(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Огляд очікуваних новинок на ринку металодетекторів у 2016 році

Зимовий період – ідеальний час для оновлення своєї пошукової техніки та ознайомлення з новинками майбутнього копацького сезону. Виробники металошукачів не втомлюються радувати шанувальників шукання скарбів, оновлюючи свій модельний ряд і розробляючи нові технології пошуку. На сьогоднішній день багатий вибір детекторів може задовольнити практично всі потреби любителів пошуку скарбів, і зробити правильний вибір за такого розмаїття досить непросто. Однак з'являються нові можливості, здатні хоч і не кардинально, але помітно поліпшити результати пошукових робіт.

Так одним із параметрів нових металодетекторів є збільшена робоча частота. Якщо раніше 20 кГц вважалося найвищою планкою, то зараз виробники пропонують діапазон 30-40 кГц, а то й більше. Висока частота сприяє виявленню дрібніших цілей, також такі властивості дозволяють легко знаходити та ідентифікувати найдрібніші частинки золота та складні предмети, такі як ланцюжки. В основному це вузькоспеціалізовані прилади, розраховані на конкретну мету.
Так, французька компанія XP Metal Detectors готує в 2016 році випуск оновленого детектора XP Deus 4.0 з новими частотами 30 і 40 кГц. Кардинальні зміни торкнуться і блок управління. Насамперед він буде водонепроникним, що дозволить працювати з ним у будь-яких погодних умовах без додаткового захисту. Монітор буде повністю кольоровим, також оновиться програмне забезпечення та додані деякі меню. Крім того, планується запуск у виробництво нових глибинних котушок до XP Deus 4.0, які до того ж працюватимуть за бездротовою технологією.
Ще одна новинка компанії XP – це бездротовий піпоінтер, який може надсилати сигнал на бездротові навушники, а користувач може дистанційно налаштовувати прилад та керувати пошуком. Багато нових детекторів XP планується оснастити прогресивним пристроєм – смарт-браслетом, який входитиме в комплект крім основного блоку управління. З його допомогою можна керувати металошукачем та отримувати необхідну інформацію про знахідки, закріпивши на руці. Також до функцій нових металошукачів XP входитиме можливість бездротового зв'язку зі смартфонами.
Найпопулярніший виробник металошукачів – компанія Garrett вже давно не радувала своїх шанувальників новими моделями, але у 2016 році ситуація зміниться. Планується випустити відразу кілька детекторів Garrett АСЕ 200/200i, Garrett АСЕ 300/300i та Garrett АСЕ 400/400i. Додана наприкінці назви літера «i» означає «international», тобто міжнародна версія, яка трохи відрізнятиметься від американської модифікації приладів, що спеціалізуються на монетах США та адаптовані до умов американського континенту.
Молодша модель лінійки Garrett АСЕ 200 має базові функції, новий звуковий відгук та працюватиме на частоті 6,5 кГц. Металодетектор Garrett АСЕ 300 оснащений новою котушкою розміром 7 на 10 дюймів і має більш високу чутливість, завдяки вищій частоті - 8 кГц. Прилад має цифрове виявлення мети, збільшену кількість сегментів дискримінації, а також має в комплекті захисні аксесуари та навушники. Флагманом нової лінійки є Garrett АСЕ 400 з розширеними можливостями, DD-котушкою 8,5 на 11 дюймів і працює на частоті 10 кГц, що значно підвищує його чутливість.
Болгарська компанія Detech Ltd, що випускає великий асортимент котушок для різних металодетекторів провідних виробників світу, у 2016 році вирішила запропонувати шукачам скарбів новий детектор – Detech Chaser. Прилад має три модифікації з різною робочою частотою та виконаних у різній колірній гамі. Зелений детектор має пошукову частоту 4,8 кГц, сірий –14 кГц, а бордовий працюватиме на частоті 28 kHz. Нові детектори мають розширений діапазон VDI, а також забезпечені корисним підсвічуванням як робочої області, так і пошукової ділянки за допомогою вузькоспрямованих світлових променів.
Справжню революцію в металодетекції готує компанія Fisher labs, плануючи створити розумний металошукач, здатний шукати цінності практично без участі оператора. У 2016 році з'являться дві моделі цієї нової серії Fisher CZX та Fisher Mosca. Перша модель розрахована на ґрунтовий пошук у будь-яких умовах, причому основна його спеціалізація – пошук золота. Другий прилад – двочастотний детектор-амфібія, який може занурюватися під воду на глибину до трьох метрів.

поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Вийшла офіційна прошивка версії 4.0 для металошукача XP Deus. Окрім виправлення старих помилок додано кілька корисних функцій.

      Критерії вибору металошукача у кожного користувача свої, одні орієнтуються тільки на ціну, для інших головним пріоритетом є глибина виявлення, треті вибирають технічні нововведення та інновації в металошуку. Також при виборі багато хто враховує такі якості, як надійність, легкість управління, ергономічність, компактність, здатність швидкої заміни котушки та ін.

      Металошукач Garrett ACE 250 є найпопулярнішим і затребуваним пошуковим приладом серед шукачів скарбів. Його головний козир – це надійність, доведена протягом багатьох років використання, а універсальність та відмінна адаптація до будь-яких умов пошуку зникали величезну аудиторію прихильників цієї марки. Зазвичай до стандартної комплектації входить типова котушка, що підходить для більшості пошукових завдань, але для ефективності пошуку та розширення можливостей металодетектора рекомендується мати у своєму арсеналі кілька котушок, або вибрати при покупці комплект з потужнішою котушкою.

      Будь-який металодетектор призначений для виявлення чорних та кольорових металів у прихованих від візуального огляду місцях. При виявленні металевих предметів такий прилад починає сигналізувати наявність знайдених об'єктів. У шукачі скарбів використовуються в основному великі металошукачі, за допомогою яких можна обстежити великі території, покинуті поселення і різні природні об'єкти. Але є портативні детектори, які компактні, займають мало місця і їх дуже зручно брати з собою, навіть якщо не планується пошук скарбів.

      Закінчився черговий копацький сезон, а разом з ним добігає кінця 2015 рік. Шукачі скарбів підбивають підсумки, згадуючи найкращі моменти своїх походів і розбираючи знахідки. Для когось рік виявився вдалим, принісши відчутні плоди численних копів, інші лише освоюють перші кроки шукання скарбів. На інтернет-форумах однодумців пошуковці діляться враженнями, обговорюють плани, а дехто думає оновити свою застарілу техніку.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.