(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Коп у лісі

Літо, всі поля засіяні, а на тих, що не обробляються трава до пояса. Природно копати в таких умовах неможливо, а копальні ломку ще ніхто не скасовував))) Деякі шукачі скарбів перемикаються на пляжний пошук, деякі чекають коли фермери почнуть збирання врожаю, і знову з'явитися можливість копати по полях. А є такі, що вибирають шлях складніше, коп у лісі.

Ліс можна по праву назвати найважчим місцем для пошуку. Адже не кожен буде в захваті від полчищ комарів та мошок, та й копатися в корінні дерев не особливо приємно, особливо коли на вулиці під +30. Але є і плюси в такому вигляді пошуку, це збереження знахідок. Як правило збереження знахідок у лісі, на порядок вище ніж у полі, адже сюди не дісталися плуг та добрива. У лісі (особливо у глушині) дуже мало сучасного сміття. Але кожен собі сам вирішить, копати чи ні. Лісовий пошук відрізняється не лише труднощами, а й необхідністю деякого додаткового інвентарю.

Особливості пошуку у лісі

По можливості (Якщо їсте автомобілем) візьміть із собою бензопилу, лісові дороги можуть бути завалені деревами, особливо після сильного вітру, бензопила допоможе Вам прочистити собі дорогу. У процесі копа Ви зіткнетеся з проблемою коренів, які тонше легко рубаються лопатою, але є і такі, що лопата їх не візьме, тому не зайвим буде мати маленьку, туристичну сокиру . ВАЖЛИВО! Вирубуючи знахідку з коріння, будьте обережні, сокирою можна пошкодити знахідку. Мій товариш у такий спосіб розрубав на двоє пряжку періоду царату. Щоб не заблукати, не буде зайвим мати при собі хороший навігатор . Я не дарма написав «хороший», у лісі навігатори дуже погано ловлять супутники, тому китайський навігатор навряд чи стане Вам у нагоді. Якщо немає можливості взяти хороший навігатор, то, як мінімум, повинен бути компас.

Як я вже писав вище, влітку в лісі дуже багато комарів і мошки, тому різноманітні спреї або креми вам знадобляться. Варто побоюватися також кліщів, вони можуть спричинити серйозні захворювання, користуйтеся засобами проти кліщів і щільно заправляйте одяг.

Звертайте увагу на деталі: ґрунт та химерні форми дерев

Вибираючи місце для пошуку в лісі, звертайте увагу на фруктові дерева, якщо серед лісу Ви бачите фруктові дерева, то напевно десь поряд жили люди. Грунт у таких місцях більш чорний і пухкий, шукачі скарбів називають такий грунт «Нажитий». А якщо Ви почали копати і натрапили на черепки від посуду та вугілля, то сміливо налаштовуйте свій металошукач. Хоча режим All Metal теж підійде.

Крім дерев, допоможе також робота з космознімками, на яких можна помітити ймовірне розміщення села, адже на місце колишнього села може вказувати дерева, що рідко ростуть, а також близькість до такого місця озера або струмка.

Також не залишайте без уваги старі лісові дороги і стежки, якими протягом довгого часу пересувалися люди, і обов'язково втрачали предмети, що цікавлять нас.


поділитися



Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нас вигідні ціни на металошукач нокту, тому поспішайте підібрати собі металошукач minelab та купити за найкращою ціною
  • Пропонуємо підібрати еквінокс 700 або vanquish 340 ціна здивує всіх.
  • Як швидко підібрати nel storm, а також garrett ace 250 - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити квест x5 та продам металошукач - найкращий асортимент в Україні.
  • У нашому магазині можете підібрати garrett 350 ace, а також купити мінілаб з доставкою по Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.