(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.

Список статей та оглядів за тегом - "виды металлопоиска"

Статті та огляди

 Український копач та копач англійський - зовсім різні люди. Історія трапилася у лютому 2023 року з англійським копачем Кріс Улліотт, на полі в районі Райдейл, Північний Йоркшир. За описом таблоїда ВВС, Кріс захопився...

Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

За всю історію пошуків скарбів було знайдено чимало цікавих і цінних знахідок: рідкісних монет, казково дорогих скарбів, рідкісних історичних реліквій. Однак щоразу поряд із цінностями їм доводиться викопувати не такі видатні об'єкти, а іноді вигляд цих знахідок викликає подив і навіть страх.

Розробляти свою власну тактику пошуку кожен пошуковик намагається індивідуально, але з урахуванням досвіду колег і прислухаючись до порад досвідчених шукачів скарбів. Як відомо, саме системний та добре продуманий пошук дає найкращі результати. Тому, щоб грамотно підготуватися до копа, найкраще розбити план підготовки на етапи і на кожному рівні провести всі необхідні дії.

Бувають дні, коли цілеспрямований пошук можна замінити звичайною прогулянкою з металошукачем у довільному напрямку. Часом така зміна тактики просто необхідна, вона дозволяє розслабитися на деякий час, підняти настрій та покращити свої навички. Але навіть у такому темпі прогулянки можна отримати максимум віддачі, якщо правильно розпорядитися можливостями свого металошукача.

Щороку перед шукачами скарбів виникає дилема – копати чи не копати із зимової погоди. Як відомо, мінусова температура навколишнього середовища не цілком сприятливо позначається на роботі будь-якої техніки і багато виробників не рекомендують використовувати металошукачі, коли за вікном нижче за нуль. Однак, знаючи як правильно користуватися пошуковою технікою, можна трохи обійти ці правила і продовжити займатися своєю улюбленою справою навіть у зимову погоду. Звичайно, йдеться не про 20-градусні морози, а про невелике зниження температури до мінус 5-7С.

Безумовно, маючи у своєму арсеналі хороший металошукач, кожен хоче випробувати його в різних умовах, тим більше що місць для шукання скарбів безліч. Однак з настанням сильних холодів не кожна пошукова система витримує пошук на відкритому повітрі, та й пошукова техніка не дуже любить температурних перепадів, якщо звичайно це не всепогодний дорогий детектор, які не боїться ні крутих морозів, ні виснажливої спеки. Тому в холодну пору року більшість шукачів скарбів намагається знайти місця з більш комфортними умовами, такі як покинуті села. Основний об'єкт пошуку в такому місці - це старе горище, яке в часи проживання людей було заповнене вщент різними старовинними речами.

Основна функція металодетектора полягає у розпізнаванні металевих предметів, причому будь-яких. Для цього використовується стандартний режим «Всі метали», при якому реагує прилад на будь-який предмет, що містить метал. Це зручно і корисно для знаходження великих об'єктів, таких як різні комунікації або військові реліквії, але головна мета шукання скарбів у знаходженні цінних предметів, які можуть стати об'єктом колекціонування або засобом отримання прибутку, і це в основному це невеликі цілі з благородних металів, які досить складно розпізнати.

Безпека та комфорт – одні з найважливіших критеріїв ефективного пошуку цінностей з металошукачем. Однак часом шукачі скарбів захоплюються і забувають про обережність, їх заносить у глухий кут, особливо це стосується пошуків у лісі, де немає помітних орієнтирів. Така ситуація досить критична, а іноді й небезпечна, і якщо шукач скарбів один, то сподівається він може тільки на себе. Для того, щоб цього не відбувалося до пошуку, потрібно підготуватися заздалегідь, подбавши про засоби навігації та оповіщення.

У спеку року найкращим місцем проведення пошуків з металошукачем є береги водойм, морські та річкові пляжі. Там прохолодно і свіжо, можна шукати цінності тривалий час, і це набагато приємніше, ніж знаходиться у відкритому полі на сонці, що спалює. Якщо до морського пляжу далеко, то прісна водойма є майже в будь-якому місті. За старих часів поблизу річок і озер знаходилися млини, влаштовувалися ярмарки, люди приходили туди з грошима і часто втрачали свої цінності. Крім того, при купанні втрати траплялися набагато частіше, і напевно немає жодної людини, яка хоча б раз не втопила щось у такій ситуації.

Немає сумніву, що найбільш популярний вид шукання скарбів у літній період - це пошук втрачених ювелірних прикрас на морських і річкових пляжах. Знаходиться поблизу води у спеку вкрай приємно, а поєднувати це з коханим хобі – подвійне задоволення. Проте не всі розуміють тонкощі цієї справи і часто у перші дні розчаровуються у металошуку на пляжі. Виною тому є недостовірна інформація та перебільшені обіцянки торговців пошуковою технікою. Насправді ситуація виглядає дещо інакше.

На жаль, ідеальні погодні умови для пошуку з металошукачем тривають зовсім недовго, і шукачам скарбів доводиться миритися з холодом, вогкістю, спекою. Однак радість від знахідок приходить незалежно від погоди і триває набагато довше, тому цей незначний фактор не може зупинити затятих шукачів скарбів, які знають, що головне в цій справі правильно підготується до пошуку, щоб не нашкодити своєму здоров'ю, яке набагато важливіше за будь-яку знахідку.

Стартував черговий копацький сезон і сотні любителів археології та пошуку скарбів вийшли в поля для здійснення своїх найзаповітніших бажань і одночасно порадіти весняному сонечку. Серед цієї численної братії чимало новачків, які вперше взяли в руки металошукач, але ще тільки початківців знайомиться із захоплюючою справою шукання скарбів. Не завжди поруч знайдеться досвідчений пошуковик, який підкаже з чого почати і як приступити до пошуку скарбів, часто копачам-початківцям доводиться набувати досвіду на власних помилках. Корисна інформація у будь-якому випадку полегшить це завдання.

Зима добігає кінця, а значить чергові пошукові роботи ось-ось почнуться в усіх напрямках. Однак, щоб вдало стартувати, необхідно провести деякі підготовчі роботи, інакше на самому початку можуть виникнути неприємності, і приємне враження від пошуку може бути зіпсовано. Багато шукачів скарбів проводять час в очікуванні копацького сезону за комп'ютером у пошуках перспективних місць і планування нових маршрутів. Безперечно, це дуже важливо і без цього продуктивного пошуку просто не вийде. Але окрім теорії потрібно бути готовим та технічно.

Видів пошуку з металошукачем існує безліч і кожен шукач скарбів вибирає те, що йому до душі або можливостям. Одні обирають класичний пошук по полях, інші люблять пляжні розваги поєднувати з пошуком втрачених прикрас, треті обстежують занедбані будинки та підвали. Але існують справжні екстремали, яких не лякають труднощі, і вони кидаються з головою у найнеймовірніші пригоди.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.