(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Специфіка шукання скарбів на горищах покинутих будинків

Безумовно, маючи у своєму арсеналі хороший металошукач , кожен хоче випробувати його в різних умовах, тим більше що місць для шукання скарбів безліч. Однак з настанням сильних холодів не кожна пошукова система витримує пошук на відкритому повітрі, та й пошукова техніка не дуже любить температурних перепадів, якщо звичайно це не всепогодний дорогий детектор, який не боїться ні крутих морозів, ні виснажливої спеки. Тому в холодну пору року більшість шукачів скарбів намагається знайти місця з більш комфортними умовами, такі як покинуті села. Основний об'єкт пошуку в такому місці - це старе горище, яке в часи проживання людей було заповнене вщент різними старовинними речами.

Люди залишали свої будинки з різних причин, але основні історичні події, що впливають на переселення, це революції, війни та репресії, а таких інцидентів було чимало у XX столітті. Так що недоліку в покинутих поселеннях зараз немає, головне знайти необхідний об'єкт, орієнтуючись на старі карти. Будь-яке старе горище – це справжній склад антикваріату, де можна знайти все що завгодно: старі книги, вінтажний одяг, цікаві іграшки та сувеніри, кухонне начиння, антикварні меблі, а якщо пощастить, то монети, цінні прикраси чи старовинну мисливську зброю. Можливо, за часів проживання людей ці речі не були цінними, але через півстоліття вони можуть бути цінними для колекціонерів.

Далі потрібно підготувати спорядження, так як при всій видимій простоті пошуку, у горищного виду шукання скарбів є своя специфіка. Найчастіше горища дуже щільно набиті різним мотлохом і пересуватися не просто, тому спорядження має бути максимально легким і транспортабельним. Одяг та взуття не повинні ускладнювати рух і бути досить міцними, тому що в стиснених умовах досить легко за щось зачепитися або наступити на щось гостре. У таких місцях зазвичай погане освітлення, тому без налобного ліхтарика буде складно обійтися. Для розбору завалів потрібні додаткові інструменти: совок або невелика лопата, топірець або великий ніж, монтування або брухт.

Для пошуку на горищі підійде простий металошукач, але з високою чутливістю та гарним поділом металів. Котушка великого розміру буде недоречна на горищному пошуку, краще вибрати мініатюрну снайперку, яка серед купи сміття зможе легко розпізнати кольоровий метал і точно вказати місце мети. Але іноді зустрічаються дуже захаращені горища, де протиснутися з металошукачем буде складно, тому в цьому випадку ідеально підійде портативний пінпоінтер . Ще один необхідний аксесуар для горищного пошуку – це респіратор або марлева пов'язка, які захистять легені від пилу. І зрозуміло при будь-якому вигляді пошуку не треба забувати про засоби індивідуального захисту, рукавички та аптечку.


За старих часів досить часто люди робили схованки у своїх будинках, і найпоширеніше укриття - це біля труби, так що насамперед варто обстежити це місце. Обов'язково потрібно пройтися металошукачем по периметру горища, вздовж балок та вікон, обстежити стики між стінами та стелею, вентиляцію, де можуть бути заховані цінніші речі. Також по ходу не зайвим буде обстежити весь шлях до горища, сходи на вході в будинок, сходи, безпосередньо вхід на горище, там можуть завалятися «втрати». У будь-якому випадку без знахідок не піти з будь-якого горища, а відносно тепле і сухе приміщення все ж таки краще, ніж пошук під осіннім дощем з холодним вітром.


поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

       Український копач та копач англійський - зовсім різні люди. Історія трапилася у лютому 2023 року з англійським копачем Кріс Улліотт, на полі в районі Райдейл, Північний Йоркшир. За описом таблоїда ВВС, Кріс захопився...

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нас вигідні ціни на xp металошукачі, тому поспішайте підібрати собі garrett euro та купити за найкращою ціною
  • Як швидко підібрати металошукач fisher f44, а також сигнал mfd - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • У нашому магазині можете підібрати нел шторм, а також x10 pro купити з доставкою по Україні.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити металошукач quest q20 та купити хороший металошукач - найкращий асортимент в Україні.
  • Пропонуємо підібрати pinpointer nokta або квест х5 ціна здивує всіх.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.