перевірити рівень зарядки акумуляторів, навіть якщо вони були повністю заряджені. Справа в тому, що ці елементи живлення мають властивість саморозряджатися близько 10-25% на тиждень. Існують акумулятори з нижчим рівнем саморозряду 10-15%, але і ємність їх теж менша, їх краще використовувати як запасний комплект. Частота пошукових робіт, умови пошуку та фінансові можливості – від цього залежить вибір елементів живлення для металошукача.


поділитися



Відгуки
Олег
05-08-2015
Отлично
Оцінка
# # # # #
Толя
27-07-2019
Здравствуйте, наведите пожалуйста пример батареек\n
Оцінка
# # # # #
Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нас вигідні ціни на quest scuba tector, тому поспішайте підібрати собі квест x5 та купити за найкращою ціною
  • Пропонуємо підібрати металошукач ака або піноінтер nokta ціна здивує всіх.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити apex 8 та металошукач мінелаб купити - найкращий асортимент в Україні.
  • Як швидко підібрати нел тандер, а також пінпоінтер квест - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • У нашому магазині можете підібрати deus mi 6, а також металошукач купити в одесі з доставкою по Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.