(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Невеликий сніг та мінусова температура – не завада для копа

Щорічно перед шукачами скарбів виникає дилема – копати чи не копати із зимової погоди. Як відомо, мінусова температура навколишнього середовища не цілком сприятливо позначається на роботі будь-якої техніки і багато виробників не рекомендують використовувати металошукачі, коли за вікном нижче за нуль. Однак, знаючи як правильно користуватися пошуковою технікою, можна трохи обійти ці правила і продовжити займатися своєю улюбленою справою навіть у зимову погоду. Звичайно, йдеться не про 20-градусні морози, а про невелике зниження температури до мінус 5-7С.

Перше, що потрібно знати, це те, що пошукова техніка не любить різких перепадів температур, особливо це стосується цифрових детекторів, напханих електронікою. Щоб уникнути цього, не потрібно включати металошукач на холоді відразу, а почекати деякий час, щоб прилад досить охолонув. Після повернення додому та сама послідовність, тільки у зворотному порядку: не варто відразу заносити прилад у тепле приміщення з морозу, нехай трохи нагрітися в прохолодному місці, інакше всередині детектора може виникнути конденсат. Далі в теплі металошукач потрібно розібрати та добре просушити.

Деякі металошукачі за низьких температур можуть працювати повільніше, точніше виводити інформацію на дисплей з невеликою затримкою, але для таких умов це нормально. Найкраще поводяться в зимових умовах аналогові прилади, у яких немає монітора. Також вдалим варіантом будуть металошукачі зі знімним блоком управління, які можна закріпити у більш теплому місці, наприклад, на поясі. І зовсім пощастило власникам всепогодних металодетекторів, які витримують будь-які суворі умови, такі як крижаний вітер, вологий сніг і значні зниження температури.

Крім того, вразливими елементами металошукача у зимових умовах є кабелі, котушка та місця її кріплення. Пластик, з якого вони зроблені не завжди стійкий до морозів і стає крихким за мінусової температури, тому в таких умовах краще не поспішати і користуватися металошукачем якомога обережніше, уникаючи ударів. Всі дроти краще закріпити ізолентою, щоб вони не бовталися, тоді ймовірність пошкоджень буде меншою. У деяких моделей кабелі проходять усередині штанги, наприклад Minelab E-Trac , що є додатковим плюсом для таких умов.


Легкий шар снігу також не є особливою перешкодою при пошуку, оскільки слідами легко відстежити пропущені ділянки, не пропустивши ні сантиметра обстежуваної площі. Ще один плюс пошуку в зимових умовах - це невелике збільшення по глибині виявлення, завдяки збільшенню провідності металів при низьких температурах. Слід також враховувати, що в холоді акумулятори та батареї розряджаються швидше, так що запасний комплект повинен бути обов'язковим, хоча це важливо для будь-якої погоди. Найголовніше адекватно оцінити майбутні умови, поцікавитися прогнозом погоди щодо можливого потепління чи похолодання, відповідно одягнутися і можна продовжувати активну пошукову діяльність навіть узимку.


поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

       Український копач та копач англійський - зовсім різні люди. Історія трапилася у лютому 2023 року з англійським копачем Кріс Улліотт, на полі в районі Райдейл, Північний Йоркшир. За описом таблоїда ВВС, Кріс захопився...

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Погодні умови значно впливають на роботу металошукача і проведення пошукових робіт в цілому, оскільки від стану пошукової техніки залежить як процес, так і результат пошуку. Однак, підібравши якісне спорядження і захистивши себе і прилад, шукач скарбів може продовжувати займатися своєю улюбленою справою навіть у погану погоду.

      У червні хочеться довше залишатися на природі далеко від побутової та офісної метушні, особливо враховуючи, що це найдовші світлові дні на рік і проводити пошукові роботи можна нескінченно довго, незважаючи на погоду та ступінь освітлення. Але для таких тривалих походів необхідно брати з собою не тільки напої, що вгамовують спрагу, але й запас продовольства.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нас вигідні ціни на металошукач equinox, тому поспішайте підібрати собі quest x10 pro та купити за найкращою ціною
  • У нашому магазині можете підібрати deus 22 rc, а також купити металошукач львів з доставкою по Україні.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити nel котушка та квест х5 купити - найкращий асортимент в Україні.
  • Пропонуємо підібрати квест x5 або піноінтер nokta ціна здивує всіх.
  • Як швидко підібрати металошукач quest x10, а також 28fmf rc ws6 - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.