(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Який металошукач найкраще підходить для пошуку монет?

Колекціонування монет або нумізматика є досить популярним хобі, що охоплює велике коло шанувальників, і це не випадково, адже монети легко і просто зберігати, і вони користуються незмінним попитом на аукціонах. Та й взагалі це захоплююче заняття, з якого можна подорожувати в часі, вивчаючи історію світових культур. Багато колекціонерів не тільки займаються збиранням монет, а й самі шукають цінності за допомогою металошукача, а іноді трапляються навпаки, захоплені копачі скарбів стають пристрасними нумізматами.

Сьогодні асортимент пошукової техніки вражає своєю різноманітністю та великою кількістю приладів різного рівня та класу. Існують ґрунтові, підводні, глибинні, пляжні моделі, для пошуку золотих самородків, історичних реліквій та ін. Але для безпосереднього пошуку монет існують деякі особливості, якими повинен мати металошукач. Конструкція «монетника» повинна бути зручною, ергономічною, а сам детектор легким і маневреним, оскільки пошуковик проводить за роботою досить тривалий час і при цьому не повинен швидко втомлюватися.

Переважна більшість дрібних цілей типу монет залягає на глибині близько 15-20 сантиметрів, тому, вибираючи детектор, варто орієнтуватися саме у таку глибину виявлення. Великі параметри глибини будуть зовсім недоречними. Більшість недорогих металошукачів початкового рівня можуть шукати цінності саме на такій глибині, проте варто звернути увагу на те, що на якість пошуку значною мірою впливає засміченість ґрунту металом. Чим більше засмічена земля, тим менша глибина виявлення.

Наступний важливий показник детектора – це режим дискримінації, яка допомагає розрізняти метали та їх сплави. Старовинні та сучасні монети розрізняються за своїм складом, наприклад, із чистої міді виготовляли монети у минулі століття, а сучасні роблять із додаванням нікелю. Найпростіші моделі металошукачів мають три режими дискримінації, але чим дорожчий прилад, тим більше режимів пропонує виробник. Такі прилади легко відрізняють золото, срібло, мідь та інші кольорові метали.

Ще кілька корисних функцій, які можуть зробити пошук монет ефективнішим. Це насамперед функція «Баланс грунту», яка приносить шукачам скарбів велику користь, адже вона допомагає відфільтрувати перешкоди від небажаних цілей. Надзвичайно корисною функцією є програма Pin-point, яка з великою точністю визначає місце розташування мети. Ще безліч функцій, таких як кількість робочих частот, відбудова від електроперешкод, підсвічування дисплея, полегшують пошук, але варто пам'ятати, чим більше додаткових налаштувань, тим дорожчий прилад.

Більш дорогі моделі металошукачів мають у своєму арсеналі можливість виставляти потрібну програму, яка одразу налаштовує прилад на потрібний предмет пошуку, а деякі моделі дозволяють встановлювати та зберігати індивідуальні налаштування «під себе». Існують детектори з бездротовим зв'язком, GPS-навігацією, USB-портами і т.д. Але варто пам'ятати, що врешті-решт шукає не машина, а людина, і наскільки наворочений прилад як помічник йому потрібен вирішує сам пошуковик.



поділитися



Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • У нас вигідні ціни на minelab x terra, тому поспішайте підібрати собі металошукач fisher f11 та купити за найкращою ціною
  • Пропонуємо підібрати deus 22hf ws4 або металошукачі ціни здивує всіх.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити пінпоінтер fisher та equinox 900 купити - найкращий асортимент в Україні.
  • Як швидко підібрати деус 2 xp, а також рюкзак для металодетектора - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • У нашому магазині можете підібрати еквінокс 600, а також металошукач quest купити з доставкою по Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.