(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Нестандартні комплектації металошукача Garrett ACE 250

Металошукач Garrett ACE 250 є найпопулярнішим і затребуваним пошуковим приладом серед шукачів скарбів. Його головний козир - це надійність, доведена протягом багатьох років використання, а універсальність та відмінна адаптація до будь-яких умов пошуку зникали величезну аудиторію прихильників цієї марки. Зазвичай до стандартної комплектації входить типова котушка, що підходить для більшості пошукових завдань, але для ефективності пошуку та розширення можливостей металодетектора рекомендується мати у своєму арсеналі кілька котушок, або вибрати при покупці комплект з потужнішою котушкою.

Найбільш популярні марки пошукових котушок – Mars, NEL та Detech. Український виробник МarsMD спеціалізується на котушках до марок відомих брендів металошукачів, тож підібрати потрібний варіант дуже легко. Для Garrett ACE 250 підходять практично всі котушки Mars, але найпопулярнішою заміною стандартного датчика є Mars Tiger . Це еліпсоподібна DD-котушка розміром 25,5х33 см, яка стане прекрасною альтернативною штатною котушка, оскільки має більшу глибину виявлення і відмінно розділяє цілі.
Для ведення пошуків військових реліквій, а також попереднього обстеження великих ділянок чудово підходить велика котушка Mars Goliaf діаметром 38 сантиметрів. Вона легко знаходить великі предмети і заощаджує багато часу при пошуку на відкритих площах. Ще одна модель Mars Discovery круглої форми та діаметром 33 см може стати гідною альтернативою штатної котушки, оскільки її глибина та охоплення значно перевищують стандартні значення. Такі комплектації котушок Mars та металошукача Garrett ACE 250 досить поширені та часто пропонуються в інтернет-магазинах.
Другою за полярністю маркою додаткових пошукових котушок є датчики NEL. Для металошукачів Garrett серії ACE розроблено цілу лінійку котушок різних розмірів та конфігурацій. Лідером серед цих моделей вважається котушка NEL Tornado , яка перетворює бюджетний Garrett ACE 250 для початківців шукачів скарбів на потужний прилад для просунутих користувачів. Вона має DD-форму, збільшену глибину виявлення та розмір 32,5х35 см, що дозволяє застосовувати її для будь-яких умов пошуку. Котушка NEL Storm трохи більшого розміру – 33х36 см дає збільшення глибини майже на 40%, що актуально пошуку більш давніх реліквій.
Для обстеження ділянок, сильно засмічених металом, краще вибрати котушку DeTech. Найуніверсальніший варіант це еліптична DD-котушка DeTech Excelerator розміром 25х35 см, що дає приріст по глибині та збільшує вибірковість завдяки своїй формі. Вибравши такий комплект, пошуковик отримує можливості дорожчого просунутого металодетектора, при цьому заощадивши кошти. Але на цьому можна не зупинятися, оскільки серед котушок DeTech є інноваційні розробки – це котушки серії SEF, які перевершують за своїми якостями стандартні концентричні котушки, і котушки DD типу.

поділитися


Теги статті

Відгуки
Егор
01-03-2016
Пользуюсь нел торнадо, для аськи єто самая удобная катушка, и глубина и стабильность радуют. Аську в базовой комплектации вообще нет смысла брать, вторая катушка используется исключительно на мусорках и на пляже.
Оцінка
# # # #
Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Напевно кожен шукач скарбів ставив питання, як збільшити глибину пошуку свого металошукача? Не для кого не секрет, що глибина виявлення цілей безпосередньо залежить від розміру котушки, але це далеко не єдиний фактор, що впливає на даний параметр. Давайте докладніше розберемося з тим, що впливає на глибину виявлення і які котушки допоможуть покращити Ваш прилад.

      Зимовий період – ідеальний час для оновлення своєї пошукової техніки та ознайомлення з новинками майбутнього копацького сезону. Виробники металошукачів не втомлюються радувати шанувальників шукання скарбів, оновлюючи свій модельний ряд і розробляючи нові технології пошуку. На сьогоднішній день багатий вибір детекторів може задовольнити практично всі потреби любителів пошуку скарбів, і зробити правильний вибір за такого розмаїття досить непросто. Однак з'являються нові можливості, здатні хоч і не кардинально, але помітно поліпшити результати пошукових робіт.

      Будь-який металодетектор призначений для виявлення чорних та кольорових металів у прихованих від візуального огляду місцях. При виявленні металевих предметів такий прилад починає сигналізувати наявність знайдених об'єктів. У шукачі скарбів використовуються в основному великі металошукачі, за допомогою яких можна обстежити великі території, покинуті поселення і різні природні об'єкти. Але є портативні детектори, які компактні, займають мало місця і їх дуже зручно брати з собою, навіть якщо не планується пошук скарбів.

      Закінчився черговий копацький сезон, а разом з ним добігає кінця 2015 рік. Шукачі скарбів підбивають підсумки, згадуючи найкращі моменти своїх походів і розбираючи знахідки. Для когось рік виявився вдалим, принісши відчутні плоди численних копів, інші лише освоюють перші кроки шукання скарбів. На інтернет-форумах однодумців пошуковці діляться враженнями, обговорюють плани, а дехто думає оновити свою застарілу техніку.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.