(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Mars Viking з котушкою Goliaf – суворий металошукач для справжніх вікінгів

На ринку металошукачів існує безліч схожих моделей, зі схожими характеристиками, функціоналом і технічними можливостями. Вибрати з такого розмаїття саме свій детектор дуже складно, проте на допомогу приходять нові виробники, які на основі популярних металодетекторів намагаються створити покращені прилади з адаптацією до конкретних умов, при цьому знижуючи вартість техніки. Так компанія MarsMD випускає свою продукцію, ґрунтуючись на досягнення таких іменитих виробників пошукової техніки як Fisher та Teknetics, але впроваджуючи власні функції та налаштування, орієнтуючись на потреби українських шукачів скарбів.

Металошукач Mars Viking з котушкою Mars Goliaf – яскравий представник подібних детекторів, що поєднав надійність та практичність якісних комплектуючих англійського походження, міцну та зручну конструкцію, простоту використання та вдосконалені налаштування. Прилад вийшов добротний і якісний, при цьому вартість детектора цілком доступна для більшості шукачів скарбів. Ще одна важлива перевага металошукачів Mars - це можливість використання як штатних котушок високоякісні датчики, якими так славиться компанія MarsMD. У стандартну комплектацію приладу входить велика котушка Mars Goliaf з гарною вибірковістю та відмінною глибиною виявлення. Крім того, до детектора ідеально підходять інші котушки Mars, розширюючи можливості пошуку та збільшуючи шанси на знаходження цінностей.

Підвищена робоча частота 13 kHz дозволяє рівною мірою виявляти як великі, так і дрібні цілі, проте укомплектований великою котушкою Mars Goliaf показує найкращі результати на відкритій місцевості з великою площею. При великому охопленні котушки прилад має високу швидкість сканування і здатний за короткий час обстежити великі ділянки на предмет перспективності. Для оптимізації роботи під конкретні умови достатньо лише вибрати котушку відповідного розміру та конфігурації. Дискримінація металошукача має досить широкий діапазон у вигляді числа VDI і здатна чітко відокремлювати залізо та фольгу від цінних знахідок із шляхетних металів. Ще одна перевага Mars Viking – це наявність автоматичного та ручного налаштування на ґрунт, що властиво дорогим моделям професійного рівня.

Розширена звукова ідентифікація дозволяє орієнтуватися не лише за кількістю тонів, а й за силою звуку: що більший об'єкт, то гучнішим буде сигнал. Для шумних місць, таких як пляж, де звук детектора можуть заглушати шум вітру, води та голосу людей, краще використовувати навушники. Прилад має можливість зберігати індивідуальні налаштування пошуку у вигляді програми користувача, але для стандартного пошуку передбачений режим «Всі метали». Ще одна ознака металошукача професійного рівня – це наявність функції PinPoint, яка чітко визначає місце мети навіть у купі металевого сміття. Управління металошукачем досить просте, достатньо пари виїздів на коп, щоб навчитися коректно налаштовувати прилад, технічні можливості якого здатні вирішити будь-які пошукові завдання.


поділитися


Теги статті

Відгуки
Ingvarr
16-11-2016
Зі всією повагою до магазину "Лопата" та компанії "MarsMD", але чи не порушує такий конструктив Вікінга авторських прав брендів "Fisher" і "Teknetics"? Якщо не порушує і все узгоджено з ними, тоді чому на офіційному сайті "MarsMD" немає згадок про дану модель? Все це якось дивно...
Оцінка
# # # #
Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Нещодавно компанія Minelab випустила три нових детектори в серії компактних металодетекторів Go-Find, моделі Go-Find 22, Go-Find 44, Go-Find 66 відповідно, які повинні замінити попередні моделі. Чим вони відрізняються від Go-Find 20-40-60 і які переваги мають читаємо у статті.

      За прогнозами 2018 рік буде не менш врожайним на новинки, ніж попередні періоди, оскільки виробники постійно анонсують нововведення, інноваційний прилад, унікальна пошукова котушка або передова технологія, здатна здійснити революцію в металошуку. Періодично з'являється інформація про такі новинки, чи стануть вони реальністю покаже наступний рік.

      Мініатюрний і компактний пошуковий прилад під назвою «пінпоінтер» вже давно став невід'ємною частиною спорядження сучасного шукача скарбів. Серед найбільш популярних портативних металодетекторів, які досить довго існують на ринку піпоінтерів, варто виділити Garrett Pro-Pointer.

      Металошукачі однієї категорії в основному мають аналогічний набір функцій і схожі пошукові можливості, проте на практиці результати пошуку можуть відрізнятися в залежності від досвіду шукача скарбів, точності налаштувань даного приладу і оптимальності вибору інструментарію для конкретних пошукових умов. Так у чому полягає різниця між двома професійними детекторами Garrett AT PRO і Minelab Safari, і на якому з них зупинити свій вибір?

      Австралійські фахівці постаралися на славу, створивши потужний професійний прилад із технологією багаточастотного пошуку Minelab E-TRAC, з великими можливостями налаштування для будь-яких видів цілей та зовнішніх умов. Для ідентифікації об'єктів металошукач використовує як властивість провідності металу, а й його індуктивність, що значно збільшує точність визначення типу знахідки.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити котушки нел та ace apex купити - найкращий асортимент в Україні.
  • У нашому магазині можете підібрати марс голіаф, а також купити металошукач у харкові з доставкою по Україні.
  • Пропонуємо підібрати metal detectors або піноінтер гаррет ціна здивує всіх.
  • Як швидко підібрати металошукач fisher f75, а також котушки ака - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • У нас вигідні ціни на metal detectors, тому поспішайте підібрати собі ручний garrett та купити за найкращою ціною
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.