(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00. Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
Виявлення несправностей металошукача самостійно

На копі часто бувають ситуації, коли з незрозумілих причин металошукач починає барахлити або поводитись не цілком адекватно, видаючи цілу какофонію хибних сигналів. Проблема може виникнути будь-коли, і особливо неприємно, якщо така ситуація відбувається в розпал пошукових робіт. І цілком логічно, що шукачу скарбів зовсім не захотілося б тут же згортати пошук і вирушати в сервісний центр за порадою. Тому не варто гарячкувати, а постараємося розпізнати неполадку прямо на місці і можна самостійно її усунути.

«Перша допомога» металошукачеві, при виявленні не характерних звуків

Крок 1. Для початку потрібно перевірити елементи живлення: їх заряджання та правильне встановлення, оскільки у разі нестачі заряду металошукач може показувати неправильні значення. У похід краще завжди брати із собою запасні батареї чи додатковий комплект акумуляторів, тоді такі затримки у роботі будуть виключені. Далі потрібно озирнутися щодо наявності неподалік ліній електропередач або інших металошукачів на ділянці. Для відбудови від цих перешкод потрібно зрушити частоту детектора і проблема зникне, але якщо немає такої опції, швидше за все доведеться перейти на іншу ділянку. Слід знати, що сучасна електроніка може впливати на роботу металодетектора і по можливості намагатися відключати свої гаджети під час пошуку.

Крок 2. Перевірка котушки та приладу. Якщо після перевірки акумуляторів та зовнішніх перешкод проблема залишилася, значить щось не так із самим приладом. Насамперед, потрібно визначити де проблема – у котушці чи блоці живлення, а для цього потрібно просто поміняти котушку на іншу та подивитися чи продовжаться порушення в роботі. Для цього можна скористатися або додатковою котушкою, яка є у спорядженні практично у кожного пошуковика, або позичити у колеги, якщо вони є неподалік. У разі неполадок з котушкою металошукач працюватиме нормально, але якщо проблема в блоці управління, то без спеціалізованої допомоги, мабуть, не обійтися.

Несправна котушка: у чому причини?

У разі проблем із котушкою потрібно знати, що в спеку датчик розігрівається, від чого кріплення контурів можуть втратити свої властивості, внаслідок чого з'являються фантомні звуки. Така ж проблема може виникнути при пошуку в умовах вологої трави, волога потрапляє на контури та створює хибні сигнали. Крім того, якщо використовується захист на котушку, то в неї може набиватися земля, пісок, потрапляти вода, тому періодично її потрібно знімати і очищати від бруду.

Також можна перевірити несправність кабелю, що з'єднує блок керування та котушку. Якщо його спонукати і сигнал нормалізується, значить проблема в ньому або в штекері. Але з котушками бувають проблеми і серйозніші, наприклад, втрата точок кріплення внаслідок удару або розм'якшення від спеки, або неполадка контуру, який може просто відірватися. Наслідки цих порушень можуть виглядати як втрата глибини виявлення або нездатність розпізнавати деякі види металів. Усунути такі поломки в польових умовах неможливо, для цього доведеться повернутися додому і скористатися сторонньою допомогою.

Для того, щоб не було проблем з котушками, потрібно вибирати котушки відомих виробників , які використовують найсучасніші якісні матеріали для виготовлення датчиків. Підробки та недорогі китайські котушки в 90% випадках некоректно працюватимуть навіть у звичайних пошукових умовах.

У разі серйозної поломки самого металошукача краще звертатися в сертифіковані сервісні центри, які оперативно і якісно проведуть діагностику і швидко усунуть усі несправності.


поділитися


Теги статті

Відгуки
Відгуки відсутні

Залишити свій відгук
Залишити свій відгук про цю статтю

`
* Антиспам
введіть словоlopata


    Рекомендовані статті

      Для когось пляж це тільки зона відпочинку, а для деяких це майданчик для хобі та невичерпне джерело цінних знахідок, оскільки туристи не втомлюються втрачати свої речі, і протягом сезону на пляжах накопичується величезна кількість різноманітних предметів, у тому числі ювелірні прикраси. Однак перш ніж розпочати пляжний пошук, варто його спланувати.

