(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Перспективний пошук з металошукачем на старих дорогах

Початківці шукачі скарбів, як правило, проводять пошуки в полях і покинутих селах, які на їх погляд здаються досить перспективними. Однак варто враховувати, що все частіше ці місця виявляються сильно вибитими і знайти більш-менш цінні речі практично неможливо. Досвідчені пошукові системи намагаються знайти такі місця, де прохідність набагато менша, а значить, ймовірність натрапити на цікаві знахідки висока. До таких місць можна віднести старі дороги, які з давніх-давен з'єднували між собою старовинні поселення. Цими шляхами проїхала така величезна кількість возів і пройшла безліч народу, що їх узбіччя просто усіяно монетами та різними «втратами».

Знайти ці старовинні дороги складно, але можливо. Більшість сучасних доріг прокладено на основі старих, але інтерес у плані шукання скарбів представляють лише ті, які в радянські і наступні часи не зазнавали кардинальних змін. Старі тракти, які сьогодні немає можна знайти за допомогою старовинних карт і шляхом зіставлення з сучасними картами тієї ж місцевості. Багато корисної інформації можна знайти в місцевих краєзнавчих музеях, де можна сфотографувати старі карти цих місць. Там же можна дізнатися про зниклі селища та розташування млинів, церков, заїжджих дворів, ярмарків та інших перспективних для пошуків місць.
Серед знахідок, виявлених шукачами скарбів уздовж старовинних доріг зустрічаються різні монети, у тому числі й золоті, натільні хрести, складні, прикраси. Часто мандрівники зупинялися на привал неподалік шляху, тому при пошуку з металошукачем варто обстежити прилеглу територію на відстані 10-20 метрів від дороги. Деякі мандрівники у страху перед розбійниками закопували свої цінності, тому якщо поблизу тракту є великі орієнтири, такі як багаторічні дерева, великі валуни, джерела, то є сенс обстежити їх на предмет закопаного скарбу. За старих часів була така традиція в селах - влаштовувати сходи, які проводилися на в'їзді в поселення, тому розшукавши таке місце можна натрапити на досить перспективну ділянку.
Для пошуку вздовж дороги бажано вибрати металошукач з кількома котушками: для більшого охоплення та гарної глибини, для виявлення дрібних цілей, а також непогано мати із собою снайперку для більш точного визначення мети. Одним із недоліків кладопошуку на дорогах – це сильно втоптана земля, тому перед походом варто подбати про гарну лопату, а в деяких випадках навіть доведеться брати запасну. Наскільки перспективний пошук уздовж старовинних доріг судити самим шукачам скарбів, деяким щастить більше, а іншим менше, але найзавзятіших і терплячих завжди чекає успіх.

поділитися



Відгуки
Дмитрий
05-11-2015
Полностью согласен! Раньше ходил по местам где разбиты старые дома, бывал в селах что уже вымирают, но почитав решил немного вникнуть в историю и знаете очень таки не зря, одну заброшенную дорогу исследовал около месяца, плюс купил еще новую катушку, которая лучше разделяет цветные металлы. так что немного истории и терпение и находки будут у Вас, при чем очень таки хорошие!)
Оцінка
# # # # #
Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.