(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Вплив конструкції та форми котушки на результати пошуку

Різноманітність пошукових котушок, які можуть додатково використовувати металошукачі значно перевищує кількість представлених на ринку моделей детекторів, тому орієнтуватися в них дуже складно. Але є деякі загальні ознаки, якими користувач може легко підібрати оптимальний датчик, який підійде саме для заданих пошукових умов. Насамперед, котушки розрізняються за сумісністю з металодетектором і це те, від чого потрібно відштовхуватися при виборі потрібної котушки .

До кожної моделі металошукача виробник надає на вибір кілька фірмових додаткових котушок. Звичайно, це найвдаліший варіант, коли необхідні характеристики котушки поєднуються з ідеальною сумісністю з пошуковим приладом, проте асортимент таких котушок не завжди великий, та й вартість фірмових датчиків вища, ніж аналогічні котушки інших фірм. Тому багато шукачів скарбів розглядають як доповнення котушки незалежних компаній, які спеціалізуються на такій продукції, і випускають датчики нітрохи не гірше фірмових.

На що звернути увагу при виборі котушки?

Розмір датчика також важливий при виборі котушки, проте при цьому дотримується лише один принцип: чим більше котушка, тим більше охоплення і глибина виявлення, а також нижче чутливість до дрібних цілей. А ось форма і конструкція котушки набагато важливіша, і саме від цих якостей залежить результат пошуку. Досвідчені шукачі скарбів мають у своєму арсеналі відразу кілька котушок для різних умов і цілей, тому найчастіше їх результат набагато вищий, ніж у новачків, які проводять пошук, користуючись тільки однією котушкою, нехай навіть якісною.

Найпоширеніша конструкція котушок – це концентрична , яка стандартно використовується виробниками для комплектації штатними котушками. Такі датчики прості та універсальні, вміють глибоко проникати в землю та чудово ідентифікувати більшість цілей, від монет та ювелірних прикрас до реліквій та великих скарбів. Головний недолік концентричних котушок – їхня неспроможність на високо мінералізованих ґрунтах. Різновид круглих датчиків - моно-котушки, які має збільшену глибину виявлення.

Концентрична котушка має підземне охоплення у вигляді конуса, тому може пропускати цінні предмети, зате вона легко центрує цілі та визначає їх точне розташування. Концентричні котушки можуть бути як круглими, так і іншої складнішої форми, наприклад, у вигляді еліпса. Котушки еліптичної форми більше підходять для виборчого пошуку, а також для стиснених і складних умов, наприклад, на горищах або густо зарослих ділянках. Завдяки своїй формі вони легко маневрують між перешкодами.

Покращений варіант котушок має так звану DD-конфігурацію , тому що їх форма нагадує дві латинські літери D. Такі моделі мають дві антени – передавальну та приймальну, що дозволяє збільшувати і площу охоплення, і глибину виявлення, а також чудово працювати на ділянках з підвищеним рівнем мінералізації. , наприклад, на морському пляжі. На відміну від концентричних котушок DD-датчики мають підземне охоплення у вигляді циліндра, тому вони захоплюють більше цілей. Вони можуть бути як круглими, так і еліптичними, і від цього залежить їхнє проникнення вглиб. Можлива точність і дискримінація DD-котушок нижче, ніж у концентричних, але вони краще пристосовані до складних умов.

Ще один конструктивний різновид пошукових котушок - коаксіальна , що має меншу глибину виявлення, зате легко справляється з сильно засміченими металом ділянками. Як правило, це невеликі котушки, які ще називають «снайперки», які застосовуються для визначення точного розташування мети. Вони не реагують на помилкові сигнали, які надходять від близьких ліній електропередач і від інших металошукачів, але їх глибина виявлення порівняно невелика.

Результат пошуку безпосередньо залежить від вибору котушки, що оптимально підходить для кожного конкретного випадку, тому готується до пошукових робіт потрібно заздалегідь, ретельно продумуючи своє спорядження.


поділитися


Теги статті

Відгуки
felix
24-04-2018
не всегда большую роль играет глубина, я с нел снейком начал копать то что раньше пропускал большими рулями.
Оцінка
#
felix
24-04-2018
не всегда большую роль играет глубина, я с нел снейком начал копать то что раньше пропускал большими рулями.\n
Оцінка
# # # # #
Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для шукачів скарбів не секрет, що для кожного пошукового випадку краще вибирати котушку, яка максимально підходить для даних умов. Саме тому компанії, що випускають котушки намагаються не тільки задовольнити існуючий попит, але і дивувати своїх споживачів новими розробками, створюючи оригінальні датчики незвичайної форми і конфігурації.

      Найпопулярніше питання при покупці металошукача чи котушки: «Яка максимальна глибина виявлення металодетектора?». За великим рахунком, такого параметра не існує, тому що на заглибленість впливає безліч факторів, а ось як вичавити зі свого приладу максимальні показники глибини допоможуть деякі поради.

      Які б не були умови на пошуку, і який би не був універсальний металодетектор, без додаткової котушки на копі ніяк не обійтися. Тому в арсеналі шукача скарбів повинен бути необхідний набір котушок різного призначення, тільки в цьому випадку можна розраховувати на високий результат пошуку.

      Напевно кожен шукач скарбів ставив питання, як збільшити глибину пошуку свого металошукача? Не для кого не секрет, що глибина виявлення цілей безпосередньо залежить від розміру котушки, але це далеко не єдиний фактор, що впливає на даний параметр. Давайте докладніше розберемося з тим, що впливає на глибину виявлення і які котушки допоможуть покращити Ваш прилад.

      У процесі пошуку шукачі скарбів знаходять різні предмети, від залізних цвяхів і підків до цінних старовинних монет і реліквій. Але найбажанішою знахідкою кожного пошуковика все ж таки є скарб. Такий скарб може виглядати по-різному, іноді це просто гаманець з монетами, або окована залізом скриня, але найчастіше скарби знаходять у скарбничках, таких глиняних горщиках, наповнених срібними, золотими або простими монетами, які використовували для зберігання заощаджень у давнину.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нас вигідні ціни на гаррет ейс, тому поспішайте підібрати собі deus x35 та купити за найкращою ціною
  • Як швидко підібрати пошукові котушки, а також бу металошукачі - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити simplex ultra та купити металошукач у києві - найкращий асортимент в Україні.
  • У нашому магазині можете підібрати simplex ultra nokta, а також купити garrett ace з доставкою по Україні.
  • Пропонуємо підібрати металошукач tesoro або manticore ціна здивує всіх.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.