Основна функція металодетектора полягає у розпізнаванні металевих предметів, причому будь-яких. Для цього використовується стандартний режим «Всі метали», при якому реагує прилад на будь-який предмет, що містить метал. Це зручно і корисно для знаходження великих об'єктів, таких як різні комунікації або військові реліквії, але головна мета шукання скарбів у знаходженні цінних предметів, які можуть стати об'єктом колекціонування або засобом отримання прибутку, і це в основному це невеликі цілі з благородних металів, які досить складно розпізнати.
Для пляжного пошуку втрачених цінностей можна використовувати будь-який металошукач, але проблема в тому, що ціль цього пошуку не у виявленні, а в точній ідентифікації та визначенні максимально точного розташування мети. Ця функція називається піппойнтінг, основне призначення якої максимально точно встановлювати місцезнаходження дрібних цілей, причому навіть у випадках близького знаходження металевого сміття, яке надміру присутнє в пляжному піску. Тому використовувати металошукач без цієї функції на пляжі буде досить складно, адже в кладошуку важливий не процес, а результат.
Закінчився черговий копацький сезон, а разом з ним добігає кінця 2015 рік. Шукачі скарбів підбивають підсумки, згадуючи найкращі моменти своїх походів і розбираючи знахідки. Для когось рік виявився вдалим, принісши відчутні плоди численних копів, інші лише освоюють перші кроки шукання скарбів. На інтернет-форумах однодумців пошуковці діляться враженнями, обговорюють плани, а дехто думає оновити свою застарілу техніку.
Металошукачі Fisher відносяться до категорії елітних пошукових приладів, які можна відрізнити навіть на вигляд від решти братії детекторів. Лаконічні та витончені форми, чудово продуманий дизайн та висока функціональність створюють неповторний образ найкращих шукачів скарбів. У лінійці металодетекторів Fisher існують моделі для різних рівнів підготовки шукачів скарбів, проте найбільш вдалі розробки належать топовим моделям Fisher F-75 і Fisher F-75 LTD.