(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Готуємося до підводного пошуку: металошукач Minelab Excalibur II

Взимку навряд чи у когось виникає думка про підводний пошук, але як тільки настає весна і водойми позбавляються крижаного полону слід подумати про те, скільки сюрпризів може очікувати шукача скарбів під водою. Кораблі, затоплені споруди і безліч цікавих знахідок чекають на своїх відкривачів на дні озер, річок і морів. Звичайно, такий пошук потребує спеціального обладнання і тоді на допомогу приходять підводні металошукачі. Головною відмінністю такого приладу є водонепроникність, крім того, більшість підводних детекторів має звукову систему оповіщення. Середній ціновий діапазон таких металошукачів – близько 1,5 тисяч доларів.

Найкращим металошукачем для підводного пошуку вважається перевірений часом Excalibur II, створений австралійською компанією Minelab. Цей професійний металодетектор є класичною моделлю, яка прославилася великою кількістю знайдених за допомогою нього скарбів та скарбів. Металошукач придатний для використання як у прісній, так і морській солоній воді без втрати глибини виявлення. Апарат відрізняється високою герметичністю та стійкою роботою на великій глибині, що досягає шістдесяти метрів. Метою пошуку такого професійного приладу в основному є затонули кораблі та морські скарби.

Металошукач Minelab Excalibur II функціонує на сімнадцяти частотах, що дозволяє визначати як великі, так і дрібні об'єкти. Прилад має звукове сповіщення, причому трьох різних тонів. Це велике досягнення в області підводної металодетекції, оскільки в основному підводні металодетектори інших виробників не вміють розрізняти метали. Excalibur II відмінно показує себе при обстеженні великих затонулих об'єктів, які занесені шаром мулу або піску, що досягає товщини до півтора метра. Цінною перевагою детекторів Minelab є ексклюзивна технологія, що полягає у відсутності ручного налаштування на ґрунт, завдяки якій дискримінація приладу забезпечує високу точність розпізнавання металів.

Режими, з якими працює металошукач


ALL METAL (всі метали) – режим металошукача, при якому прилад відгукується на всі цілі. У такому режимі незалежно від розміру, ні від провідності предмета не повинен бути пропущений жоден об'єкт. При цьому метали відрізняються трьома типами звукових сигналів.

DISC (дискримінація) – режим, який дозволяє відбудуватись від небажаних предметів. Це означає виявлення різниці між двома металевими предметами. Металошукачі Minelab для цього застосовують аналіз таких властивостей як вміст заліза у знайденому об'єкті та електропровідність. Найчастіше, предмети, що містять велику кількість заліза не мають особливої цінності, а тому виключаються пошуковими системами з пошуку. Електропровідність цілей показує, наскільки об'єкт здатний проводити електричний струм, що з'являється при попаданні виявленого предмета електромагнітне поле котушки металошукача. Різні предмети створюють різні електромагнітні поля, що є і відгуком від об'єкта. Наприклад, золоті вироби мають зовсім іншу провідність, ніж залізні предмети, крім того, показники електропровідності безпосередньо пов'язані з габаритами цілей. Виходячи з налаштувань дискримінації, встановлених користувачем, металошукачі Minelab можуть сприймати або відхиляти виявлені предмети.

PINPOINT (цілевказівка) – режим роботи металошукача, при якому прилад визначає точне знаходження мети, що значно полегшує вилучення знайдених об'єктів. Для точного розташування мети користувач повинен перейти в режим Pinpoint і почати повільно рухати котушку над передбачуваним місцезнаходженням об'єкта. Там де сигнал сильніший, там найімовірніше і розташована мета. Для більш точного вказівки потрібно повернути котушку на 90° і повторити дію. У режимі Pinpoint металошукач реагує однаковим тоном на різні види металів.


Котушка металошукача Minelab Excalibur II

Металошукач Minelab Excalibur II оснащений DD-котушкою розміром 10 дюймів. Котушки даного типу мають дві обмотки за формою нагадують англійську букву D, які перетинаються в центрі. Напрямок пошуку DD-котушки розташований у площині, обмеженій розміром котушки.



Основна перевага DD-котушок полягає в однорідному покритті всієї пошукової зони під котушкою, а також високою стійкістю до мінералізації ґрунту. Недоліком можна вважати невеликі труднощі при точному визначенні знаходження об'єктів, але він нівелюється в міру накопичення досвіду користувачем при роботі з котушками.

Minelab Excalibur II досить простий при експлуатації, а для освоєння досить ознайомиться з інструкцією та трохи потренуватися з озвучуванням об'єктів із різних металів. З недоліків можна відзначити високу вартість і дещо завелику вагу – 2,5 кг, що багато для сухопутних приладів і цілком прийнятно для підводників. А ціна металодетектора досить швидко окупиться завдяки результативному пошуку під водою. Морське та океанічне дно приховує під товщею піску та води втрачені золоті прикраси, старовинні монети, археологічні артефакти та цілі затонули скарби. Підводний детектор Minelab Excalibur II відмінно подолає пошук таких скарбів і принесе чималі дивіденди своєму власнику.


поділитися



Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нашому магазині можете підібрати дискавері 1100, а також металошукач купити в одесі з доставкою по Україні.
  • У нас вигідні ціни на mars gauss, тому поспішайте підібрати собі xp deus 28 та купити за найкращою ціною
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити рюкзак garrett та купити лопату для копа - найкращий асортимент в Україні.
  • Як швидко підібрати запчастини garrett ace, а також металошукачі кіровоград - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • Пропонуємо підібрати minelab manticore або discovery 1100 ціна здивує всіх.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.