      Аналіз стану ґрунту має важливе значення в процесі металопошуку, тому що ідеально чистих ґрунтів не існує і будь-який елемент чи характеристика впливають на якість сигналів від пошукової котушки. Мінералізація ґрунту, каміння, залізо у ґрунті та багато іншого знижує результативність пошуку у разі, якщо не вживати жодних заходів щодо боротьби з мінералізацією ґрунту.

      Навіть найпросунутіші моделі металодетекторів не завжди можуть впоратися з виникненням хибних сигналів, особливо на ділянках з високим рівнем наявності металосміття. Насамперед, такі перешкоди створюють металеві пробки від алкогольних та безалкогольних напоїв, які зустрічаються повсюдно, тим самим створюють додаткові труднощі для шукачів скарбів.

      Пошуком можна займатися за будь-якої погоди, навіть зливи не перешкода. Але, мабуть, не кожен знає, що подібні погодні умови можуть зіграти на руку, особливо тим, хто полює на золото. Сильний дощ здатний вимивати золоті самородки із ґрунту, до того ж сильно роз'їдаючи землю, потоки води спричиняють ерозію ґрунту, оголюючи та вимиваючи цінні знахідки.

      У сезон відпусток саме час вирушити зі своїм металошукачем у далеку подорож, яка може принести безліч цікавих відкриттів не тільки як туристичний об'єкт, а й у вигляді дивовижних знахідок з інших країн. Але щоб не потрапити в халепу потрібно знати, де пошук з металошукачем дозволено, а де навіть ввозити прилад категорично заборонено.

      Зазвичай горщики та інші предмети домашнього начиння, у яких зберігалися скарби, розбивалися, отже вміст скарбів розсіювався землі, поступово перетворюючись на розсип. Нерідко закопані скарби виявлялися біля сільськогосподарських угідь, і після обробки полів машинами, монети розсіювалися на великій площі. Виявити такий розсип монет або дорогоцінних прикрас – велика удача для шукача скарбів. А ось як розпізнати та витягти таку знахідку читай у статті.

      Монетний пошук - один з найпопулярніших видів шукання скарбів, оскільки старовинні монети є найпоширенішими знахідками на копі, їх зручно колекціонувати і, за бажання, можна легко продати або обміняти на спеціалізованих майданчиках.

      Погодні умови значно впливають на роботу металошукача і проведення пошукових робіт в цілому, оскільки від стану пошукової техніки залежить як процес, так і результат пошуку. Однак, підібравши якісне спорядження і захистивши себе і прилад, шукач скарбів може продовжувати займатися своєю улюбленою справою навіть у погану погоду.

(093) 433-11-28
(098) 317-90-33
(050) 817-56-54
Головний офіс: м. Київ,
просп. Любомира Гузара 20А
Пн-Пт: 09:00-18:00.
Сб: 10:00-14:00,
Нд: вихідний.
  • Як швидко підібрати minelab vanquish, а також безпровідні навушники - ціни на металодетектори в наявності дивіться на сайті.
  • Пропонуємо підібрати нокта легенда або x5 ціна здивує всіх.
  • Для любителів пригод та шукачів скарбу можна замовити hunter discovery 1100 та асе 250 купити - найкращий асортимент в Україні.
  • У нас вигідні ціни на металодетектор ручний garrett, тому поспішайте підібрати собі металошукачі garrett ace та купити за найкращою ціною
  • У нашому магазині можете підібрати комплект розмінування, а також купити міношукач недорого з доставкою по Україні.
Спеціалізований магазин металошукачів Лопата. Автор: Ярослав Колесніков. При використанні матеріалів сайту вказуйте джерело. Україна, Київ, 2006-2024.