(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Основні помилки новачків щодо пляжного пошуку

Немає сумніву, що найбільш популярний вид шукання скарбів у літній період - це пошук втрачених ювелірних прикрас на морських і річкових пляжах. Знаходиться поблизу води у спеку вкрай приємно, а поєднувати це з коханим хобі – подвійне задоволення. Проте не всі розуміють тонкощі цієї справи і часто у перші дні розчаровуються у металошуку на пляжі. Виною тому є недостовірна інформація та перебільшені обіцянки торговців пошуковою технікою. Насправді ситуація виглядає дещо інакше.

Прикупивши новенький металошукач у розпал сезону пошуковик-початківець наївно вважає, що відправившись на найближчий пляж, він швидко нариє купу золотих прикрас. Це перша помилка, оскільки основну масу пляжних знахідок складають пробкові пробки, фольга та інше металеве сміття. У піску часто зустрічаються монети, однак якусь історичну цінність вони не становлять і вартість їх відповідає номіналу. Виняток можуть мати монети, підняті з старовинних кораблів, що затонули, але для пошуку на великій глибині потрібно спеціалізоване обладнання.
Для того, щоб відрізнити цінну знахідку від сміття, потрібен прилад з гарною дискримінацією. Тому простий дешевий металошукач навряд чи принесе багатство своєму власнику, хіба випадково. Це і є друга помилка – для пошуку на пляжі підходить будь-який детектор. Ні, не будь-який, крім дискримінації прилад повинен мати високу робочу частоту і хорошу чутливість до дрібних цілей. Бажана наявність функції балансу ґрунту, здатної налаштовувати прилад на високий рівень мінералізації, властивої піску, особливо морському. Те саме стосується і пошукової котушки, діаметр якої не повинен бути більшим, тому що цілі на пляжі розташовані не глибоко.
Наступний міф - без спеціального совка з дірками або скуба краще не з'являтися на пляжі. Безсумнівно, скуб - дуже корисний пристрій для просіювання піску, проте підходить він тільки для морських пляжів із сухим піском. В інших випадках він марний. Річкові та озерні пляжі часто заростають травою, де набагато більшу користь принесуть рукавички, які захистять руки від рибальських снастей та осколків скла. Ще одна помилкова думка полягає в тому, що золоті каблучки глибоко йдуть у пісок, як би «тонуть». Однак це теж стосується лише морського пляжу, в районі прісної водойми золоті вироби зупиняються на рівні щільного ґрунту, розташованого під ним.
Багато хто вважає, що пошук на пляжі найбезпечніший варіант із усіх видів пошуку, і з собою нічого не потрібно брати окрім металошукача. Це не так, до пляжного пошуку потрібно готуватися не менш ретельно як до іншого виду шукання скарбів. Перше про що потрібно подбати – це аптечка з усіма необхідними засобами захисту: від перегріву, порізів, укусів комах та ін. увечері. Однак у цей період можна зустріти, наприклад, бродячих собак чи агресивно налаштованих громадян, тож газовий балончик чи електрошокер не будуть зайвими у таких ситуаціях.
І остання помилка – це те, що проводити пошуки на пляжі можна лише влітку у розпал пляжного сезону. Це не так. Пошуки восени після закінчення періоду відпусток – найпродуктивніший і найкомфортніший час. Потік відпочиваючих схлинув, а в піску і на мілководді зібралося безліч «втрат». Навесні часто відбувається розлив річок, у яких течією приносить багато цікавих знахідок. Досвідчені пошукові системи практикують пляжний пошук і взимку, наприклад, під час відливу або після сильного шторму. Так що проводити час на пляжі з металошукачем можна практично цілий рік, головне чітко розуміти цілі та можливості.

поділитися


Теги статті

Відгуки
ukdpua
26-12-2017
Чуть конкретики по прибору и особенно приспособлениям и статья была бы интересной большему кругу читателей.\nКстати где победители розыгрыша мд. В списке и моя фамилия будет.
Оцінка
# # # #
Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

       Український копач та копач англійський - зовсім різні люди. Історія трапилася у лютому 2023 року з англійським копачем Кріс Улліотт, на полі в районі Райдейл, Північний Йоркшир. За описом таблоїда ВВС, Кріс захопився...

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Пропонуємо підібрати котушка металошукача або металошукач мінелаб ціна здивує всіх.
  • Як швидко підібрати скуба тектор, а також металошукач гаррет - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • У нас вигідні ціни на minelab equinox 600, тому поспішайте підібрати собі хороший металошукач та купити за найкращою ціною
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити квест x5 та купити гаррет асе - найкращий асортимент в Україні.
  • У нашому магазині можете підібрати q30 quest, а також ace apex купити з доставкою по Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.