(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Поради щодо ведення пошуку з металошукачем у спеку

На жаль, ідеальні погодні умови для пошуку з металошукачем тривають зовсім недовго, і шукачам скарбів доводиться миритися з холодом, вогкістю, спекою. Однак радість від знахідок приходить незалежно від погоди і триває набагато довше, тому цей незначний фактор не може зупинити затятих шукачів скарбів, які знають, що головне в цій справі правильно підготується до пошуку, щоб не нашкодити своєму здоров'ю, яке набагато важливіше за будь-яку знахідку.

Літня спека завдає багато клопоту всім людям, а для шукачів скарбів це вдвічі складніше, тому що потрібно тривалий час перебувати на відкритому повітрі далеко від джерел охолодження. Ідеальний вид шукання скарбів у розпал літа - це пляжний пошук, коли можна перебувати у воді або поблизу водоймища, тоді спека не так впливає на самопочуття. Просто потрібно мати відповідне обладнання, що дає змогу вести пошуки у вологих умовах. Найкращий вибір - металошукач-"амфібія", що опускається на глибину до трьох метрів, або на крайній випадок наявність водонепроникної котушки, що дозволяє вести пошукові роботи на мілководді.
Якщо немає можливості застосувати металошукач поблизу водойм, то для літнього пошуку краще вибирати тінисті місця. Це чудовий привід, щоб здійснити вилазку до лісу та просканувати старі дороги чи занедбані селища. У полі звичайно теж можна проводити пошуки, але найбільш вдалий час для цього - ранок з 5 до 8 ранку або пізній вечір, у другому випадку потрібно не забути прихопити з собою ліхтарик.
Як відомо, електронні прилади, такі як металодетектори, не дуже люблять спеку і від перегріву можуть показувати некоректні результати. Так що варто подбати про захисні чохли, що оберігають пошукове обладнання від перепадів температур. Решту спорядження краще вибирати в полегшеному варіанті, тому що по спеці переносити тяжкості досить втомлює. Легкої саперної лопати та невеликої сокири буде достатньо, щоб витягти будь-яку знахідку із сухої землі.
Одяг шукача скарбів повинен захищати не тільки від перегріву, але і від надокучливих комах, тому шорти і майки підійдуть тільки для пляжного відпочинку. Матеріали одягу краще вибирати легкі натуральні, вони пропускатимуть повітря та захищатимуть від обгорання. Щоб уникнути сонячного удару, голова повинна бути покрита кепкою або крислатим капелюхом. Сонцезахисні окуляри також зроблять свою справу, захистивши очі від ультрафіолету.
В аптечку, яка повинна бути у шукача скарбів у будь-який час року, варто покласти кошти від обгорання і перегріву. Спрей від комарів та мошок також буде дуже корисним на літньому копі. Норма води має бути подвійна, то тільки чиста без газу, солодкі напої, а тим більше пиво не вгамують спрагу, а лише погіршать самопочуття. Їди багато не потрібно, досить небагато фруктів, горіхів чи сухих крекерів. Ці продукти не псуються на спеку і швидко втамовують голод.
Що стосується техніки пошуку, то вона досить стандартна, проте кожні 30-40 хвилин слід робити невелику перерву в тіні, оскільки на спеку організм швидко втомлюється. Вологі антибактеріальні серветки багато разів рятували людей не тільки на копі, і місця вони практично не займають, а вирішують багато проблем, тому не варто про них забувати. Ще одна невелика порада – щоб на жарі не сталося неприємностей, можна заздалегідь випити таблетку аспірину, це знизить температуру на кілька годин.

поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

       Український копач та копач англійський - зовсім різні люди. Історія трапилася у лютому 2023 року з англійським копачем Кріс Улліотт, на полі в районі Райдейл, Північний Йоркшир. За описом таблоїда ВВС, Кріс захопився...

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Робота з металошукачем у зимовий період завдання нелегке. Для досягнення хорошого результату в копі в цей період одного ентузіазму недостатньо, потрібно освоїти техніку проведення пошукових робіт в зимовий період з дотриманням деяких правил і підібрати відповідне спорядження.

      За всю історію пошуків скарбів було знайдено чимало цікавих і цінних знахідок: рідкісних монет, казково дорогих скарбів, рідкісних історичних реліквій. Однак щоразу поряд із цінностями їм доводиться викопувати не такі видатні об'єкти, а іноді вигляд цих знахідок викликає подив і навіть страх.

      Розробляти свою власну тактику пошуку кожен пошуковик намагається індивідуально, але з урахуванням досвіду колег і прислухаючись до порад досвідчених шукачів скарбів. Як відомо, саме системний та добре продуманий пошук дає найкращі результати. Тому, щоб грамотно підготуватися до копа, найкраще розбити план підготовки на етапи і на кожному рівні провести всі необхідні дії.

      Бувають дні, коли цілеспрямований пошук можна замінити звичайною прогулянкою з металошукачем у довільному напрямку. Часом така зміна тактики просто необхідна, вона дозволяє розслабитися на деякий час, підняти настрій та покращити свої навички. Але навіть у такому темпі прогулянки можна отримати максимум віддачі, якщо правильно розпорядитися можливостями свого металошукача.

      Щороку перед шукачами скарбів виникає дилема – копати чи не копати із зимової погоди. Як відомо, мінусова температура навколишнього середовища не цілком сприятливо позначається на роботі будь-якої техніки і багато виробників не рекомендують використовувати металошукачі, коли за вікном нижче за нуль. Однак, знаючи як правильно користуватися пошуковою технікою, можна трохи обійти ці правила і продовжити займатися своєю улюбленою справою навіть у зимову погоду. Звичайно, йдеться не про 20-градусні морози, а про невелике зниження температури до мінус 5-7С.

      Безумовно, маючи у своєму арсеналі хороший металошукач, кожен хоче випробувати його в різних умовах, тим більше що місць для шукання скарбів безліч. Однак з настанням сильних холодів не кожна пошукова система витримує пошук на відкритому повітрі, та й пошукова техніка не дуже любить температурних перепадів, якщо звичайно це не всепогодний дорогий детектор, які не боїться ні крутих морозів, ні виснажливої спеки. Тому в холодну пору року більшість шукачів скарбів намагається знайти місця з більш комфортними умовами, такі як покинуті села. Основний об'єкт пошуку в такому місці - це старе горище, яке в часи проживання людей було заповнене вщент різними старовинними речами.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Пропонуємо підібрати makro simplex plus або garrett ace 250 ціна здивує всіх.
  • У нас вигідні ціни на apex 8 5x11, тому поспішайте підібрати собі whp pro pack та купити за найкращою ціною
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити металошукач текнетикс та x10 pro купити - найкращий асортимент в Україні.
  • У нашому магазині можете підібрати квест x10 pro, а також купити котушку нел з доставкою по Україні.
  • Як швидко підібрати гаррет про поінтер, а також металошукач баунті - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.