(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Несправний металошукач: ремонт чи купівля нового?

Пошукова техніка, як і будь-яка інша може вийти з ладу з різних причин. Перш ніж панікувати, варто спочатку переконатися, що несправність справді є. Перше, що потрібно повірити, це елементи живлення. Розряджені батареї або неправильно заряджені акумулятори можуть спричинити збій роботи металодетектора. Також потрібно перевірити їхнє положення, неправильне встановлення теж впливає на роботу приладу. Друга дія при підозрі на поломку – це уважно прочитати інструкцію, в якій часто вказуються можливі неполадки та методи їх усунення. У випадку, якщо все перевірено, а детектор все одно працює некоректно, варто задуматися про подальші більш серйозні дії.

Металошукачі, які мають офіційну гарантію, знаходяться у виграшному положенні, оскільки будь-який сертифікований сервісний центр завжди допоможе власнику приладу. Але у разі відсутності офіційної гарантії доведеться здійснювати ремонт власним коштом, а це часом чималі гроші. Справа в тому, що якщо у металошукача гарантія неофіційна, тобто зроблена на незареєстрований прилад, ремонтувати його повинна компанія, яка виготовила прилад. Отже, його потрібно надіслати до країни виробника, а це додаткові витрати.
Тож постає питання віддати свій прилад у ремонт чи придбати новий металошукач. Це залежить від характеру поломки і бажання шукача скарбів замінити свій застарілий прилад на новий і можливо більш потужний. Найпоширеніший варіант поломки - це вихід з ладу пошукової котушки. До того ж це найбезболісніший випадок, оскільки можна просто замінити котушку на нову, при цьому підібравши модель, що найбільше підходить до типових пошукових умов власника. Те ж саме стосується поломки аксесуарів та комплектуючих, які легко придбати в будь-якому інтернет- магазині металошукачів . Але якщо проблеми з блоком керування та електронікою, то тут потрібно дивитися на серйозність поломки.
Характер несправності можна встановити, здавши прилад на діагностику, попередньо потрібно надати інформацію про умови експлуатації і докладно описати проблему. Після укладання фахівців та оцінки вартості ремонту, можна приймати рішення про ремонт або покупку нового приладу. Іноді проблеми з блоком управління бувають не значними, внаслідок попадання води або просто спостерігається нестабільна робота, в цьому випадку можна обмежитись невеликим ремонтом. Але якщо порушення роботи серйозні або блок зовсім вийшов з ладу і підлягає заміні, то за вартістю це буде порівняно з покупкою нового приладу. Отже, кожен вирішує сам, коли і в якому разі потрібно зробити апгрейд обладнання.
Прийнявши рішення про купівлю нового металошукача, завжди потрібно враховувати помилки та особливості використання попереднього приладу, щоб уникнути виникнення тих самих проблем. Будь-яка техніка вимагає до себе дбайливого ставлення та ретельного догляду. У магазинах пошукового обладнання в достатньому асортименті пропонуються всілякі захисні пристрої, що допомагають захистити металодетектор від намокання, ударів та подряпин. Не варто нехтувати ними, адже пошук скарбів заняття досить активне і найчастіше відбувається у складних погодних та географічних умовах.

поділитися


Теги статті

Відгуки
Владимир
02-11-2018
Нужно настроить по ферриту Фортуну м3.
Оцінка
# # # # #
Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      На копі часто бувають ситуації, коли з незрозумілих причин металошукач починає барахлити або поводитись не цілком адекватно, видаючи цілу какофонію хибних сигналів. Проблема може виникнути будь-коли, і особливо неприємно, якщо така ситуація відбувається в розпал пошукових робіт. Але не варто гарячитися, а давайте спробуємо розпізнати несправність прямо на місці і можна самостійно її усунути.

      Як говорить один із законів Мерфі: «Все, що може зламатися – ламається, а все, що не може зламатися – ламається теж», і металошукачі як будь-яка техніка не є винятком. Навіть моделі іменитих марок іноді виходять з ладу з різних причин: неправильна експлуатація приладу, пошук у складних умовах, механічні пошкодження, поганий догляд за детектором та ін.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.