(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Як поєднати приємне з корисним з максимальним результатом

Після тривалих пошуків як продуктивних, так і не дуже іноді корисно влаштовувати так звані розвантажувальні дні, тобто відмовитися від цілеспрямованого пошуку, а просто прогулятися з металошукачем у довільному напрямку. Така зміна тактики дозволяє розслабитись на деякий час, підняти настрій та покращити свої навички. Але навіть у такому темпі прогулянки можна отримати максимум віддачі, якщо правильно розпорядитися можливостями свого металошукача.

Основні принципи прогулянкового пошуку

Найкраще скористатися для таких цілей металошукачем з миттєвим відгуком , щоб якнайшвидше визначити, варто приділяти час знахідці або пропустити її і слідувати далі. Таких моделей детекторів досить багато, але найбільш швидкісні з них це прості аналогові прилади, які якраз віддають перевагу досвідченим професійним шукачам скарбів. Також для такого роду пошуку підійде металодетектор з функцією пінпойтинга, але якщо прилад не має такої можливості, то можна додатково взяти з собою ручний пінпоінтер, який допоможе швидко відшукати виявлену мету.

При прогулянковому пошуку головне – це економія часу, тому краще зосередиться на поверхневому скануванні і не звертати уваги на цілі, що глибоко лежать, навіть якщо вони чітко прослуховуються. Витрачати час і сили на викопування знахідки краще в інших умовах, в крайньому випадку просто постаратися запам'ятати це місце і повернутися до пошуку в інший раз. Використовувати котушку великого діаметра недоцільно, хоча вона має гарне охоплення та глибину виявлення. Оптимальний розмір - котушка 12-13 дюймів , цей розмір дає максимальне поєднання глибини та стабільності у роботі.

Не дивлячись на розслабленість і невимушеність прогулянкового пошуку, сканування потрібно проводити вдумливо і усвідомлено, інакше прогулянка вийде з нульовим результатом, а це може негативно позначитися на настрої та бойовому дусі. Ідеальна швидкість для такого пошуку – це середній темп без тривалих зупинок, але з помірною концентрацією уваги. Бажано налаштувати пристрій відразу на мету, яку планується відшукати, щоб точніше зрозуміти дії приладу.

Якщо немає бажання витрачати час на таку прогулянку, то альтернативою може бути тренування в реальних умовах з уже знайденими цінностями, їх можна взяти з собою на природу, злегка прикопати і відчути, як реагує металошукач на ці предмети.


поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

       Український копач та копач англійський - зовсім різні люди. Історія трапилася у лютому 2023 року з англійським копачем Кріс Улліотт, на полі в районі Райдейл, Північний Йоркшир. За описом таблоїда ВВС, Кріс захопився...

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити безпровідні навушники та дітеч купити - найкращий асортимент в Україні.
  • Пропонуємо підібрати nokta legend whp або terra pro ціна здивує всіх.
  • Як швидко підібрати deteknix quest, а також deus 22 ws4 - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • У нашому магазині можете підібрати minelab equinox, а також купити quest x5 з доставкою по Україні.
  • У нас вигідні ціни на металошукач garrett, тому поспішайте підібрати собі ace apex 8 та купити за найкращою ціною
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.