(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Як проводити пошуки з металошукачем у лісі?

Найпопулярніші місця для пошуку з металошукачем - це колишні поселення, які зараз вже не існують, а на їхньому місці швидше за все вже засіяні поля або виріс гай. Зниклі села, хутори та міста з'єднувалися між собою дорогами та стежками, що часто проходили через ліси. Уздовж таких доріг висока ймовірність знайти упущені монети та інші цінності. Якщо провести дослідження старовинних карт і виявити де за старих часів проходили шляхи, якими пересувалося населення, то тут можна виявити досить цікаві знахідки. Також пошуки в лісі можуть бути цікавими для любителів військових реліквій. Пошук у лісі може стати навіть перспективнішим ніж у полі, оскільки відкрита місцевість давно вже побита шукачами скарбів і знайти нехожі місця досить складно.



Проте пошук із металодетектором у лісі – заняття не з легких, та й не всякий прилад упорається з таким завданням. Насамперед потрібно мати навички орієнтування в такій місцевості і заздалегідь потурбується про навігацію. На щастя, зараз на ринку існує безліч приладів, оснащених GPS-навігацією. Але звичайні мобілки не підходять, оскільки для використання цієї функції часто потрібна наявність інтернету, а в лісі буде проблематично. Тому краще придбати повноцінний GPS-навігатор або металошукач із вбудованою GPS-навігацією. Заздалегідь потрібно подбати про запасні акумулятори та зарядні пристрої.

Сам металошукач повинен бути легким і маневреним, тому що в лісі велика кількість перешкод, густої трави і непрохідних місць, і пошуковику потрібно проявляти вправність і витривалість при пересуванні такою територією, а ще й нести на собі необхідне обладнання. Для пошуку в лісі краще вибирати моделі металошукачів із полегшеною вагою. Існують детектори з бездротовим зв'язком, що додає зручність при роботі у складних умовах, адже дроти можуть чіплятися та плутатися, створюючи додаткові проблеми. Котушки більше підійдуть еліпсоподібної форми, тому що вони краще справляються із завданням на пересіченій місцевості. Корисною властивістю металошукача буде його водонепроникність. У лісі багато невеликих річок і струмків, які люди переходили в брід, у цей момент вони поспішали і кидали свої речі. Пройшовши вздовж таких місць з детектором, можна виявити такі старовинні знахідки.



У разі виявлення знахідки може викликати труднощі вилучення знахідок із землі. У лісовому ґрунті безліч коренів, тому на пошук добре взяти з собою невелику сокирку. І остання проблема – це комахи: комарі, москіти, кліщі та інші тварюки, що заважають нормальній роботі, але якщо заздалегідь обприскати всі відкриті ділянки спеціальним засобом, проблем з укусами можна уникнути. Від кліщів захистять щільний одяг та високе взуття, що виключає заповзання комах усередину. В цілому, якщо ретельно підготуватися, то лісовий пошук з металодетектором може дати дуже вдалі результати. Детальні топографічні карти, старі військові карти та карти-схеми лісництв допоможуть шукачам скарбів більш точно визначити місце розташування покинутих поселень, шляхів сполучення та військових битв.


поділитися



Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Пропонуємо підібрати 28 x35 rc або vanquish 340 ціна здивує всіх.
  • У нас вигідні ціни на garrett бу, тому поспішайте підібрати собі металошукач quest x10 та купити за найкращою ціною
  • Як швидко підібрати garrett 2500 gti, а також ака металошукачі - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • У нашому магазині можете підібрати котушки нел, а також quest купити з доставкою по Україні.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити deus ii та квест х5 купити - найкращий асортимент в Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.